navigacija Naslovnica Premium

UJEDINJENE NACIJE

Ban Ki Mun danas na komemoraciji povodom 20 godišnjice Srebrenice

Skup pod nazivom"Srebrenica: sjećanje i počast žrtvama genocida" organizuje pripremni komitet za komemoraciju povodom 20. godišnjice srebreničkog genocida koji čine predstavnici 17 zemalja članica UN

Svi komentari Komentara: 6

• CG-preferans 1.7.2015 17:38
    Zalost, zrtve su potpuno nevazne. Sve se politizuje. Srpske zrtve kao da i ne postoje, ,,,,vazno je ove zlocine protiv Muslimana nazvati genocidom? zalosno, sve se pretvorilo u politiku i propagandu, a sve zbog Americke geopolitike. Pa Zapad je i razbio onakvu Yugu, u kojoj je svima bilo dobro. Ameri prave genocide sirom svijeta, pa su tako uradili i ove zlocine na prostoru Yuge ! 3.14!
    • 2
    • 0
  • stipe3 1.7.2015 16:44
    Ko je ubijao Srbe po Bosni ? Mora da su i njih ubijali Srbi..... Zar ne vidite da ovdje neko laže......
    • 2
    • 1
  • artesano 1.7.2015 12:12
    Svaka vam cast Bosnjaci: nije zapamceno u ljudskoj istori da gead pod opsadom opstane 4 godine i to jos artiljerijom po grafjanmma okupator puca
    • 0
    • 3
  • Hasan seckati 1.7.2015 11:56
    Zovite vI mene kako vam drago. Ja znam kako se zovem. :)
    • 3
    • 2
  • Hasan seckati 1.7.2015 11:55
    Najveće genocide su napravili oni koji sada insistiraju na rezoluciji. Nebrojene.
    • 3
    • 1
  • kita 1.7.2015 11:43
    Bravo Vijesti,poceli ste Srebrenicki genocid nazivati pravim imenom,ne zlocin,nego genocid,jer zlocine cine pojedinci a genocide organizovano i planirano cine sistemi,drzava,citav narod,kao sto je to slucaj bio sa Srebrenicom i Srbijom.Srpski narod je od UN-USA-EU,Engleske proglasen u rezoluciji sa narod koji je izvrsio genocid nad Bosnjacima,i morace za to sa pravom da snosi posledice .
    • 4
    • 4