navigacija Naslovnica Premium

"ŠTITI PRLJAV NOVAC"

Kovačević Šušteru: Davno je natpis "no pasaran" stavljen u državnim firmama na zaposlenje Srba i opoziciono orijentisanih građana

"Čudo je kako se u svrhu zaštite fotelja i sitnih privilegija budi buntovnički duh kod mladih SD-ovaca. Sigurno se nije probudio kada je njihov funkcioner platio njihov skup u Ramadi novcem Zeljeznice. Njihova dva temeljna politička principa su ustaštvo i krađa državnog novca", istakao je Kovačević

Svi komentari Komentara: 11

• vandestorm12 26.8.2018 16:43
    Ne Srba no opoziciono orijentisanih. Budimo iskreni, Srba je najvise u DPS-u, nego prekriju se crnogorskom zastavom i uzivaju.
    • 1
    • 0
  • Nema trte-mrte, samo trte 26.8.2018 12:41
    Građani koji se nacionalno izjašnjavaju kao Srbi ali su članovi vladajućih partija se nesmetano zapošljavaju u državnim firmama, dobijaju tendere i koncesije i mislim da se ne osjećaju diskriminisani zato što su Srbi. Znači nije problem što su Srbi nego je problem što nisu "Veliki Srbi".
  • ( 2 )
    • 0
    • 4
    sonnyy 26.8.2018 12:50
    Kalva je situacija, za "Veliki Albanac".. "Veliki hrvat"... Šalim se, znam. Direktno ministar...
    • 2
    • 1
    Деjан22 26.8.2018 14:27
    Можда, мада мислим да фрљаш с информацијама, али што се поуздано зна је да су се такви Срби на попису писали као Црногорци. И Маровићје био веђе-монтенегрин док је лопињао, али кад су га колеге лопови пустили низ воду, присјетио се СПЦ и Србије.
    • 0
    • 1
  • sonnyy 26.8.2018 12:13
    Ovo su oštriji odgovori nego što bih recimo ja to napisao, ali sve dok nisu neistiniti ne mogu se baš kritikovati. Dolaze mlađi pol.brzi na jeziku, a ne izbroje do 10 prije nego objave tekst. Sdp ili Sd svoje postojanje zasniva na (ne znam da li je gruno reći) mržnji i aktivnom radu kontra CG idetiteta koji je postojao u Crnoj Gori, stvarajuci neki novi MNE identitet. I čude se Šušteri što se bore lludi za Vjeru, za Ćirlicu, Njegoša, Gusle. A oni sve u ime toga, ali protiv toga...
    • 6
    • 3
  • SvetaPetka 26.8.2018 11:59
    Kakva je njuška ovaj momak.
    • 5
    • 4
  • Nostradamus123 26.8.2018 11:36
    Samo ovako treba sa njima. Dosta više suzdržavanja i "građanske" priče. Samo direktno u njušku!
    • 4
    • 5
  • kubanero 26.8.2018 11:29
    Neznam jeli ga momak malo precerao a daleko od istine nije. Istina je je nesto sto putuje kroz vrijeme.. Pa dodje momenat i da se potvrdi. Ako je sve istina oko ovog momka iz srbije koji je u komi.. Drzavna politika dobija protiv srba dobija verifikaciju.. I prakticnu primjenu. No.. Bice toga jos.!
  • ( 1 )
    • 4
    • 3
    frka1 26.8.2018 13:41
    neznas ili ne znas?
    • 0
    • 0
  • NVukovic 26.8.2018 11:03
    усташтво и крађа...основни принципи ДПС-СД!
    • 5
    • 4
  • frka1 26.8.2018 11:00
    e upravo je DF tu dje je kad ga ovakvi predstavljaju!
    • 10
    • 4