navigacija Naslovnica Premium

"DALJE RUKE OD POŠTENOG NARODA"

Demokrate poručile DPS-u: Vi ste grupica Šešeljevih nacionalista koja je palila i žarila Dubrovnikom

"Ali pored Sveta, vašeg učitelja, danas jedan po jedan gradonačelnik iz vaših redova dobija novo boravište, iza rešetaka"

Svi komentari Komentara: 36

• mika-potomak zelenasa 12.10.2017 20:55
    molim bLazova da ostavi jos koji komentarcic
    • 0
    • 1
  • Isprovocirani 12.10.2017 16:03
    demokrate kako su ovo blesani
    • 0
    • 1
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:34
    Bili su im Slovenci austrijski konjušari, a onda su slavili njihovu pobjedu na EP košarka. Da ne nabrajam više. Mislim da će mali aleksići tražiti stolicu pri Pentagonu, čim uđu u vlast, a oće. Ima da budiu najhrabriji borci za našu Nato stvar. Ka što danas spasiše Hrvate od DPS-a. E, čuda neviđenoga. Ima si pravo Živko Nikoliću
    • 0
    • 2
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:31
    Svako im je bio izdajnik ko je priznao Kosovo, a onda su oni priznali pasoše, carinske prelaze, granicu, carinske pečate... Potom su svakog nazivali saradnikom ratnog zločinca Haradinaja, a onda su mu dali podršku da pobijedi druge Albance. Prave s njim koaliciju...
    • 0
    • 2
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:30
    E, sad vam kažem, a govorio sam i prije: neće biti većih hukača i bukača i većih Nato pristalica od Srba iz CG za koju godinu. Tako je vazda bilo. Prvo su se borili protiv Turaka, a onda dobili komplimente da je Lazarev sin bio najbolji i najhrabriji u Bajazitovoj vojsci...
  • ( 1 )
    • 0
    • 2
    mika-potomak zelenasa 12.10.2017 20:54
    ae Blazove, pogledaj kako ti je ime pravo u licnoj karti, pa razmisli ko su turski potomci itd
    • 0
    • 1
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:28
    Sad će Demokrate: onaj ko podmeće Aleksi kalašnjikov na američke lovce, Slobovu sliku, taj je izdajnik CG. Mali Aleksa je vazda bio za Nato, no je DPS gura CG ka Rusiji. Ovi "inteligentni" komentatori sa portala će to potvrditi. Vele: Milo doveo Deripasku, a naš Aleksa je hrabro izgura u Nato, da je spase od Mila i Putina. Bravo Aleksa!
    • 0
    • 2
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:26
    Neko se odrekao Šešelja. Je li se odrekao i Šešelčjeve teorije? Ništa od veljesrpstva? Kakve implikacije, ljudi moji. Kako danas izgleda daleko teorija da je CG srpska država, đe su srpske zemnlje, tu su srpski radikali. Nastavite tako, Demokrate, da dobijemo još jednu državotvornu partiju.
    • 0
    • 2
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:23
    Napadaju li ovo Demokrate one koji su išli na ratište da pljačkaju i pale? Da ubijaju Hrvate? A kako će vam članstvo podnijeti ovo reagovanje? DPS bili Srbi, a vi nijeste? Pa, ko će vas glasati? Ljudi, ako ste stvarno ostavili srpsku rabotu i to pokažete na popisu, 2021 će Srba biti ispod 15%. Evo Demokrate već Crnogorci
    • 0
    • 2
  • BlazoMilov1 12.10.2017 15:21
    Uu ljudi. Prisustvujemo istoriji. Ako je DPS od prosrpske strane došao do borca za nezavisnost, imamo još jednu katarzu. Nešto kao Kilibardinu. Znači li ovaj tekst da Demokrate nijesu podržavale rat za Dubrovnik i Prevlaku? Da su bili antiratna družina?...
    • 0
    • 2
  • dzemperaskilopov 12.10.2017 14:31
    $... to jest dzemperasko lopovska druzina ali I pored toga sto su sav ovaj narod CG nazivali izdajnicima oni uspijesno manipulisu I prave konstatno isti narod budalama punih 27 g... sto je najzalosnije ova sacica ''Seseljevih nacionalista '' uspijesno pale I pljackaju CG punih 27 g I od istoga naroda prave svoje sluge I poslusne budale.....
    • 1
    • 1
  • Dzimi 12.10.2017 13:55
    yA baš je tvoja retrogradna velikosrpska politika za ovs prostore. Umiri se malo balavče kada se to dešavalo tek si se ispilio i još se učiš da kljucaš.Sa takvim stavovima i nspadima ( a za uzrat te niko i ne spominje) ćeš vrlo brzo doći na grane df-a ustvari to ti je politička budućnost .Usled nedostatka progeama i ciljeva prilazi se napadims koji nemaju veze sa stvarnošcću. GOD BAY CHARLY
    • 1
    • 1
  • zbun.mali 12.10.2017 13:48
    ima li koji clan demokrata iz bd da nije bio, ili da nije trenutno clan kriminalne grupe? evo, citam na cdm "među uhapšenima u Budvi je i Nikola Sjekloća (39), član Opštinskog odbora Demokrata u Budvi."... onaj prije isao da pljacka po srbiji... Sjasi Kurta da uzjase Murta
    • 0
    • 1
  • peki 12.10.2017 13:14
    A Milivoje Katnić,tadašnji ratni upravnik porobljenog Cavtata,danas je progonitelj onih koji su se protivili toj zločinačkoj akciji.
    • 1
    • 1
  • Васојевић 12.10.2017 12:42
    Шта имате против Шешеља краваташи!?
    • 2
    • 1
  • Maki80 12.10.2017 12:39
    Okrenite YOUTUBE, naćićete mnogo priloga sa tog dubrovačkog ratišta - ima tu i šenluka i derneka, pjesme, pucnjave, ića i pića, ima i gusala, ima i Mila i Momira među rezervistima (mnogo puta - samo neopisivo mlađi, ljepši i veseliji -prosto ustreptali, puni sreće i radosti itd). Otvorite to -pogledajte - nećete se zeznuti zasigurno! Mene je oduševilo to sada - a kada sam tamo bio samo su me oduševili kao sada oni lijepi oktobarski dani.
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    dezerter 12.10.2017 12:56
    A poslije tih lijepih dana počela je kiša,koja je,sa kraćim prekidima,dugo padala.I mi gubili obraz mnogo duže od te kiše.Smiješno je da sada,zbog Dubrovnika,iko,osim časnih liberala,proziva bilo koga.Pa sva Crna Gora je,čast izuzecima,stala iza toga.A vitez tužnog lika,inače idejni otac partije iz koje su se ispilili ovi sa crvenim kravatama, je bio komandant jedinica Teritorijalne odbrane Crne Gore koje su počinile silna junaštva po zaleđu Dubrovnika.
    • 2
    • 1