navigacija Naslovnica Premium

ZBOG NACIONALNE BEZBJEDNOSTI

Francuzu uskraćen boravak u CG: U društvu kriminalnih grupa iz Bara i Budve

Policija ga je kontrolisala dok je bio u društvu sa Edinom Muratovićem (23), crnogorskim državljaninom koji je povezan sa kriminalnom organizacijom na čijem čelu se nalazi Alan Kožar

Svi komentari Komentara: 13

• RΛZΞR 11.2.2018 15:31
    OKG grupacija?
    • 0
    • 0
  • Aljo 9.2.2018 22:26
    Možda je francuz došao u zvaničnu posjetu kod M.Đ-a ?! Daj policijo, raspitajte se malo, da vas ne snađe taksirat od M.Đ. i njegovog ganga...
    • 2
    • 2
  • Hajdukstanko 9.2.2018 20:29
    Dje su Sveto, Milos, D.B., G.M, J.K., X.Y...SKJALDJSLSLOSL....????
    • 3
    • 1
  • Slavkow 9.2.2018 19:54
    Nije mi jasno zbog cega je dobio zabranu nije nista uradio,legalno usao u crnu goru,prijavio boravak,u inostranstvu ne moras ni prijaviti boravak ako duze ne ostajes od 90 dana.ako ima mrlje u francuskoj a u crnoj gori se druzi sa ljudima kojima je drzava omugucilo da budu sto jesu,nije razlog da mu udare zabranu
  • ( 4 )
    • 2
    • 7
    grma 9.2.2018 20:11
    Zar nije prekršaj napravio što je napustio Francusku, a nije smio da izlazi iz nje do 2019?
    • 5
    • 1
    Antivari1042 9.2.2018 20:22
    Pročitaj ponovo tekst. Osim zabrane napuštanja francuske koju je prekršio, sa jednom a ne sa sedam krivičnih dijela automatsku doživotnu zabranu ulaska u zemlju treba mu staviti. Dovoljno je što boli evropu glava od balkanskih kriminalac, dovoljno je što ih izvozimo a ne još da ih uvozimo. Makar tu imamo državni suficit.
    • 7
    • 1
    Slavkow 9.2.2018 23:02
    On je napravio prekrsaj po francuskim zakonima,bez obzira za sta ga okrivljuje i koje mjere zabrane ima, on nije prekrsio zakone nase.ima nasih sirom evrope sa kriminalnom proslosti ali dokle god ne prekrsi zakon gde boravi nece biti protjeran sa zabranim ulaska u zemlju
    • 2
    • 1
    RΛZΞR 11.2.2018 15:33
    Piperoviću ti li si?
    • 0
    • 0
  • Drugakućaodželjezničke 9.2.2018 19:24
    Mujo, Haso, Brajane, Jašare!!!!
    • 2
    • 0
  • Jokara 9.2.2018 18:34
    Steta sto nisu ispratili preko granice i ovoga Alena i Edina.
    • 13
    • 0
  • Balšić 9.2.2018 18:01
    Kolikogod se vi sprdali sa novim direktorom barske policije, ovo je još jedan dokaz njegovog odličnog rada.Od njegovog dolaska na čelo barske policije naše ulice i kafići su bezbjedniji. Volio bih da tako nastavi. Nije mi nikakav rođak, da ne pomislite, da ga hvalim zbog toga.
  • ( 1 )
    • 12
    • 0
    Baranin_2017 10.2.2018 14:27
    Ma vrlo bezbjedni.Svaku noc od 20.00 je bukvalno policijski cas.Urnisase svakog ko vozi malo bolje auto.Ni jedan BMW ili Audi ne moze da prodje a da bilmezi iz interventne ne izpretresaju i ne izmaltretiraju vozaca ma ko on bio.”Izadji,ruke gore,siri noge,a ako im prigovoris na dzukackom ponasanju,koje nije nicim izazvano,osim sto vozis “bolje” auto(makar i 10 god staro)majcin sine naje*ao si.
    • 0
    • 0
  • Ernesta_Siciliani 9.2.2018 17:23
    U prvom mjesecu ja zaradim 18469 dolara i 27540 dolara prošlog mjeseca tako što sam radio samo kod kuće. Ja sam redovni student i samo radim 3 do 4 sata dnevno. Svatko mora pokušati ovaj posao sada samo koristiti ovu vezu .... idite na ove stranice link karticama za više detalja hvala. Samo otvorite ovu web stranicuu. ►►►►► w­w­w.­T­r­g­o­v­i­n­a­9­.C­o­m
    • 1
    • 6