navigacija Naslovnica Premium

"BOJKOT PARLAMENTA NIJE DOBRA ODLUKA OPOZICIJE"

Han na sastanku sa Markovićem: Iskoristite ovu priliku i dostavite rezultate

Poslanik Demokratskog fronta Slaven Radunović pitao je komesara da li zna da je premijer Duško Marković na mjesto direktora Agencije za sprječavanje korupcije postavio svog bliskog rođaka i da tu instituciju koristi za obračun sa neistomišljenicima vlasti

Svi komentari Komentara: 31

• Bokelj 43 10.2.2018 07:23
    Gospodine Han, dođite u Crnu Goru i pokušajte da par mjeseci preživite sa platom od 45o €, naravno bez doprinosa i bez slobodnog dana, pa onda nam držite predavanja kako treba poštovati institucije koje služe samo vrhovniku da se održi na vlasti
    • 2
    • 0
  • Fileoo 9.2.2018 22:43
    Brnabićka, jesi li čula?! Iskoristi svaku priliku i dostavi rezultate!
    • 0
    • 1
  • Leso 9.2.2018 21:59
    Korupcija, radi prodaje obale, a ni kupca nema, veliki vodja odnosno veliki gad je unistio brodogradiliste, neka mi neko objasni sto je to.Po meni najveci zlocin prema ovom narodu
    • 5
    • 0
  • Јеромонах_Удбаније 9.2.2018 20:59
    Nije ni Han, ni niko iz Evrope toliko naivan. Možete vi iz DF-a i DPS-a da se igrate " sukoba " i da " postavljate oštra pitanja ", ali džabe. Han je opet pitao : Đe vam je Opozicija u Skupštini?
    • 3
    • 4
  • laki15 9.2.2018 20:55
    Znači pokrasti izbore i iscenirati moždani udar je u redu a nije uredu boriti se za prava bojkotom parlamenta.E šta nam ispriča idi pa tu priču ispričaj u Njemačkom parlamentu pa će te sve snoge na nogu.
    • 4
    • 2
  • Belavista1 9.2.2018 20:36
    Ne živimo kako to vide iz vladajuće koalicije, niti propadosmo kao što kukaju iz DF-a. Han to najbolje vidi, zato pritiska, i još će više pritiskati DPS, a ove iz DF i većinu njihovih pritužbi vidi samo kao politikansku igru. Davno mi je rekao član one Bojovićeve partije ”sve što valja u CG da omalovažimo, a ono što ne valja da desetostruko uveličamo”. Nažalost DPS je puno toga lošeg učinio, tako da ne moraju puno uveličavati. 2025? Vidjet ćemo...
    • 2
    • 2
  • Jugosloven1 9.2.2018 20:20
    Vidi Han nijesu mu oci ispale kakva je vlast...kakva opozicija..i kakav narod..ali to cuva u sebi..a podrzava rezim jer je to u interesu zapada..ja se ne stidim ove vlasti...nego opozicije i nvo koji se dodvoravaju ponizavaju.moljakaju i kukumavču pred Hanom i drugim iz Evrope...PIH...samo se tiskaju koji ce ga dotaci i slikat se sa njim ..her nije mala stvar..,,danas sam ti bio s Hanom,,...pih..
    • 3
    • 2
  • Despot 9.2.2018 20:19
    Браво, Славене....!!!!!!!!!
    • 1
    • 0
  • Apsurd 9.2.2018 20:16
    Bla bla truc... kralju obuj njihove cipele pa da te cujem i vidim
    • 1
    • 0
  • Crnogorac Cetinje 9.2.2018 20:02
    EU samo zavrsava svoju rabotu : 1) stabilnost - stabilokratija. 2) Nato - strateski interesi 3) Sad ce da klape o Granicama////// A mi narod obicni mozemo pocrkat , dje je ekonomija , dje je pravna drzava , dje je slobodan rad u EU ?
    • 4
    • 0
  • Crnogorac Cetinje 9.2.2018 19:53
    Cuo sam kad su u Engleskom parlamentuCercila sa uzasom pitali kako je moga' Jugoslaviju bez borbe predat' komunistickoj diktaturi , ladno je odgovorio " Ada necete vi tamo zivjet "
    • 5
    • 1
  • Crnogorac Cetinje 9.2.2018 19:49
    Kolko ovi pltcri mogu lazat !
    • 0
    • 0
  • Tesla1 9.2.2018 19:42
    Apelujem i pozivam borca za pravni poredam nebojsu medojevica da odmah napuste parlament jer nema nikakve svrhe biti u njemu i sami ste rekli ko udje to je sindjin parlament i izdajnik e sad polako izadjite i vrsite kampanju za podgoricu i za presjednicke nikakve podvale Medojevicu necemo vam tolerisati.
    • 4
    • 1
  • Tesla1 9.2.2018 19:37
    Dje je danas vanja Calovic da prica o vladavini prava o asku o javnome servisu o korupciji o lopovima na stotine miliona i koji se ne privode dje su nevladine organizacijejeli moguce da nijesu imali sto pitati i uticati da se stanje mijenja izgleda da vi koji ste danas bili sa hanom iz opozicije i iz nvo da svi radite za njih tj za dps.
    • 2
    • 1
  • Tesla1 9.2.2018 19:33
    Damjanovicu bas je dobro sto te snpe eliminisa , pored svih p[roblema u crnoj Gori ti ga pitas o Prevlaci. Zamjeram frontu prije svega medojevicu Radsulovicu sto nijesu pitali Hana ono sto po cio dan pisu i objavljuju u novinama a to je srastanje drzave sa organizovanim kriminalom da niko ne odgovara za pljacke za privatno tuzilastvo i privatno pravosudje. Zasto pavlovic nije pusten da objasni ovome hanu sto misli ocemo odgovor Medojevica.
    • 1
    • 0