navigacija Naslovnica Premium

"SRPSKI NAROD IZ CRNE GORE PODRŽAVA SUNARODNIKE NA KIM"

Mandić: Barikade na putu za Banje istovjetne sa dešavanjima u Svaču, kada je napadnut Amfilohije

"Bili smo svjedoci da je divljanje albanskih ekstremista naišlo na razumijevanje i od strane pripadnika KFOR-a, a podsjećamo da su to baš one snage gdje je Vlada Crne Gore nedavno uputila i pripadnike Vojske"

Svi komentari Komentara: 85

• PgCG 10.9.2018 12:53
    Koja plitka pamet Mandica i slicnih, svi namjerno zaboravljaju zbog cega je doslo do otcjepljenja Kosova i sto se dogadjalo 1999. godine i prije toga. Albancima je prijetio bosanski scenario, a oni pouceni iskustvom nisu usli u konfrontaciju sa vojskom SRJ nego je vecina izbjegla, a oni koji nisu su bili ubijani i maltretirani. I sada kada dolazi nacionalista tipa Vucic oni su demokratski napravili barikadu saljuci simbolicnu poruku da ce se i oni nesto pitati bude li nekih podjela.
  • ( 2 )
    • 3
    • 3
    PgCG 10.9.2018 12:54
    Porediti prvokacije Amfilohija u Svacu, kome ne valja isti Vucic, je neukusno ali ocekivano od cetnickog vojvode Mandica.
    • 3
    • 1
    Vezir 10.9.2018 18:46
    Znaci ti si na strani Albanaca na Kosovu i albanske politike a protiv srpskog naroda iako si Crnogorac-pravoslavac.Ajde pokusaj da mi nekako objasnis tvoj stav...
    • 0
    • 3
  • Mali.kuč 10.9.2018 10:22
    ova pi..se nije javila u dobrovoljce za kosovo 1999 a sepurio se u uniformi po PG...3.14 !
    • 5
    • 0
  • Mali.kuč 10.9.2018 10:21
    koljenicaru, mrš u moraču..
    • 6
    • 0
  • doko 10.9.2018 05:33
    Koji odvratan i gadan lik,on brine za svoj profit a ne za srbe i njihove muke na Kosovu:Ako se toliko brinete zasto niste ostali i solidarisali se sa njima u odbrani Kosova vec dodoh,vidjeh ,naplatih
    • 4
    • 0
  • exser 9.9.2018 22:15
    Ooooo vojvodo,oglasavas li ze to iz Kristala de se njupaju tople koljenice...uzivaj kada ima brava koji te jos uvijek glasaju...
    • 5
    • 1
  • Montenegringo banovani 9.9.2018 21:36
    Upoređivati naše komšije,sa kojima lijepu prošlost,kumstva,prijateljstva i sve ovuda dijelimo,sa Kosovarima bilo koje nacije je ogavno i glibavo pretenciozno.Sram da bude ovog DB izvršioca zadataka.
    • 3
    • 1
  • Zeljoni 9.9.2018 21:11
    Mноге боли што је данас Вучић јавно и децидно рекао да се тзв Косово никад признати неће, а сироти се понадали да је на прагу да каже Збогом😂. Ћераћемо се још!!!
  • ( 4 )
    • 2
    • 10
    Nema trte-mrte, samo trte 9.9.2018 21:34
    Ako misliš na nas Dukljane, Montenegrine, milogorce itd... jeste, boli nas, boli nas Sebastijan Kurc. Ne košta Nás "srce Srbije" milijardu eVra godišnje no vas.
    • 9
    • 1
    Zeljoni 9.9.2018 23:44
    Ви примате Себастијана од Мила 30 год, и још га више волите, таква сте ви "нација" .
    • 1
    • 7
    Nema trte-mrte, samo trte 10.9.2018 00:15
    Za 2 sata si samo to uspio da smisliš?
    • 5
    • 1
    Zeljoni 10.9.2018 10:18
    Нисам ботина као ти да висим нон стоп на портал. Сендвич је симбол ваше нације.
    • 1
    • 3
  • Novičok 9.9.2018 21:11
    got1@ Pa pitaj Tita i Mošu Pijadi .Steva Krajičica...Metohija je bila Zetska banovina i Kralj Aleksandar je bii dogovorio sa Albancina razmjenu stanovnistva sa Kosova i Metohije sa Kraljem Zogum..Nesto slicno kao sada Vucic sa Tačijem..i da Ustase..VMRO i muslimani ubiju Vucica kao sto su Kralja Aleksandra !
