navigacija Naslovnica Premium

NJEMAČKI AMBASADOR U OPROŠTAJNOJ POSJETI

Đukanović: Integracija interes i Zapadnog Balkana i EU

Predsjednik Crne Gore je rekao da su članstvo u EU, ekonomski i demokratski razvoj zemlje prioriteti državne politike

Svi komentari Komentara: 6

• Globetrotter 3.9.2018 23:13
    „Zajednički je ocijenjeno da će dalje reforme u oblasti vladavine prava doprinijeti jačanju demokratizacije društva, i razmijenjena mišljenja i o jednom broju pitanja iz domena unutrašnje politike“, HAHAHAHAHAHA
    • 0
    • 0
  • Leso 3.9.2018 22:22
    Гдје се појављује тај, ја текст и не читам.
    • 1
    • 0
  • Brežine 3.9.2018 22:13
    Je li polozio cvijece za rastanak na 67 grobova na njemačkom nacistickom spomen groblju na sred Podgorice..???? Jer za takvo nesto neće imati priliku ni u Njemackoj ..možda samo na Frankovom grobu u Španiji..😁Da nije istinito i tragicno..bilo bi smiješno !!!!
    • 3
    • 0
  • Bozo.Bjelica 3.9.2018 21:23
    Mi samo okupljamo srpske neptijatelje. Evo i ovaj Njemac. Zato su Vijesti i napisale ovoliko. Ni budale ovo ne cutaju. Vama ce biti bolje, sko naudite Srbiji? Ha,ha,ha,,,,,koja bolest? Savicete vi rep, polako!
    • 5
    • 1
  • Brežine 3.9.2018 21:10
    Nije meni krivo sto napisete ovoliko nebuloznog teksta...no što mislite da sam ga pročitao 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    • 4
    • 0
  • Brežine 3.9.2018 21:09
    Vijesti@ 15 punih stubaca oprastanja od ovog ambasadora od Mila..Pa AKO bude oviliko napisao pirtparol Milov i 9. mu savjetnika, ja glavu kidam a ne jedan "proopozicioni" portal ..portal đe su kratke forme trenutnih informacija i dofadjaja.. Pa vi svaki dan se utrkujete oko Duska i Mila..jeste li realni ??????
    • 5
    • 0