navigacija Naslovnica Premium

ODLUKA OMBUDSMANKE O ŽALBI RIFATA ALIHODŽIĆA

Bez govora mržnje, ima uvreda

Svi komentari Komentara: 7

• Mali ikni 1.1.2016 00:11
    Prtocitah tekst i sto jes, jes............. Ovo je za kaznu. I to pogolemu. Mala od brata ne zasluzuje da se ovako o njoj pise. Jer oni su se borili za Crnu Goru. I vise vole Mila no bliziku.
    • 1
    • 0
  • arhitekta1 29.7.2015 10:53
    Naveden ovom odlukom, pročitao sam seriju tekstova ovog Borislava o uvaženom profesoru Alihodžiću. Zar je moguće da je to do sada tolerisano u ovoj novini koja se žali na sputavnje slobode medija u Crnoj Gori . Šta oni rade uglednim pojedincima, ovo je stvarno katastrofalno. Sa ovim u Evropu ??? Ombudsmako, imaš poštene namjere ali ćeš brzo morat iz ovog .Užas !
    • 3
    • 2
  • ladyarch 26.7.2015 15:19
    G.ombudsmanko, bili ste nježni u ocjeni teksta i žalbe protiv Vukićevića i ako Vas ta novina plaća. Ono što piše taj novinar je jedan užas i nije jasno da Vijesti sebi mogu dozvoliti nešto tako i štampa u opšte. Imajte više hrabrosti i objektivnosti !
    • 5
    • 2
  • КРСТО3 26.7.2015 06:49
    Не виђосмо због чега се господин жалио..Само смо добили текст у којем пише Mišljenja sam da je došlo do kršenja načela 1. KNCG, odnosno njegovih smjernica 1.1. i 1.2(b), kao i da postoje elementi kršenja načela 5. KNCG. Istovremeno, ne nalazim da je u tekstu prekršeno načelo 3. KNCG. Циркус су Вијести, стварно сте смијешни хахаххахахаха
  • ( 1 )
    • 8
    • 1
    Jana s limunom 26.7.2015 07:05
    http://www.vijesti.me/caffe/o-mahinacijama-prilikom-prijemnih-ispita-na-arhitektonskom-fakultetu-840152
    • 0
    • 0
  • proljeće 2017. 25.7.2015 22:13
    Nemojte da mrzite i mislite.
    • 2
    • 1
  • Valter2 25.7.2015 21:39
    Odlican nalaz. Fali samo pojasnjenje, da li je Vukicevic novinar Vijesti ili honorarni satadnik dodatka Art? Da li je on uopste novinar po profesiji i da li kao takav podlijeze pitanjima poput Kodeksa novinara i sl..
    • 5
    • 2