    • 0
    • 6
  • NVukovic 9.9.2018 21:07
    Браво Мандићу!
    • 1
    • 8
  • got1 9.9.2018 20:48
    Sreća što se veliki dio naroda u Crnoj Gori opametio i sjeća se 90g, inače bi nas Risto i novokomponovani bjelaši ka ovi Mandić opet gurnuli u rat i sankcije. Tako su nas i Hrvati bombardovali i htjeli Boku , pa Momir Bulatović poslije reče e ga vojska slagala.
    • 7
    • 1
  • Svašta 9.9.2018 20:48
    A sto čini korumpirana opozicija
    • 8
    • 1
  • Eto1 9.9.2018 20:40
    Esad je vrijeme da se potsjetimo nekih izjava. Ranko K. je za nejga rekao da je ugledni parlementarac i nudio mu saradnju. Dritan A. je rekao da DF ima demokratske kapacitete. Zbog DF je predlozio Bojovica za predsjednika. Je li Mandic tada bio drugaciji nego sad? Ne bi rekao. Ali je imao silu (Rusiju) iza sebe. Dakle vise no Mandic, krivi su oni koji su ga drzali na ramenima do nedavno.
    • 5
    • 3
  • Zenki 9.9.2018 20:36
    Kad propali cetnicki vojvoda za nekoga kaze da je divljak! Nema dalje😂
  • ( 5 )
    • 11
    • 4
    Nema trte-mrte, samo trte 9.9.2018 21:24
    Ali da budemo iskreni, ni ovi tvoji se nijesu danas pokazali baš nešto kao ekstremno civilizovani. Naravno, ja ne generalizujem, to je ruralno područje koje je svuđe na Balkanu veoma trusno a kad zaljulja svi se drže zubima za vazduh. Ali su mnogi od nas očekivali da će vlasti u Prištini pokazati da su ovi "kardiolozi" u krivu i da se na Kosovu svi mogu osjećati bezbjedno a vidjeli smo nešto potpuno suprotno.
    • 2
    • 1
    Zenki 9.9.2018 22:24
    @Nema trte.. Nisu oni moji, ja sam na Kosovu samo turista. Druga stvar, tamosnji narod je od Srpskog rezima brutalno proganjan i ubijan, ne mozes ocekivati da za kratko vrijeme zarastu takve rane. Istina je da su po malo divlji, ali se Kosovo sve vise otvara.
    • 0
    • 3
    Nema trte-mrte, samo trte 9.9.2018 23:18
    Zenki, ja sam malo stariji čiča i meni ne možeš da prodaješ te priče. Izvrsno znam kad i kako je počela eskalacija sukoba, nisu samo srpski zločini na Kosovu "za pamćenje", činili su ih i Albanci, podjednako okrutne i brutalne i sve dok obije strane žmure nad tom činjenicom, tu nema napretka. Greške iz prošlosti se ne mogu ispraviti a ni jedna strana se ne trudi da se više ne ponove, tu leži srž problema.
    • 2
    • 0
    Zenki 9.9.2018 23:31
    Nema trte. Slusaj onda ciko. Ako si toliko iskusan onda sigurno znas da su Srbi sa Kosova decenijama ugnjetavali Albance, da su drzali sva direktorska mesta, skole, bolnice, fakultete, sudove, policijske stanice- dakle sve lokalne i javne ustanove. Da su Albance tretirali kao stoku, prebijali i ponizavali. Dakle, nezadovoljstvo i eskalacija nisu dosli odjednom, vec su plod dugogodisnje tiranije. Nemoj samo da mi kazes kako to nije istina?!
    • 0
    • 3
    Nema trte-mrte, samo trte 10.9.2018 00:11
    Ne, neću ti ništa reći, umoran sam od silovanja prošlosti, ja sam neutralan a ti pristrasan prema tvojim sunarodnicima pa razumijem da tvoje jednostrano gledište ne može da se promjeni, jer si pod uticajem određenih ideologija.
    • 3
    • 0
  • Catalonac 9.9.2018 20:34
    Pobjegao si od suzavca u Kristal eto koliko si hrabar i kakav si lider.
    • 9
    • 2
  • Eto1 9.9.2018 20:32
    I zato mislim da su osobe poput Mandica,ekstremni i violentni opasnost po demokratiju pa dakle i po drzavu.
    • 8
    • 1