navigacija Naslovnica Premium

"ZA DRŽAVU BOLJE DA AERODROME DA U KONCESIJU"

Fidelity: Nurković krije analizu propalog pivara

MSP je tvrdnje Fidelitya okarakterisao kao „netačne i zlonamjerne” a njihovo saopštenje kao “političko”, ističuči da je analizu troškova i koristi i analizu isplativosti za aerodrome izradio “Daniel Dean, bivši direktor u Raiffeisen banci, i bivši potpredsjednik Bank of Americ Merrill Lynch - ekspert sa preko 20 godina iskustva u finansiranju infrastrukture širom svijeta..”

Svi komentari Komentara: 17

• Nema trte-mrte, samo trte 7.9.2018 18:05
    Nurkovću, tebe će ova valorizacija potpuno devalorizovati.
    • 1
    • 0
  • Nema trte-mrte, samo trte 7.9.2018 17:59
    “Daniel Dean, bivši direktor u Raiffeisen banci ? Dean nikad nije bio direktor u Raiffeisen banci. U svojoj prethodnoj ulozi u Raiffeisen Centrobank AG u Beču, gospodin Dean je vodio savjetodavnu praksu u oblasti infrastrukture. Pre nego što je radio za Raiffeisen, Dean je bio potpredsednik u Bank of America Merrill Lynch, gdje je bio šef američke javne infrastrukture i PPP grupe sa sedištem u Čikagu.
    • 1
    • 0
  • laka1 7.9.2018 15:59
    MSP na aparatima! (mada imam neki osjećaj da će oni opet po svom planu)
    • 1
    • 0
  • Nema trte-mrte, samo trte 7.9.2018 15:12
    Marković se zahvalio na podršci SB valorizaciji aerodroma. Manipulacija, "model" privatno-javnog partnerstva nije sporan , "model" je jedno , realizacija nešto sasvim drugo, ako je dao podršku modelu nije dao ovoj lakrdiji od valorizacije. Iz aviona se vidi da ovo nije valorizacija bego prostitucija i za to ne moraš biti ekonomski i pravni ekspert. Niko iz svjetske banke ne bi aminovao ovakvom sramnom ugovoru u kojem je država na čistom gubitku od najmanje 250 mil.eur.
    • 2
    • 0
  • MaliMilo 7.9.2018 13:18
    kad se gleda faca ovog tipa, jasno je kakav je i ko je,koliko pametan i koristan za zajednicu. Znam, nisko je sto se koristi fizicki izgled za analizu rada, ali ovdje neminovno. Ovaj je jos da unuke pricuva...nista vise...dovoljno se obezbjedio
  • ( 1 )
    • 2
    • 0
    Nema trte-mrte, samo trte 7.9.2018 15:15
    Faca ne govori ništa ali grimasa " Grom me ubio ako sam shvatio šta me pitaš " govori sve.
    • 1
    • 0
  • Дeјан22 7.9.2018 12:31
    Бошњаци знају дома доћи. Они завршавају посао, запошљавају своје сународнике, непогрешиво знају шта им је интерес, и у том смислу доказују да имају најразвијенију нац. свијест, поред Албанаца у ЦГ. А моји Срби гуслају о Русима, братству са Црногорцима, православљу, издајницима, четницима-партизанима и 30 г. стагнирају, пропадају у понжењу и небитности.
    • 0
    • 2
  • Taj 7.9.2018 11:51
    Zaduzujemo se milion dnevno, znaci da cemo biti mirni sa ovim parama 100 dana. A sto cemo 101.da? Opet pozajmice? Sti se rice SD, ne bojte se. Nece oni nidje iz vlasti. Dje sad kad je najljepse?
    • 3
    • 1
  • Pompadur 7.9.2018 11:22
    Da se da aerodrom Tivat obavezno Turcima u zakup i u znak zahvalnosti sto ce spasit aerodrom od SD poltrona da se napravi dzamija preko puta aerodroma
    • 3
    • 1
  • Aljo 7.9.2018 11:02
    Nurković - predstavnik mog života, mog interesa, mog nacionalnog identiteta. Full Respect za dobrog i poštenog Nurkovića. Nurkoviću, šta da radim sa mojom kućom ? Da je prodam, ili da je tebi poklonim ?
    • 5
    • 1
  • Cirkus 7.9.2018 11:01
    svii su istiiii ko god da vodi vlast....aaaa sto ste napali ovog covjeka bre vise???
    • 0
    • 4
  • pomorac1 7.9.2018 09:48
    pa ne kapirate da ce te 96 meleona podijeliti bratija izmedju sebe e koji slijepi narod beeee
    • 5
    • 0
  • Taj 7.9.2018 08:46
    Bravo Fideliti!!! Samo gazite ove skolske prepisivace i neznalice...
    • 6
    • 1
  • sicilijanac 7.9.2018 08:35
    Propali pivar hahahahahaha
    • 5
    • 0
  • Novičok 7.9.2018 08:22
    Međunarodna bsnka je rekla da je bolje da ih damo u zakup i tacka jer kredit ne mozemo uzeti više ni jedan A PRI TOME OBSVEZNO NSGLSDILI da imamo privredu sa najvecim rastom u regionu I ONDA VAM JE DF ZA DPS...😁😁😁
    • 4
    • 1
  • area51 7.9.2018 08:12
    čuš ,nurković, bs , babovo bratstvo i PIVO?????
    • 9
    • 0