navigacija Naslovnica Premium

PORUČIO IM DA NE BRINU ZA JEDINSTVO FRONTA

Bojović: Bečić i Bogdanović školski primjer kameleonstva

Funkcioner Demokratskog fronta je ocijenio da su dvojica lidera Demokrata rasturili građansku opoziciju

Svi komentari Komentara: 7

• pekas 11.9.2018 17:35
    Dje je granica bescasca kravatasa?Niko im ne valja!Razumijem da im ne valja DF jer ciljaju i na neinformisane srbe,da im prodaju svoje gradjanstvo,al mi nije jasno zasto su u svadji sa SNP?Tamo je sad novo rukovodstvo!Izgovor Becica je bio da mu ne valja Milic!Ajde da povjerujem nezadovoljan je i kolegama iz SNP,nijesu srbi po njegovoj mjeri,al mi nije jasno zasto mu ne valjaju Lekic i Krivokapic.Sad su mu i oni rivali na onom gradjanskom polu birackog tijela!Bas su smijesni.I jadni
    • 7
    • 2
  • Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 16:06
    Malo sam grickalica kupio, potrajaće ovaj serijal duže nego što sam mislio.
    • 2
    • 1
  • Inception 11.9.2018 15:13
    Pa ovo je sjajno. Još bolje od čuvenih pisama javnosti koje su slali neki avetnjaci početkom devedesetih pokojnoj Pobjedi :D
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    pekas 11.9.2018 16:20
    Popu,pop,bobu bob
    • 1
    • 0
  • Matko1 11.9.2018 15:11
    i drug im iz kolasina Martinovic sto se bavi svercom drveta
    • 2
    • 2
  • Zabjelski 11.9.2018 14:29
    Konstanta DF-a: Obracun sa opozicijom i bacanje lopti na volej DPS-u sa istorijskim pricama, a drzava pred bakrotom, cijene skacu, standard opada...! DF=DPS!
    • 6
    • 6
  • dux123 11.9.2018 13:46
    Бојовићу добар си и поштен момак.Пуна подршка.И молим те немој се више спуштати на ниво ових црвених превараната.
    • 8
    • 7