navigacija Naslovnica Premium

JUTARNJI PROGRAM TV VIJESTI

Boje jutra u Kolašinu: U čemu je tajna dobrog kačamaka?

Ekipa Boja jutra se u srijedu, 12. septembra, javlja uživo iz Kolašina.

Svi komentari Komentara: 12

• barleoneee 13.9.2018 21:15
    Tajna dobrog iliti nezabiravnig kacamaka je kad ga jedes poslije skijanja: porciju olizes
    • 0
    • 0
  • navisticas 12.9.2018 11:39
    Tajna,? Isto kao u sexu-dobro sa tučkom izmiješat i osmočit, eto sva filozofija.
    • 0
    • 0
  • Mali.kuč 12.9.2018 10:11
    cijena od 7 eura za kacamak u kolasinskom savardaku je katastrofalna i tamo vise ne idem, ali da je kvalitetan i ukusan - to je tacno!! cijena mu je tacno duplo od onoga realnoga koliko porcija kacamaka od pola kg vrijedi. ali gazde su lakome i ne vide da im je promet bar troduplo opao..
    • 1
    • 0
  • sisexsuxsuper 12.9.2018 08:24
    Prva tajna dobrog kacamaka je ne jesti ga u restoranu. Druga tajna je u mladom rastegljivom siru. Hvala!
    • 0
    • 1
  • original 11.9.2018 22:10
    Najveca tajna je kako iz kila kukuruznog brasna koje kosta 50 centi napraviti kacamak i podijeliti pet guka u pet tanjira i prodati ih po 10 eura ( uz malo skorupa ili mlijeka naravno) i znaci zaraditi 50 evra iz kila brasna...usput: tajna je kako to kutija caja sa 20 filter vrecica kosta 1 eur a solja caja sa jednom vrecicom 1 eur sto znaci jedna kutija prodata za 20 eura.to su tajne.
  • ( 4 )
    • 3
    • 0
    sisexsuxsuper 12.9.2018 08:26
    Pomiješao si pobro kacamak i cicvaru. Koliko se ja razumijem u geografiju, kacamak se ne pravi od kukuruznog brasna no od krimpira, a u cicvaru ti ide kukuruzno brasno... sto znam mozda grijesim ali ja sam ovako vaspitan, a i odgajili su me ovim jelima nekad davno na selo kod babe
    • 0
    • 1
    sisexsuxsuper 12.9.2018 08:26
    Mada racunica ti se svodi na isto jer je kilo krompira taman ako ne i jeftiniji od kukuruznog brasna
    • 1
    • 0
    Mali.kuč 12.9.2018 10:06
    sisex, koja si ti dalabu 😂 kacamak se pravi od kukuruznog ili psenicnog brasna sa samo manjim dodatkom krompira da bude meksi i ukusniji, uz naravno sir i skorup. mora da ti je baba podvaljivala kacamak od krompira sa malo brasna, pa si ti pobro jeo pire krompir a ne kacamak hahahah...
    • 1
    • 0
    Dragutin1 13.9.2018 14:39
    Kukuruzni kačamak i krompirovi kačamak su dva potpuno različita jela. I po načinu spremanja i po ukusu. To bi valjalo znat za početak... A sto se tiče zarade od "milion" posto... to je istina. Zbog toga to i ne jede niko po Kolašinu osim kad ko od nas kakve strance nagovori.
    • 0
    • 0
  • Catalonac 11.9.2018 21:43
    Kacamak u kolasinskim restoranima je ocajan i ni primaci onom koji je kuci sprema a cijena 7 eur???????????
    • 2
    • 0
  • Mali.kuč 11.9.2018 21:40
    kacamaku mirno stani da te jedu Cetinjani, da se malo udebljaju, pa da onda odspavaju, onda malo na cicvaru da se masla nagruvaju, posle toga bocun vranca, po Ćipuru da se jarca, onda prsut sa Njegusa, mekog kao njina dusa, nakon toga masne brade na ašikluk kod Biljarde...😂 eeh, to je zivot..
    • 1
    • 1
  • Novičok 11.9.2018 20:28
    U barem 10 € dnevno a ne 2€ kao u Africi nekada !
    • 1
    • 0