navigacija Naslovnica Premium

MEĐUVLADINA KONFERENCIJA U LUKSEMBURGU

Crna Gora otvorila poglavlje 17: MVP prećutalo primjedbe o medijima

Govoreći o značaju poglavlja 17, Darmanović je istakao da je Crna Gora u ovoj oblasti, a u okviru ispunjavanja obaveza iz Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju, već postigla značajne rezultate

Svi komentari Komentara: 7

• DemokrataMNE 26.6.2018 10:03
    Korupcija u Dukley marini u Budvi . Carinik traži mito !!! Kaže ako mu ne donesem dvije boce najskupljeg vina da sam u problemu !!! Užas
    • 0
    • 1
  • Blazo Milov 25.6.2018 23:04
    Umjesto da pišu da je CG najgora na planeti, ovi je nazivaju liderom. P a islite li vi na pritisak ovih ljudi što pripadaju "naprednoj" strani CG politike? Bojim se da kome ne pozli.
    • 1
    • 1
  • Blazo Milov 25.6.2018 23:01
    "Ekaterina Zaharieva je kazala da je otvaranje još jednog pregovaračkog poglavlja potvrda stalnog napretka Crne Gore i ispunjavanja uslova za članstvo u EU...." -Ljudi, definitivno ovo nije istina. Mediji su me ubijedili da Crna Gora nazaduje, a ođe pišu suprotno. Kako vele ovi "što vole CG" da je nema gore niti Crnje. A ona napreduje. Ko li bi to želio da ospori napredak CG, da mi je znat'? Sigurno su to "napredne" snage
    • 1
    • 1
  • Blazo Milov 25.6.2018 22:58
    "Crna Gora je najviše napredovala u pregovorima s EU,..." ja ne mogu vjerovati da ovo čitam, da je ovo Han izjavio. Prosto ne mogu. Mediji su me ubijedili da će se aktivirati klauzula balansa i da CG stopira pregovore. Što bi ovo? Da nije zasluga aljakse i Dritana? Oni su išli u Brisel, a ne u Skupštinu. Biće da je to.
    • 1
    • 1
  • LIDERuRegionu 25.6.2018 22:40
    Ministarstvo spoljnih poslova, a ne mvp. Sramota koliko ova vlast potire traduciju i kopira tudje!? Pi!
    • 1
    • 0
  • AzrauDarko 25.6.2018 22:10
    A sta kaze Aneta Spaic,clanica tuzilackog savjeta?Dal je sloboda medija kod nas na nivou EU ili Turske i Srbije?
    • 1
    • 1
  • Urnebes123 25.6.2018 19:38
    Ovo je ono otvori mi tržište da vas razbucam. Treba da zastitimo domaće, da stavimo akcize na kompletan uvoz.
    • 2
    • 1