navigacija Naslovnica Premium

USKORO NOVI SERVIS FONDA - KORAK DO UKIDANJA “PAPIRA”

Elektronski recept do kraja sedmice

Pacijenti će preko portala eZdravlje ili korišćenjem mobilnih aplikacija moći da pregledaju informacije o ljekarskim receptima

Svi komentari Komentara: 7

• gagi69 7.12.2017 13:00
    “smanjiti odlasci kod izabranog doktora i odlazak u apoteke, kod izabranog doktora će se smanjiti gužve” kazao je tada Čirgić. Znači li to da će da će se ubuduće pacijenti moći obraćati ljekaru SMS porukom, mejlom, viberom i tražiti od njega da mu propiše neki lijek jer ga nešto boli ispod rebara, a uz to ima i glavobolju, a ponekad i kašlje? I ljekar će sve to da obavi i ne vidjevši pacijenta?
    • 0
    • 0
  • gagi69 7.12.2017 13:00
    “Elektronski recepti za podizanje ljekova u apotekama počeće da se koriste u Crnoj Gori do kraja sedmice, saznaju “Vijesti”.” Valjda će početi da se koriste OD kraja sedmice (pa nadalje).
    • 0
    • 0
  • Produkt tranzicije 7.12.2017 10:12
    Vec vidim: -Dobar dan, dao mi je doktor na elektronski recept... -Ne rade nam racunari. -Mogu li ja da uzmem... -Mora vam izabrani ljekar odstampat. -Evo mi je odstampao. -A to nemamo.
    • 6
    • 1
  • Sikimiki 7.12.2017 10:01
    popisam se na ovakvo zdravstvo
    • 1
    • 1
  • lilika 7.12.2017 09:08
    Uzas! Jos malo pa ce i lijecenje biti elektronsko.
    • 6
    • 1
  • Jordan22 7.12.2017 08:27
    A šta sa onim koji nemaju "pametne telefone" i računare,što sa onim koji ne umiju da se sa njima služe,a popriličan ih je broj
  • ( 1 )
    • 12
    • 0
    bsod 7.12.2017 09:00
    onda ce ovi sa "pametnih telefonima" i racunarima da im budu doktori :-)
    • 4
    • 0