navigacija Naslovnica Premium

OPOZICIJA TRAŽI KANDIDATA, BEČIĆ ODUSTAO

Lideri sada traže mišljenje DF-a

Prema tvrdnjama učesnika sastanka, Abazović je predložio da se o potencijalnom zajedničkom kandidatu razgovara sa čelnicima Fronta, dok je iz Socijaldemokratske partije (SDP) poručeno da neće podržati kandidata kojeg bi predložio Demokratski front

Svi komentari Komentara: 82

• Vezir 9.2.2018 00:16
    a meni može i Dritan i Siništaj i Hazbija samo da pobjede Mila.To su naši ljudi, naši sugrađani...zašto mrzite Srbe?
    • 0
    • 2
  • Vezir 9.2.2018 00:12
    Što je zaključak...,,građani i demokrate" koji kritikuju DF za nacionalizam i šovinizam neće podržati kandidata DF-a već prije i DPS-a a traže da DF podrži njihovog kandidata.Kako kod pojedinih mržnja prema svemu srpskom se trenutno prepozna...s kim ja živim sa fašistima pih!
    • 0
    • 2
  • Vezir 8.2.2018 23:59
    dalje, ako ZDRAVA Podgorica bude najjača u opoziciji a pobjedimo DPS, hoćete li poštovati princip Iz Novog, Kotora, Budve da najjača lista daje gradonačelnika jer bi u slučaju Podgorice to bio Srbin? Samo bi zbog toga volio da vas vidim na djelu...ubjeđen sam da bi fašisti-USTAŠE progovorili iz vas, ALI UBJEĐEN!
    • 0
    • 2
  • Vezir 8.2.2018 23:55
    Nekima iz ,,građanske opcije" je normalno da DF podrži njihovog kandidata ali nije normalno da oni podrže našeg.Klasične igre dvostrukih aršina. Kako se kod ,,građana" nekako osjeća ta Sekulina fašistička crta...
    • 0
    • 2
  • Vezir 8.2.2018 23:51
    Interesantno je kako nama iz DF ne smeta nijedan kandidat koji je iz suverenističke opcije samo da pobjedi kandidata DPS a SDP-u smeta obrnuto.Hoće li mi neko reći ko je onda nacionalista-šovinista-fašista?
    • 0
    • 2
  • Vezir 8.2.2018 23:47
    SDP Milovi ljudi jednom, Milovi ljudi uvijek hahahaha
    • 0
    • 2
  • laki17 8.2.2018 20:51
    Gorana Rodića ili Milana Popovića za zajedničkog kandidata.
    • 2
    • 0
  • Tesla1 8.2.2018 20:34
    Kao sto sam izjavio prije dva dana samo su dva kandidata u opticaju Vasilije Milickovic i Vanja Calovic ostali ne postojeili ne uzivaju podrsku cijeloga naroda i ne moze se Becic drzati po strani jer narod nezna koga on onda predstavlja bolje bi mu bilo da se pridruzi sastanku i zajedno rijese ovu situaciju jer mu nije posteno traziti podrsku od naroda a ovamo ih ostaviti na cjedilu. A krivokapic neka i dalje nastavi ovako i vise nece postojati na politickoj sceni.
  • ( 1 )
    • 2
    • 2
    no smoking 8.2.2018 20:42
    Ja se jos uvijek dvouimim da li je bolji Miličković ili onaj Đurišić za Zabjela. Ne sprdajte se sa ovim narodom....
    • 1
    • 0
  • Kockalone 8.2.2018 20:06
    Df da predlozi svog kandidata i tacka, ne treba mu Rankova podrska... Ostali su dobrodosli.
    • 2
    • 4
  • sekule_ 8.2.2018 20:04
    sekula---df da predlozi pipuna .Radza i sdp nemaju dodirnih tacaka.CG VLADIKA MIHAILO za koplje ispred Rila
    • 2
    • 2
  • mrki PG 8.2.2018 19:49
    Treba i DF podrzati Draginju ili Ranja.
  • ( 1 )
    • 2
    • 3
    Jugosloven1 8.2.2018 20:07
    ,,mrki pg,,...trazi se nestranacka licnost...valjda..
    • 0
    • 1
  • f1leopg 8.2.2018 19:42
    Ranka Krivokapića pošto više SDPskoro i ne postoji moga bi proć ka nepartijac...
    • 4
    • 3
  • Jugosloven1 8.2.2018 19:39
    Bravo Becicu , svaka cast na inteligentnom razmisljanju..o jadu si ih zabavio drzeci se po strani a podrzavajuci ih u svemu...nijesu to ocekivali i izazvao si pometnju medju njima..i jos tvojim gestom i odlukom Demokrata,, da ne smetaju,, izboru kandidata otkrice se ko ce uzet pare..hahaha...kako si im.....
    • 8
    • 2
  • Uvugla 8.2.2018 19:25
    Zajedno sdp i df ako zelite nesto ozbiljnije..to je veci interes ako stvarno zelite neki rezultat..sve drugo gubite milion posto. Al najljepse je sa strane palamuditi i uzimati pare.
  • ( 1 )
    • 4
    • 1
    bager11 9.2.2018 04:04
    pametan predlog i jedini prolazni.
    • 0
    • 0
  • Beautiful_countryMNE 8.2.2018 18:59
    Nzm dali su ovo samo nagađanja ili DF stvarno predlaže Andriju Jovićevića. Ako je ispita.... pa našta to liči. Zar treba neko ko živi u drugoj državi da vodi našu državu. Meni je to neshvarljivo.... Za kandidata Građanske opozicije se pominje Milka Tadić Mijović. To je sasvim ok. Žena je na mjestu i njena borba protiv sistema traje već duže vrijeme.
    • 3
    • 3