navigacija Naslovnica Premium

"MOGU DA NASTAVIM BORBU DA DOKAŽEM DA NIJESAM LOPOV"

Domazetović dobio struju: Čekam suđenje, svi dokazi su na mojoj strani

Iz CEDIS-a su TV "Vijesti" kratko kazali da su odlučili da domaćinstvo priključe na elektromrežu nakon urgencije koju je uputio Domazetović, ne precizirajući hoće li se takvo stanje zadržati do raspleta na sudu

Svi komentari Komentara: 27

• Malopomalo 10.2.2018 14:27
    I sam sam bio optuzen za ovakvu situaciju sam radnik je otkinuo plombu da bi mene nakon toga optuzili da sam ja plombu odnosno drzavni pecat ostetio ..i platio sam kaznu za nepocinjeno djelo .lopovi !!!!! A jos nesto sunjaju se oko zgrada kuca kako bi na kvarno iskljucili struju .
    • 0
    • 0
  • podgoricki_mislilac 10.2.2018 08:23
    Ne no su blesavi ovi iz distribucije. I ptice u cg znaju da postoje sokeri i sl uredjaji koji blokiraju brojila. Znaju se i strucnjaci koji to prodaju. I ja bi krao struju al me strah
  • ( 1 )
    • 0
    • 0
    Malopomalo 10.2.2018 14:33
    A koje domacinstvo moze potrositi za 3 meseca 3.000 e struje jedino da ima brentu koja reze dasku.Svi mi placamo tudju struju a to su gubici na mrezi .
    • 0
    • 0
  • Nesvijesti 9.2.2018 23:44
    kada vjestak utvrdi da je neko mehanicki ostetio brojilo elektricari to isto brojilo poslije ugrade drugome iako ima neko ostecenje, ziva istina
    • 4
    • 0
  • Pocho 9.2.2018 22:27
    Dragan je izuzetno posten covjek, jako cestit i vrijedan. 100% sam siguran, poznavajuci ga vise od 20 godina, da mu ni dlaka sa glave nije pomislila da bilo sta neregularno uradi. Podrska Draganu u borbi protiv mafije iz CEDISa !!!
    • 11
    • 0
  • apsolutistaCG 9.2.2018 22:25
    Kad se nađe na oštećeno brojilo sa kojeg se krala struja, vlasnik po pravilu kaže što i ovaj Domazetović- ne znam ko je to uradio, ja nisam.. Naravno da znaju, no aj sad.. olakšicu im predstavlja to što je brojilo vani na stub pa mogu da lažinjaju i optužuju elektroprivredu preko novina.
    • 2
    • 3
  • Bulatovic 9.2.2018 22:17
    Pohvale za Vijesti! U ovoj kriminalnoj drzavi, ovako pomazete ljudima. CEDIS optuzi covjeka koji je bio redovni platisa i odmah mu iskljuci struju. Oni su i sudije. Dokazite to sto tvrdite na sudu.
  • ( 2 )
    • 5
    • 1
    Čoldo 9.2.2018 23:00
    to što je uredan platiša i govori da može da je plaća uredno, kad polovinu klepa...
    • 2
    • 1
    Malopomalo 10.2.2018 14:35
    Pa oni tako oce od njega redovnog platise da naplate neciju potrosenu struju ma kakve malverzacije su pravili i dalje prave
    • 0
    • 0
  • CGpocker 9.2.2018 21:55
    Ja sam imao problem slican sa vodom. Platio sam oko 350e vode za 3 mjeseca, mada do tada visegodisnja potrosnja vode nije prelazila 20 eura (radi se o lokalu). U tom periodu su radnici 2 puta mijenjali vodomjer, a jedan mi je radnik u privatnom razgovoru priznao da u vecini slucajeva i ne ocitavaju vodomjer, vec pisu prosijecnu potrosnju.
  • ( 5 )
    • 6
    • 0
    CGpocker 9.2.2018 21:55
    Poslije desetina prituzbi i razgovora nista nisam mogao, vec sam platio sve + kamatu oko 60 eura. I Advokat mi je rekao da nista ne moze uraditi , jer ce njihovi radnici svjedociti da je sve onako kako oni kazu! Takva nam je drzava!
    • 2
    • 0
    CGpocker 9.2.2018 21:57
