navigacija Naslovnica Premium

O REFORMI OBRAZOVANJA, NA MEĐUNARODNI DAN

Krenuće, kad bolji zamijene partijce

Profesor i bivši član skupštinskog Odbora za prosvjetu Srđan Perić smatra da se u reformu ušlo bez adekvatne pripreme, sa velikom žurbom, “uz mnogo floskula i sasvim izvjesno sa željom da se u kratkom roku sve to prikaže kao vanserijski uspjeh koji bi vrhunio u političkom profitu partije koja je preuzela taj resor”

Svi komentari Komentara: 7

• Ucitelj 10.2.2018 16:54
    Sve u tekstu je tacno sto je napisano. Bila sam na obuci i mogu reci da to da nije tuzno bilo bi smijesno. Sto god smo pitali ljude koji su nam drzali obuku nisi imali nijedan odgovor koji je racionalan. Ja gubim normu zbog smanjenja casova iako je bilo price da se to nece desavati i nisam jedina. Prave se spiskovi ko ce koga glasati. Omrznuce i skolu djeci.
    • 2
    • 0
  • Jap 10.2.2018 16:31
    Planovi i progami prepisani, nastavnici nespremni, djeca zbunjena, tako da se bojim da će stanje biti gore nego što je bilo prije reforme.
    • 4
    • 0
  • piano1320165081 10.2.2018 14:12
    mrgud2 dosta je da se vidi ko vodi ministarstvo prosvete pa da se zna de nauka crnogorska pode
    • 5
    • 0
  • ona_zna_sve 10.2.2018 13:56
    Koji Srđan Perić, onaj izdajnik ??
  • ( 1 )
    • 0
    • 6
    Ucitelj 10.2.2018 16:51
    Peric je gospodin. Upoznala sam ga na jednom skupstinskom odboru. Vrlo smiren i znao je materiju sto je rijetkost, ali kao i Bozenu i njega je najlaske ovako vrijedjati.
    • 0
    • 0
  • Realan333 10.2.2018 13:09
    Ona ispade strucna za sve, bolja od prof. dr. Kako da ne. Obicni profesor srednje skole, bez namjere da omalavazavam, ali ne moze biti da sve zna
  • ( 1 )
    • 1
    • 3
    Ucitelj 10.2.2018 16:49
    Bozena je divna profesirica. Moja koleginica i vrlo pametna a na ove gluposti ne treba trositi rijeci. Prati sve sta se desava i sve sto kaze ima smisla. Ako Realan zna sto drugacije nek kaze, ali posto ne zna onda je najbolje ovako vrijedjat ugedne ljude.
    • 1
    • 0