navigacija Naslovnica Premium

KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL

Loše vijesti za Crnu Goru: Danska nokautirala Poljake na "Parkenu", slavila i Rumunija

Poljaci nemoćni u Kopenhagenu

Svi komentari Komentara: 18

• SashaM1.dan 2.9.2017 15:05
    Prodata je ta utakmica. Eto posla za UEFA istražitelje
    • 0
    • 0
  • rafa 2.9.2017 08:51
    kako ova nasa "braca" srbi iz CG pucaju . E jadovi , na portale ste najjaci . Sve sto je Crnogorsko mrze , mars u sumadiju bagro . Inace pozdrav za nasu bracu Srbijance I nocas da napune Moldaviju ko mi sinoc Kazakstan .
  • ( 1 )
    • 7
    • 3
    mika-potomak zelenasa 2.9.2017 21:07
    ali "KazaKstan", hahahaha. Hrvoje, pali
    • 0
    • 0
  • davidor 2.9.2017 08:39
    @vezirov most. Umobolnica je pravi naziv za instituciju koja ne zasluzuje to strasno ime, ludnica. Tu mogu naci utociste mnogi koji su izgubili kontakt sa zdravim razumom. A mi se Vas ne stidimo, mi Vas zalimo
    • 3
    • 2
  • Vezirov most 2.9.2017 08:33
    Inače, nećemo ući ni u baraž jer nemamo mi taj kapacitet da pobjedimo Rumune i Dance.
    • 2
    • 4
  • Vezirov most 2.9.2017 08:31
    Dukljanijada je naziv za zemlju koja ni po čemu ne zaslužuje da nosi to strašno i krvavo ime CRNA GORA! Ovo je danas samo teritorija koja je potpuno izgubila kontakt sa svojim precima i zaslužuje samo prezir od Njegoševih Crnogoraca...samo da pojasnim...pozdrav!
    • 3
    • 6
  • VLM 2.9.2017 07:51
    a zasto ne bi smo razmisljali o prvom mjestu...uvijek cemo imati kompleks male nacije...gurajte momci jednu po jednu utakmicu...pustimo matematicare...srecno
    • 8
    • 1
  • fiat 2.9.2017 06:30
    Iskreno receno u barazu koga god da dobijemo bit ce mnogo jaci od nas. Zamislite Njemce , Nizozemce ili Portugalce kako bi slavili da u barazu izvuku nas. Jedina realna sansa ici je na prvo mjesto i razbit Poljake. Lawandovskog kad neutraliziras oni su nula. Sad su ih napunili Danci kao da su Crvena Stijena iz Tolosa. Naravno moramo dobit Dance i Rumunje kuci, pa onda finisirat u Poljskoj.
    • 4
    • 2
  • fiat 2.9.2017 06:24
    Za nas je najbolje ici na prvo mjesto. Poljake dobit mozemo , jer oni su ekipa poput Balkan expresa. Odigraju jednu tekmu dobro pa pet katastrofalno. Ako odemo u baraz dobit cemo jakog protivnika i male su nam sanse. Poraz Poljske je za nas super i osobno prizeljkujem nas kao prve i Dance druge u grupi. Opet kazem sve od nas ovisi. Treba dobit tri tekme za redom i vjerujte da je lakse4 dobit Poljake u Varsavi nego u Barazu Portugal ili Njemacku.
    • 5
    • 2
  • fiat 2.9.2017 01:10
    Cuj Lustratora ja fasista? Ja sam Poljake nazvao pogrdno zbog poraza sa velikom razlikom. Oni kao lider grupe to sebi nisu smjeli dopustit i zato ih ne smatram ozbiljnom repkom. Sto se totalitarizma tice bolje komentiraj svoje Mandica i Knezevica sto im Zelaznak daje instrukcije kako da rade protiv svog naroda. EVIVA MNE i hvala vam lijepa!!
    • 3
    • 7
  • lustrator 2.9.2017 00:35
    fiat@ ti si mala bitanga i fasisticki smrad koji samo u Vijestima moze da pljuje po drugim narodima a da mu se ne brise komentar
    • 9
    • 4
  • Vezirov most 1.9.2017 23:33
    Proće protiv Danaca kao protiv Srba 1918...rasturanje Dukljanijade!
  • ( 1 )
    • 3
    • 7
    Turbo srbin 4x4 2.9.2017 10:40
    jel sa traktorima opa opa vrmmmmm.
    • 1
    • 1
  • Vezirov most 1.9.2017 23:29
    Samo je važno da se ne obrukamo...hoćemo li primiti 4-5 od Rumunjske i Danske nema veze samo je važno da se nasi Montenegrini bore za Dukljanijadu svom Dukljom.
    • 4
    • 10
  • ANTIGLOBALISTA 1.9.2017 22:59
    Meni nikako nije jasno kako smo mi dobili dance u kopenhagenu, danci su jaki ko zemlja. Nebih da baksuziram ali mislim da ce u podgorici pocistiti zelenu travicu sa nama.
  • ( 1 )
    • 4
    • 7
    shicka 2.9.2017 12:05
    pa nemoj da baksuziras. Prvo moramo da dobijemo Rumune.
    • 0
    • 0
  • macakucizmama 1.9.2017 22:57
    zasto lose vijesti, imamo sansu da osvojimo 1.mjesto u grupi.Tri pobjede do kraja, ukljucujuci pobjedu protiv Poljaka u direktnom duelu za 1.mjesto-racunica je jasna.
    • 12
    • 4