navigacija Naslovnica Premium

INICIJATIVA PRED ODBORNICIMA 20. FEBRUARA

Čupićev osmijeh krasiće Trg slobode

Preduzeće “Mehanizacija i programat” podnijelo je zahtjev da na Trgu bude podignut spomenik Čupiću, a nema sumnje da će odbornici dati saglasnost na sjednici zakazanoj za 20. februar

Svi komentari Komentara: 98

• SinisaMNE 11.2.2018 16:21
    Mislim da je jedna od “tragedija Crnogoraca”sto su svi ZA ili PROTIV,sto podrazumijeva,ako suprotno i razmisljas da si “izdajnik,izrod,neprijatelj”,a muka je sto je istina negdje UVIJEK U SREDINI,ali o tome niko ne zeli da prica jer bi mozda ugrozio svoje ZA ili PROTIV
    • 1
    • 0
  • dule1983 11.2.2018 10:00
    za jedno 50 godina mozda ce mandicu i knezevicu podici spomenik u pg posto se i njima sudi u montiranom procesu a oni se prkosno smiju 😀
    • 0
    • 0
  • oštar_ugao 10.2.2018 10:59
    Sto-je-muka- vala kad bi naucio da pises makao bi mi veliku muku sa srca. Nemoj da laprdas!
    • 0
    • 0
  • Aštoznajaa 10.2.2018 09:30
    Takvim ljudima treba podizati spomenike..Lako je bili tada ubiti brata..tesko ga je bilo spasiti..!!!!!!!!!??
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    BrigadirCG 10.2.2018 10:07
    "Slusaj ti, Staljin vas je ubijao al vas nije ubijao dovoljno" Ilija Cvorovic 💪
    • 1
    • 2
  • bindi 10.2.2018 08:24
    Ljubo Cupic , Stevo Filipovic sa besmrtnim fotografijama, Boro i Ramiz, Momo i Uzeir , Koca Popovic su simboli idealizma partizana i najboljeg sto je ovaj Balkan stvorio. Sa druge strane , ma necu da trosim ni rijeci nedostojni su .
  • ( 1 )
    • 5
    • 2
    Aštoznajaa 10.2.2018 09:33
    Nadji intetvju Koce Popovica pa ces se pokriti usima..sto si cinjeli partizani ...posebno sa partizankama..itd..Dobrica Cosic..pokajnik..itd..koliko je komsija i gradjana Krcun pobio svojom rukom..na hiljade..itd itd..ne sprdaj se...istinu znas iz "Otpisanih".Sto ti nije otac pricao malo o partizanina i vasim balistima.??😊
    • 3
    • 2
  • VelicanstvenaDuklja 10.2.2018 08:20
    “Ljubo Čupić je krajem aprila 1942. poslije borbe u blizini Nikšića pao u ruke četnicima koji su ga osudili na smrt strijeljanjem.” I JAVE SE KRETENI DA TREBA REHABILITOVAT CHETNICIJU
  • ( 1 )
    • 5
    • 3
    Sto_je_muka 10.2.2018 08:27
    zabolje me tuki i za tvoj i njegov osmjeh. lozim te malo, ljudi kao ti zasluzuju da se malo popale haha
    • 3
    • 3
  • Srbobran 10.2.2018 07:11
    Moj djed je bio Cetnik kao i mnogi sto su bili i poginuo braneci svoj narod od ustasa i tadasnje vlasti , pa ih nikad niko ne pominje , laka im crna zemlja ...
    • 5
    • 3
  • Sto_je_muka 10.2.2018 06:29
    kakav je nas narod, voli laprdat o necemu o cemu nema pojma, vecina ih odje pojma nema ko je ljubo cupic, osim sto ga znaju sa majica kao nekog naseg ce gevaru, pa je onda to neko tripovanje ajde da budemo dio mase. ja iskreno ne znam nesto puno rec o njemu ali ovo sto sam rekao je ziva istina. ako volite o nekome pricat onda malo vise cirajte. na kraju krajeva nije ovo jedini covjek koji je uprkosio smrti osmjehom, nego je bilo i vise i vecih osmjeha, nego ajde ovom se nesto scelo
    • 2
    • 0
  • Aštoznajaa 10.2.2018 02:03
    Dok svuda u svijetu ruše komunističke spomenike,posebno po Rusiji i bivšim SSSR državama,postojbini sekte komunističke,kod nas ih evo podižu opet..Umjesto da vlast pomiri narod,otkrije arhive i dokumenta o istini,partizanima i kominterni po Crnoj Gori za vrijeme II.sv.rata i poslije,Milova vlast podiže spomenike jednoj bratoubilačkoj epohi i to onoj koja je rušila i ubijala vjeru u čovjeku ako nije bila vjera u sektaša Tita i partije mu.Vazda smo bili viši katolici od pape.krvomutnici DPS!!!
    • 3
    • 10
  • M♡n✞enegringo☠ 10.2.2018 01:23
    Ja ne znam što polemišete sa dvije ipo prikolice četnika i par Božura autobusa popova,koliko ih ukupno ima u Crnoj Gori. Eto toliko je onih kojima ovo smeta.Minorna zatucana skupina,ali mržnjom vošena da po vas dan spamuje portale.
    • 8
    • 6
  • Neka_Djalje 10.2.2018 00:54
    Imate i moju podrsku.
  • ( 1 )
    • 2
    • 4
    Базуka 10.2.2018 08:35
    Само се чекала твоја подршка,која много значи свима намау овим тешким временима,а овом злочинцу највише!
    • 2
    • 1
  • BLEKI_DRUGARICA 9.2.2018 23:39
    Svaka cast.Podrska
    • 5
    • 5
  • Vezirov most 9.2.2018 23:37
    Zasto ne objavite tekst presude Ljubu Cupicu?
  • ( 1 )
    • 5
    • 7
    Bulatovic 10.2.2018 00:22
    Vezirov most tekst presude i ko je sudio. Istoriju ne mozemo prekrajati i temeljiti na prici rekla, kazala. Uprkos svemu tome ovaj covjek je vjerovao u svoje ideje i prkosio smrti.
    • 3
    • 4
  • Tihi 9.2.2018 23:33
    Podržavam. Pametan, dobar i opravdan predlog.
    • 4
    • 4
  • vukjeremic28 9.2.2018 23:27
    Ne ulazim u ideologiju ovog covjeka...Ali je fascinantno da on za svoje ideje i ideale sa osmjehom ide u smrt!!!Ne znam ko bi od ovih ljudi koji ga negativno komentarisu-za svoje ideje bilo sta uradio....Ovaj osmjeh je besmrtan,ovaj covjek je besmrtan,ova fotografija je besmrtna.Svaki grad u Crnoj Gori treba spomenik ovom covjeku...Da gledamo tu hrabrost,taj prkos,taj osmjeh!!!RESPECT LEGENDO
  • ( 3 )
    • 14
    • 4
    Osvetnik 10.2.2018 00:03
    zvucis kao djevojka koja je usla u uzi izbor za MISS .. pa frlja one pateticne frazetine, "da se gladni nagrane, da ratovi stanu , da upoznam Nikolu Teslu"
    • 5
    • 6
    RockBob 10.2.2018 00:10
    Osvetnik@ A ti kao da ti je pop Maca predak!?!?
    • 4
    • 4
    Osvetnik 10.2.2018 00:19
    Ne Ja sam jos gora varijanta, moji predci imaju po spomenicu, na Goli Otok su otsli kao komunjare a vratili se kao prikriveni Četnici
    • 5
    • 4