VIDEO Novi skandal u crnogorskom sportu: Sukob navijača u Nikšiću, meč Sutjeska - Budućnost neće biti nastavljen

Nevjerovatne scene - navijači podgoričkog tima upali u teren kroz službeni ulaz i počeli da provociraju domaće, koju su uzvratili stolicama

50878 pregleda 87 reakcija 64 komentar(a)

Utakmica polufinala Prve crnogorske košarkaše lige između Sutjeske i Budućnost Volija u Nikšiću je prekinuta na nešto manje od šest i po minuta prije kraja prvog poluvremena.

Tada su navijači gostiju „Varvari” upali u teren kroz službeni ulaz, koji je bio otvoren, i počeli da provociraju domaće navijače s kojima su ušli u sukob.

Uslijedila je reakcija „Vojvoda” i gađanje stolicama, a onda je policija intervenisala i „Varvare” izbacila iz sale.

Sudije su prekinule utakmicu, prvi plan je bio da se nastavi pred praznim tribinama, ali je ta opcija brzo otpala, jer se Sutjeska protivila da nastavi meč bez podrške publike.

Duel tako danas neće biti završen, a Budućnost je u momentu prekida vodila 36:26.

Navijači su iz Podgorice, kako se nezvanično moglo čuti, stigli nenajavljeno, privatnim automobilima.