navigacija Naslovnica Premium

PRIJE 10 GODINA

12.8.2017 11:19

VREMEPLOV: Peticija za Valdanos

Gradonačelnik Ulcinja Gzim Hajdinaga kazao je da stoji iza svojih predizbornih obećanja, pa i onog koje se tiče povraćaja maslinade u Valdanosu i poručio Cakuliju da ne brine zbog toga

VREMEPLOV: Peticija za Valdanos
Foto: Jasna Gajević Autor: Arhiva Vijesti

Predsjednik Udruženja maslinara Ulcinja Džaudet Cakuli najavio je da će danas u tom gradu  početi prikupljanje potpisa za vraćanje i zaštitu privatne imovine i još jednom pozvao Vladu da maslinadu u Valdanosu vrati ranijim vlasnicima.

Cakuli je  pozvao  građane  da svojim potpisima podrže vraćanje imovine, koje je zasnovano na Ustavu i Zakonu:

“Pozivamo i one koji su iskreno obećavali vraćanje imovine, ali zbog razlnih okolnosti nijesu bili u mogućnosti da ta obećanja ostvare”.

Gradonačelnik Ulcinja Gzim Hajdinaga kazao je da stoji iza svojih predizbornih obećanja, pa i onog koje se tiče povraćaja maslinade u Valdanosu  i poručio Cakuliju da ne brine zbog toga. 

“...Ističem da sam kao legitimni predsjednik Opštine, član tenderskih komisija za valorizaciju Ade, Velike plaže i Valdanosa i svakom dobronamjernom  je jasno da se tu ne radi ni o kakvoj prodaji. Pitanje maslinade u Valdanosu, kao što sam i obećao, riješiću na zadovoljstvo bivših vlasnika, uprkos opstrukcijama onih koji me sada optužuju da sam navodno zaboravio na obećanja”,  kazao je Hajdinaga. 

Ocijeni:

1 2 3 4 5

0 (0 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.