navigacija Naslovnica Premium

IZBOR V.D. DIREKTORA UPRAVE ZA ŠUME

Ivanović: Nisam podržao izbor Nurkovića, zbog mogućeg konflikta interesa

"Što se tiče saradnje sa direktorom Uprave za šume, ona će biti profesionalna, podjela posla i odgovornosti je tu jasna. Bez obzira na broj godina, moja su očekivanja da se radi mnogo više, jer u toj oblasti ima dosta posla”

Svi komentari Komentara: 8

• pekson 1.8.2015 23:19
    Sto se tice toga da neko hoce ministre da te nesto nabijedi ne znam ali se dobro sjecam clanka u Vijestima da si kao Direktor za mala i srednja preduzeca nedje u Njemackoj kolegi iz Turske dok je bio u toaletu marnuo mobilni i naocare.O tome se nijesi izjasnjavao kao sto ni sad neces da kazes ko zloupotrebljava drzavni novac
    • 0
    • 0
  • pekson 1.8.2015 23:16
    Ti hoces sve nas da ubijedis da si posten time sto neces da kazes ko je zloupotrijebio drzavni novac i kupovao cigarete.I tvoj kolega ministar Numanovic se ponasao vrlo slicno dok stvar nije u svoje ruke uzelo tuzilastvo.Eto sad optuznice protiv vozaca. Cuti ministar.Nije znao.Zamislite dali bi ministar vidio da mu je vozac osedlao magarca i dosao da ga poveze.Eto odgovora o vasoj casti.Kazi ko je trosio novac
    • 0
    • 0
  • Valorizator 1.8.2015 22:01
    ,,On je kazao da su za njega, od broja godina koje neko ima, važnije kvalifikacije, stručnost, sposobnost i posvećenost poslu".Ko sisa zakon.A Sucur se bogme dokazao.Dokazao se Petru kao castan,radan,strucan,posten.A Petar takve obozava jer je i sam takav...!Tuga...
    • 2
    • 0
  • ažurni 1.8.2015 22:01
    Čuš "konflikt intetesa"E gospodine Ivanoviću, nemoj tako,-ispeci pa reci-, provjeri rije nego ode riječ, tako ne treba da se radi,razlog izgovorene riječi je nekorektan,politika je u pitanju.
    • 1
    • 0
  • Deni 1.8.2015 21:54
    Sucur jos nece da sjase
    • 2
    • 0
  • Dijaspora DD 1.8.2015 21:29
    Naravno G-din Nurkovic je castan i posten covjek a takav je nepodoban rezimu i shumskoj mafiji.
    • 1
    • 0
  • bojan14 1.8.2015 19:25
    provjereno znam da je Nurković častan čovjek.
    • 2
    • 0
  • doko 1.8.2015 19:12
    A KO PUSI ??????? njega podrzavas
    • 3
    • 0