    Imao sam oko 30 eura tromjesecne potrosnje u regularnim uslovima. I sad imam isto tako. Medjutim, odrali su me pri promijeni vodiomjera. Cista kradja. Mozda i namjerno!?
    • 2
    • 0
    Dada 9.2.2018 22:43
    ima potrosaca koji godinama ne placaju. sta mislis da li to ide na teret vodovoda ?
    • 0
    • 2
    bths 10.2.2018 01:34
    mene je za 6.mjeseci doslo 950e vode a niko ne zivi u toj kuci, imam samo par pasa ispred... i jos sh bili bezobrazni da me pitaju pa jeste sigurni da vam voda ne rasipa se nedje... jedino ako se psi tusitaju i prsve vragolije sa vodom mimo ociju javnosti...
    • 1
    • 0
    Malopomalo 10.2.2018 14:37
    Pa kod mene na selu nikad nijesu dosli da ocitaju stanje i kad je bilo povuci potegni iskljuce mi struju advokat naravno zakonski 2 godine zadnje platio i struja ukljucena .
    • 0
    • 0
  • transformer4 9.2.2018 21:51
    Brojila koja se kod nas ugrađuju bila su namijenjena Italijanskoj elektropivredi ali su se tako loše pokazala da su italijani odustali od njih i tražili drugi model. Kako je na skladištu ostala ogromna količina taj model je prodat našoj elektroprivredi po cijenama prvoklasnog modela. Sada se ta brojila moraju ugrađivati jer naš sistem prenosa podataka ne podržava druge modele.
  • ( 2 )
    • 7
    • 0
    Dada 9.2.2018 22:39
    sav evropski skart nadje kod nas primjenu.
    • 4
    • 0
    Malopomalo 10.2.2018 14:39
    Pa sve sto ne valja nama ga zavale a vi narode placajte !
    • 0
    • 0
  • Samarkand 9.2.2018 21:09
    Zanimljiv je sistem kako distribucija radi. Okrive te da si krao i isključe. Da bi te uključili, moraš da potpišeš ugovor da platiš 3-4000€. Potpišeš i žališ se sudu, onda kažu potpisao si i time priznao krađu. Genijalno, zar ne?
  • ( 1 )
    • 14
    • 0
    Cinzia_Zetticci 10.2.2018 08:03
    Zaradim novac od kuće s Facebook. U ovom sam mjesecu primio 24.690 dolara za lagani posao. Radim u mom dio vremena samo 3 do 4 sata dnevno na Facebooku. Svatko može zaraditi više gotovine lako od kuće. Dodatne informacije potražite na web-mjestu ispod web-l0kacije Gospodarstvo iliVijesti tržišta.... OVDJE ✧ ... ✧ ... ✧ ... >>>>>>>> w­w­w.T­r­g­o­v­i­n­a­9.​C­o­m
    • 1
    • 1
  • Čoldo 9.2.2018 20:47
    jasno je da mehaničko oštećenje ne bi napravila elektrodistribucija, a ključ od ormarića imaju samo oni i ovaj potrošač, tako da nikakvi zapisnici tu više ne igraju ulogu već nalaz vještaka, koji će biti vrlo nepovoljan za gospodina. logika.
  • ( 5 )
    • 5
    • 9
    taj_sam 9.2.2018 22:01
    brale legendo sveznana...nema niko od potrosaca kljuc za brojilo niti ga daju ikome
    • 6
    • 1
    apsolutistaCG 9.2.2018 22:28
    A inače svi idu po komšiluku i oštećuju jedni drugima brojila😂
    • 3
    • 0
    Čoldo 9.2.2018 22:57
    naravno da potrošači imaju ključ od brojila, svaki u mojoj zgradi ima svoj ključ.druga je stvar što takvi kao ti i ne znaju da treba da ga traže od distribucije.
    • 1
    • 5
    Nesvijesti 9.2.2018 23:42
    znas li Čoldo da elektrodistribucija ugradjuje i polovne, mehanicki ostecene satove?
    • 4
    • 0
    neko_nebitan 10.2.2018 08:20
    Pametan si kao tvoj nick, ako uopste znas sta znaci
    • 0
    • 0
  • MakaraKakara 9.2.2018 20:45
    Svaka cast majstore.
    • 7
    • 1