navigacija Naslovnica Premium

POTPISAN MEMORANDUM

CDT nastavlja se saradnja sa VDT-om

Kako je saopšteno iz CDT-a, njihova saradnja sa VDT-om počela je prošle godine nakon što je ta nevladina organizacija sprovela istraživanje koje je pokazalo da je transparentnost tužilaštava u Crnoj Gori na izuzetno niskom nivou

Svi komentari Komentara: 4

• Radomir Pavicevic 1.10.2015 19:50
    Inspektor DB u Budvi mi je iz kuće u sred dana kada niko nije bio kući ukrao svu dokumentaciju i jedan Kartije parfem. Rekao sam mu ja to u oči iako nije priznao ni danas ne pričamo. U isto vrijeme u Podgorici Načelniku Vojne bezbednosti dok je on sedio samnom i još nekim oficirima ispred Mogrena upadajuu stan i ukradu mu svu dokumentaciju i oružje. Nikakve druge vrijedne stvari nam nijesu ukralipa ni novac iako ga je bilo.
    • 0
    • 0
  • Radomir Pavicevic 1.10.2015 19:44
    Uopšte se ne šalim. Mnogi znaju u Crnoj gori što sam radio, sa kime sam se družio koliko sam se borio protiv kriminala a naročito narko mafije, protiv korupcije i pokvarenih političara i policajaca, sudija, tužioca i svih onih koji uništavaju Crnu Goru.Sve sam to skupljao od iskrenih prijatelja, mnogo što šta znam ali imam i mnogo dokaza. Zna to i vlast. Zato su mi i ukrali iz depozita ZIKSA torbu sa dokumentacijom i tri snimljena CD o kriminalnim klanovima u Baru i Budvi.
    • 0
    • 0
  • Radomir Pavicevic 1.10.2015 19:36
    VDT, bi bilo mnogo korisnije da uspostavi saradnju samnom nego sa svim tim nevladinim organizacijama. Nije loše ni sa njima sarađivati. Ali ja bih samo sarađivao sa njima kada bi se uspostavila pravna država i uvjerio se da su iskreno i mpošteno počeli da rade po zakonu. Kod mene je enciklopedija kriminala u Crnoj Gori od 1990 godine. Morao bi se još jedan ZIKS graditi
    • 0
    • 0
  • regis 1.10.2015 17:22
    a da saradjuete malo sa recimo mans om ili ce oni posao za tuzilastvo i dalje da rade. a ova prdnjava sa cdt om nije vrijedna ni pomena
    • 0
    • 0