navigacija Naslovnica Premium

VIŠE OD ŠEST MILIONA KVADRATA

MANS: Građanima da kažu ko želi njihovu zemlju

Sadržaj ponuda za solarnu elektranu u ovom momentu nije moguće komentarisati, odgovorili su iz Ministarstva ekonomije

Svi komentari Komentara: 7

• Slikar1 6.9.2018 02:16
    Pitajte doktora Šegrta on se druži s maltežanima i prima platu od njih.
    • 2
    • 0
  • Синђа 5.9.2018 19:29
    Како је кренуло једног дана ће раздражени народ ударити чекићима на соларне панеле (као недвано у Африци), рушити вјетро стубове и експлозивом разваљивати мини електране. Због "транспарентности" свих процеса концесионарства, а и да не би издвајали своје паре уз рачуне тајкуна.
    • 2
    • 0
  • djollee 5.9.2018 09:44
    Ok pazite sad, kad nesto treba da se kritikuje onda neka se kritikuje, ali ovaj slucaj, bar po dostupnim informacijama, nije za kritiku. Nakon citanja teksta, nije mi jasno dje postoji problem. Solar je obnovljivi izvor energije, cisti izvor, zemlja koja se daje u zakup se valorizuje jer bi inace stojala neupotrijebljena, ok investitori su ti joji jesu ali bar ne pricamo o uglju i termoelektrani Pljevlja 2. I ja imam neki osjecaj da je previse lijepo da bi bilo istinito, ali za sad ovo je ok
  • ( 1 )
    • 0
    • 4
    neko_nebitan 5.9.2018 10:10
    benefiti su 300 hiljada u budzet godisnje i cijena struje po 20 euro centi koju drzava mora da otkupljuje
    • 3
    • 0
  • cosmopolit 5.9.2018 09:25
    Glasamo lopove i čudimo se pljačkama, onome u čemu su oni jedino dobri. Treba dobro razmisliti, je li do nas ili do njih?
    • 8
    • 0
  • Markes 5.9.2018 08:46
    A zna se dobro ko je vlasnik zarobljene države.
    • 10
    • 0
  • Montenegringo banovani 5.9.2018 08:21
    Čim je malteška kompanija,sve je jasno.Malta,Maldivi,Delevare,ostrva ova,ostrva ona... Praonice para u svakom našem biznisu. Od koga li se sad peru pare? Iz Mojkovca,od Darka od...?
    • 12
    • 0