navigacija Naslovnica Premium

File došao glave

Kusovac podnio ostavku Odboru direktora

Kusovac će ostati upamćen kao novinar koji nije imao zadrške u odbrani režima koristeći svaku priliku i mogućnost, čak i psujući i lično vrijeđajući

Svi komentari Komentara: 29

• Castorr 3.8.2013 16:00
    Ko je ovaj?Neko bitan?
    • 0
    • 0
  • 1.8.2013 23:36
    Vrni se Kusovac , nemoj da se duriš. DPS zasužuje tebe taman kako I ti zaslužuješ DPS. Ista ste....... Zato ,, vrni im se molim te !!!
    • 0
    • 0
  • mrki PG 1.8.2013 23:09
    e velike štete.
    • 0
    • 0
  • adar13 1.8.2013 15:46
    STA je sve KUSOVAC la.o u tim novinama to samo zna on i njegov nalogodavac MILAS,sto znaci da se i jedan i drugi povlace ko zna gdje!!!!!!
    • 0
    • 0
  • peki 1.8.2013 15:17
    On je čovjek koji je u ime Djukanovića kidisao na Lukšića i Katnića da bi toliko odvažio da nasrne na stefana Fulea.Završio je tamo dje je i počeo.kod Save će Grbovića biti glavni urednik njegovog tv kanala 777 a sportski program će voditi prvak u laganju na kugli zemaljskoj mala bebica-Vladimir Popović.vjerovatno će se naći mjesto i za Šemsudina pobjegulju iz Monitora a sad sluga organizovanog kriminala na čijem čelu su njegov brat Fahrudin i dobrotvor Crne Gore Naser Keljmendi. o
    • 0
    • 0
  • bandic 1.8.2013 14:11
    sto kaze jedna reprlika iz filma "Ivkova slava" LAZES PA SAM VJERUJES DA JE ISTINA
    • 0
    • 0
  • Dik Solomon 1.8.2013 14:06
    Evo veli nije. Nego, ko ce njemu vjerovati. http://www.pobjeda.me/2013/08/01/kusovac-odlazim-na-godisnji-a-kad-se-vratim-otjeracu-ih-u-spuz/#.UfpOr9LDBQQ
    • 0
    • 0
  • MarkezJaba 1.8.2013 14:02
    Ma lazu dusmani.... Otis'o covek na odmor. Bice to jedno dugo dugo putovanje...
    • 0
    • 0
  • Ziks 1.8.2013 13:39
    IzFILEtirao ga je Stefan File i pospremio doma. Kao sto sam jednom i napisao ovaj covjek je uspio sto nijesu uspjeli tokom devedesetih. Uspio je da me nacera da vec tri godine ne kupujem Pobjedu iako sam je kupovao devedesetih dok sam bio ustasa za ove prvoborce rata za mir.Do sada nijesam vidio goru dnevnu novinu od ove a sve sa neizmjernom zaslugom gospodine Kusovca. Eto ja mu se moram zahvaliti sto me je odbio od tog smeca sto pravi i uredjuje.
    • 0
    • 0
  • Robin_Hud 1.8.2013 12:57
    Kad brod tone miševi prvi napuštaju!!!
    • 0
    • 0
  • masjoni 1.8.2013 12:47
    I dishe i mirishe!
    • 0
    • 0
  • Du%C5%A1an silni 1.8.2013 12:31
    Kod nas u Kuče za nekog ko je loš čovjek kažu: KA NAJBOLJI :-)) ili OTAC MU JE BIO DOBAR ČOVJEK :-))
    • 0
    • 0
  • Balšić 1.8.2013 12:01
    E ljudi nijeste mi trebali ovu VIJESS saopštava ovako na zoru.E kako ću preživjet danas ako znam paski poginuo.Zar ova ljudina da ode koji ne zna ni naški pričat? A nemojte ako Boga znate no ga izmolite da nastavi započeti proces osveštavanja pokojnog lista kojeg čita cijeli DPS injine famelje, ali samo kad odu u wc, da se lakše isprazne. Ovakvoga nesrećnoka nije svijet zapamtio. Što bi rekli u Crnoj Gori. neopjevana budala.Poltrončina prve klase.
    • 0
    • 0
  • Mickelly 1.8.2013 11:48
    Fini je ovo choek,no ste ga vi svi unavidjeli ;)
    • 0
    • 0
  • Perun Tanatos 1.8.2013 11:28
    Никоме и никад у животу да се не деси овија Кусовац и овака Побједа. Остани ... до краја, пропашће ЦГ бренд "Побједа"
    • 0
    • 0