navigacija Naslovnica Premium

NE ŽELE HOTELE NA SVETOM NIKOLI

Budvani peticijom protiv Šinavatre

Planiran je hotel od 500 ležaja, marina od 50 vezova. Ali mora se znati, ako jednom vlasniku dozvoljavate gradnju tako ogromnu, teško da možete braniti i ostalim vlasnicima", kazala je Jelušić

Svi komentari Komentara: 19

• Autostoperskivodickrozgalaksij 1.7.2018 18:08
    sinavatra je crnogorac sta je problem oce da ulozi u svoju zemlju :)
    • 0
    • 1
  • doko 1.7.2018 10:04
    Sramota sta ovaj bezocni narod radi, Sinavatra imas ti jos podrsku od bolesno pohlepnih politicara, narod samo laje
    • 2
    • 0
  • sicilijanac 1.7.2018 06:19
    Ajde botovi pratite bolje malo danasnjicu pa cete vidjet da je ta bozena jelusic podnijela barem 5 krivicnih prijava protiv divlje gradnje zajedno sa radovasom tomovicem ...raspitajte se malo lome se to prijetilo dan i noc zbog solitera i divlje gradnje ...no ajde svako danas moze pisat neistine i pljuvati poluistinama ...hrabrija je bozena nego 90% muskaraca budve
    • 3
    • 1
  • Blazo Milov 1.7.2018 03:10
    ... iskorišćavanje resursa samo da dokažu da je CG nesposobna i da ne može sama. NVO i opozicija pokušavaju stopirati svaku investiciju, a istovremeno nabijaju na nos kako se ne može živjeti od 2 eura dnevno. A kako rasti? Mitomanijom? Dovoljno je da izaberemo njih i bićemo Luxemburg, a ne da, kao što mislimo, izgrađujemo objekte i iskorišćavamo resurse. I poslije se čude što ih niko ne glasa
  • ( 1 )
    • 2
    • 5
    CNN 1.7.2018 05:49
    ajde izbetoniraj nešto i u rastoke
    • 2
    • 2
  • Blazo Milov 1.7.2018 03:07
    To je još jedna u nizu "spasilačka" uloga opozicije. Oni nas pokušavaju spasiti izgradnje elektrana, Naftnih bušotina, izgradnje kompleksa na Skadarskom jezeru, Buljarici, ostrvu, izgradnja autoputa, neka i Porto Montenegra, danas Luštice i da ne nabrajam. Samo pitam: pa koje su to njihove ideje i što bi oni izgradili? ZOO vrt? CG mora iskoristiti resurse da bi rasla, a oni ruše svako...
    • 2
    • 7
  • Baka6 1.7.2018 02:54
    Bozana Jelusic je poslednja koja bi trebalo da govori o bilo kakvoj gradnji.Zasto?Zato sto je bila clan recenzione komisije 2008 god. za usvajanje prostornog plana Budve koji je predvidio svu betonizaciju Grada ukljucujuci i ostrvo.Glasala je tada za ovaj plan koji proizveo urbanisticki haos u Budvi.Tada je bila Dps pulen.Sad se predstavlja za dusebriznika,a u stvari je vrlo kontraverzna osoba.
    • 4
    • 1
  • Montenegringo 1.7.2018 00:52
    Svi su u vlasti u BD naslijedili masovni nepotizam od DPS-a u zapošljavanju , jedino URA je ostala dosljedna. Čisto da se zna.
  • ( 2 )
    • 0
    • 1
    Palimud14 1.7.2018 14:31
    Kako ne,jos da nismo Budvani pa da nas mozete slagati!Pola familije je vasa Urasica Jelusic zaposlila po opstinskim upravama!Sve alavo i pohlepno!
    • 1
    • 1
    sicilijanac 3.7.2018 12:33
    Ajde ljubo.F odmori nebitni covjece
    • 1
    • 0
  • Johny 1.7.2018 00:09
    Vidi narod kakve jade rade ovi nasi, vide stranci sta su uradili od ove zemlje raznorazni Sveto, Ticic, Pedja Milovic, Senka Deletic, Ralevic, i njima slicni...sve mafija zestoka
    • 4
    • 0
  • dentex 30.6.2018 23:13
    organizatori peticije su NVO Porat Budva-Pizana i MZ Stari grad ciji je predsjednik arh. Slobodan Bobo Mitrovic
    • 5
    • 0
  • budvanski_terminator 30.6.2018 22:40
    nije božana organizatorka peticije nego nvo pizana porat budva i bobo mitrovic arhitekta
    • 5
    • 2
  • pixla 30.6.2018 22:29
    nedaj boze da ima crna gora jos neko ostrvo osim ovoga
    • 4
    • 0
  • cobac 30.6.2018 20:34
    Da se bune Prznjani...Rafailovici...i drugi koji imaju zemlju na ostrvu ja bih razumio..ali pokretac inicijative Bozena Jelusic?Slazem se da se uradi po nekim ekskluzivnim standardima da se mozemo pohvaliti..ali totalno zabraniti gradnju to se ne slazem...u tom odboru koji je pokrenuo inicijativu koliko njih ima zemlju na ostrvu?
  • ( 1 )
    • 0
    • 11
    Svetlana 1.7.2018 00:15
    Moze li se zeljeti nesto za opste dobro? Ljudi zele da zastite jedinu preostalu oazu,izletiste,prirodu... Ne stiti se samo ono sto nam licno pripada,pobogu!
    • 5
    • 1
  • Seskfabregas 30.6.2018 20:22
    Ja sam protov vecine investitora koji kradu i uzimaju novac od bas, ali recite mi koja bi bila steta da se gradi na ostrvu i zaposli ne znam ni ja koliko ljudi...pod uslovom da se postuju sva pravila
  • ( 1 )
    • 2
    • 11
    Svetlana 1.7.2018 00:10
    Posao konobara ,sobarice i cistacice moze se i na kopnu naci.
    • 3
    • 0