navigacija Naslovnica Premium

"POTREBNE RADIKALNE DRUŠTVENE PROMJENE"

Miličković ozvaničio kandidaturu za predsjednika

On je ocijenio da bi njegova pobjeda označila kraj partitokratije i moći pojedinca nad zakonom

Svi komentari Komentara: 29

• Preletačević 7.12.2017 05:17
    predsjednik skupstine stanara ili mjesne zajednice Posran potok?
    • 1
    • 1
  • gobil 6.12.2017 22:01
    Ja sam se vazda pitao sto se ovaj covjek ovoliko bori protiv rezima, nepravde, bezakonja, kradje....I dan danas mi nije jasan,:za koga... za ovaj narod poltronski... Ja cu mu sigurno dati podrsku jer je jedinstven, i najposteniji i najbogatiji kandidat...Nije neki gologuzan sto trazi posao pa daj da ga kandidujemo neka proba...
    • 2
    • 0
  • slb78cg 6.12.2017 21:29
    zasto brisete komentare
    • 1
    • 0
  • Jugosloven1 6.12.2017 20:34
    Da dps kandiduje Sindju a DF Mandica opet bi bili sprovedeni izbori i zaklecu se da bi Sindja pobijedio.
    • 3
    • 0
  • Rastovdo99 6.12.2017 20:25
    Batalite, ljudi, kandidature, nego pogledajte što Medena danas izjavi sa pozicije Vrhovništva pravosuđa CG: --"Sudija osnovnog suda ima platu hiljadu eura, pritom dosta njih nema riješeno stambeno pitanje, pa za stanarinu izdvaja 250 do 350 eura. Može li sudija sa platom od 650 eura da sačuva moralnost? Ne može, izjavila je u Skupštini Vesna Medenica" -- Šta reći? - nego se uplašiti za život i imovinu!
  • ( 1 )
    • 7
    • 1
    Rastovdo99 6.12.2017 20:29
    Zar ovako nešto se usuđuje kazati Predsjednica Vrhovnog suda? To je prijateljica one VDT, koja jednom isto u Skupštini decidno izjavi da kriminalci imaju morala(!)(!) U ime Oca i Sina, Brata i Strine!! Alelujah!
    • 4
    • 0
  • Gruban Malić 6.12.2017 20:22
    2. Becic - dobar govornik bez pravih smjernica, a i mlad sto izaziva asocijaciju, sem sto je dzemper zamijenila crvena kravata, 3. Krivokapic - u ocima vecine dialreditovan za pridrzavanje vrece DPS-u 18 godina, 4. Mandic - jedno misli, drugo govori, trece radi, 5. Milickovic - ostvareni biznismen sa jasnim pogledima na izmjenu drustvenog sistema bez koga nema boljitka, 6. Abazovic - veoma dobar i precizan u analizama, ali isto tako jos okruzen dijelom antiratnih profitera. Za koga bi glasali?!
  • ( 4 )
    • 2
    • 1
    Jugosloven1 6.12.2017 20:27
    zaokruzio bih Abazovica iako vise vjerujem u program Beciceve partije..
    • 1
    • 1
    Gruban Malić 6.12.2017 21:37
    Tipicno jugoslovenski, mada opet iza partijskog kandidata, sto moze navesti zakljucak na komunisticku zaostavstinu?! A zasto ne za individualnog kandidata, koji je sve sam stekao?! Koji je razlog nepovjerenja?!
    • 2
    • 0
    Jugosloven1 6.12.2017 21:54
    ne postoji nezavisni kandidat..to su price..i onaj ko nikad nije bio u politici nekud naginje samo sto krije to i pravi se nezavisni...sta znam..ja bih volio da znam sta mu je u glavi i kud naginje prije zaokruzivanja...
    • 0
    • 0
    Gruban Malić 7.12.2017 01:03
    Te tvoje ‘price’ i ‘ne postoji nezavisni kandidat’ potvrdjuju tezu sto nam je jedan od najmladjih doktora sa prostora SFRJ (iako se ne slazem sa njegovom iskljucivom politikom) izrekao za govornicom savezne skupstine negdje u periodu 1997-2000.g., a koja u parafrazi glasi: ‘Isto kao sto ne postoje demokratije i demokratski sistemi u drustvima preko 100 miliona stanovnika, tako je nemoguce da postoji demokratski sistem u drustvu koje ima manje od 1 milion stanovnika!’
    • 0
    • 0
  • Gruban Malić 6.12.2017 20:14
    Evo izbora: 1. Djukanovic - osvjedoceni prevarant i prevrljivac, koji nikad nije zaradio pare mimo budzeta CG
    • 2
    • 0
  • Gruban Malić 6.12.2017 20:04
    Milickovic za razliku od svih ostalih se ne kandiduje da bi uzeo pare, jer je vec praunuce obezbijedio. Isto se tako ne kandiduje da bi zastitio svoje poslovne interese, jer je dokazao da mu pascad DPS-ovska ne mogu nista iako je uvijek bio opozicionar. Sve sto (je) prica(o) je na tragu onakve drzave kojoj bi svi trebali da strijeme, a to je drzava prava i pravde iznad svega. To sto ce ga pokusati omalovaziti i obezvrijediti mu kandidaturu i iz DPS-a i iz cijele opozicije daje mu kredibilitet!!!
    • 3
    • 1
  • "nezavisni intelektualac 6.12.2017 19:48
    Nek sjedi kuci, samo štete i on i Blažic i Milačić....
    • 3
    • 1
  • Dubovica 6.12.2017 19:44
    Ovo su legende sto se sami kandiduju STO LI IM JE U GLAVI Mozga nemaju sigurno
    • 2
    • 2
  • dux123 6.12.2017 19:27
    Ха ха ха што ме насија овај Југословен па стави Мандића у друштво ових превараната из ДПС.Ајде сад полако добијо си сендвич од Бечића.
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    Jugosloven1 6.12.2017 20:22
    ja pišem iz hobija to jest za prazan stomak...😀
    • 2
    • 0
  • Jugosloven1 6.12.2017 19:21
    Profesor Blažić i fizičar Hajdukovic dvojica slobodnih intelektualaca koji bi bili najbolji predsjednici slobodne demokratske gradjanske drzave..ovakvu zemlju ne vjerujem da bi htjeli da se kandiduju da je vode...jer za ovakvu zemlju bezakonja pasovao bi Milickovic, Škrelja, Stanisic, Aprcovic, Djukanovic, Caslav Vesovic, Popovic, Mandic, Bešlic ................
    • 1
    • 4
  • Rastovdo99 6.12.2017 18:55
    Ako se ne kandiduje prof.Blažić, glasam za Milička. Profesora BLAŽIĆA za predsjednika!
    • 3
    • 7
  • Rastovdo99 6.12.2017 18:52
    "Da DPS kandiduje magarca za predsjednika Crne Gore - taj mora pobijediti." (M.Živković, poslije predsjedničkih izbora 2003.)
    • 12
    • 0
  • maXim 6.12.2017 18:29
    Vasilije Tramp Milickovic
    • 5
    • 0