navigacija Naslovnica Premium

"NEMAM ČEGA DA SE ODREKNEM"

Đurašković: Nisam uzela otpremninu

"Zaboravio je da navede da je moj Ugovor o radu već razmatran na prošloj sjednici Savjeta, 20. avgusta, gdje je "kao" priznao svoju grešku, jer je za njega pravljenje nazovi "grešaka" bez odgovornosti opravdano po nekom njegovom novom Zakonu, koji, vjerovatno, smatra da sam treba, kao novopečeni pravnik, da kreira"

Svi komentari Komentara: 8

• Bukvalistabb 11.9.2018 15:27
    Zamisli čovjek sa srednjom školom ( turističkom) da bude na čelu savjeta za kulturu i muzeje?!! Ovi sektaši da dođu na vlast , pukla bi nam pogibija grđa od DPS-a 100 puta
    • 2
    • 0
  • Pol 11.9.2018 14:32
    ovo nije ok ali demokratama je ok kad martin zenivic tatu oslobodi 4500€ a oprabdanje nisam ja nego bord. krapovic neobavešten kao i obično...fuj
    • 1
    • 0
  • cicamaca2301 11.9.2018 14:28
    Jel ovo ona sto je kad je dosla na vlast sve ukucane zaposlila.E jadna opozicijo!!!
    • 1
    • 2
  • LukaBudva 11.9.2018 13:49
    Mozda nisi uzela ali bi rado samo da ti moze bit... E tuge sto je Budva docekala
    • 1
    • 1
  • mačak 11.9.2018 13:38
    i dalje ne kapiram sto demokrate oce, zena nece uzet otpremninu kad joj istekne mandat nego samo u slucaju da je razrijese. pravilno je procijenila njihove namjere i sad posto su ocito bacili oko na njenu funkciju, napadaju zenu. al narod ih je, posebno nasi budvani, procitao
    • 2
    • 0
  • perjanik 11.9.2018 13:19
    Izgleda Demokrate nemaju više kadrova sa Megatrend diplomama i plagiranim radovima. Sad na najviše pozicije postavljaju srednjoškolce.
    • 4
    • 0
  • gvardijan 11.9.2018 13:11
    Naravno da nije, ali zato Demokrate jesu bacile pola miliona za Sea dance, iako su optuživali DPS kad su u isto ulagali pola od ove cifre. Ipak kontroverzni finansijeri Demokrata moraju zaraditi!
    • 3
    • 1
  • Mikeloti 11.9.2018 13:10
    Ovo je zemlja u kojoj je laž na "visokom nivou" svakodnevnica, i to bez kazne. Ako prija ušima vlasnika države.
    • 2
    • 0