navigacija Naslovnica Premium

"DRŽAVNI UDAR"

Sinđelić: Edi mi rekao da ima snimke gdje lideri DF uzimaju pare i traže oružje

Suđenje je nastavljeno saslušanjem svjedoka saradnika Saše Sinđelića kog je ispitivao advokat Dušan Radosavljević. Nastavlja se u četvrtak u 9 časova sa prenosom na TV Vijesti i na portalu Vijesti

Svi komentari Komentara: 168

• Ziks 8.12.2017 15:17
    Ovaj Edi je ispricao rat i mir u vise izdanja Sindji. Ne znam kako je Sindja uspjevao ista raditi od silnih besjeda. Ako je Front izdao a Sindja nije htio kako je Front na klupu a ne Sindja. Ovi su se pokajali i nijesu uradili nista a Sindja je htio.
    • 1
    • 0
  • zenki1 7.12.2017 17:49
    Sindja se ne šali. Srbe izdajnike ce strpati u pritvor, oni drugi brojniji srbi (Mojkovac i Andrijevica) su glasali za DPS i time potvrdili legitimitet M.Djukanovicu. Nzm sta nije jasno.
    • 0
    • 1
  • Jordan22 7.12.2017 08:28
    "Rdi mi je rekao",... e jado jadni
    • 1
    • 1
  • djiko067 7.12.2017 02:49
    Ovaj Edi nista nije radio dvije godine vec samo komunicirao sa Sindjelicem. Jake li organizacije, sprdnja... Ovo je kao kada je Rodni pitao nakon jos jedne poruke koju Delboj gdje citira pokojnu majku na samrti, Rodni konstatuje "Majka mora da je 3 dana na samrti samo pricala, koliko je toga porucila svome Rodniju". Ovo su toliko nerealne price bez ijednog dokaza da ih potkrijepi, slusamo ih od ubice u bjekstvu (idealna osoba za ucjene), tako da je tuzno da je drzava stala iza ovoga, tuzno
    • 4
    • 0
  • cipiripi0155 7.12.2017 01:49
    ali,kako ke pipun ,,razbio optuznicu u paramparcad,,...tako sto je trazio odbacivanje optuznice hahahahahahaha
  • ( 1 )
    • 2
    • 4
    Hajdanamaras 8.12.2017 03:24
    Imas li ti seku ???
    • 0
    • 0
  • peki 6.12.2017 23:29
    Kako su stvari do sad stajale,DF bi do petka trebao da priželjkuje da ostatak opozicije medju njima i "gradjani" ne upišu svoje uslove u ponudjeni "bijeli prazni papir"!Ignoriusali su sve njihove pozive i molbe,a sa njima u nekkim opštinama vrše vlast!Bez njih ni u Mojkovcu je ne bi mogli vršiti!Dobili bi priliku da pojasne gradjanima,direktno,živom riječju šta su nuduli a dobili ignor!A do sad nikad i ni od kog od njih nijesu dobili objašnjenje!Samo "omerta"
  • ( 1 )
    • 4
    • 1
    peki 6.12.2017 23:37
    Već na prvom zasjedanju,javno da pitaju Aleksu,šta on ustvari hoće?Zašto kidiše na njihovo biračko tijelo dok su oni non stop po sudovima a on vodi kampanju?Dali želi smjenu DPS ili samo Djukanovića?Ako hoće samo Djukanovića jel onda ima namjeru sa "zdravim jezgrom" DPS da prave novu vlast!Ako hoće DPS a bez DF kao najjačeg opozicionog subjekta onda je to realizacija plana Uehare.Oni će postaviti pitanje a Aleksa nek onda i njima odgovori kao i DPS.Saopštenjem.
    • 4
    • 0
  • cipiripi0155 6.12.2017 23:26
    cgpreferans@(citaj samo belika slova) DOKAZI SE NE SMIJU ZAKONOM NIKOME POKAZATI OSIM STRANAMA U POSTUPKU I JEDINO U SUDU U TERMINU PREDVIDJENOM ZA DOKAZE (nikada prije i nikada poslije.sreca javnosti jer ce biti javno pa ce ih vidjeti,jer zakonom,dokazi se u javnost nikada ne smiju pokazati ni nakon sudjenja,jedino ako optuzeni to zeli i uradi.zastita privatnosti.) i ja ti ne pricam navijacki nego od slova do slova to sto znam i sto su moje oci vidjele ;)
  • ( 1 )
    • 1
    • 6
    Hajdanamaras 8.12.2017 03:31
    Spise predmeta se stampaju u triplkatu, za optuzbu za odbranu i sudstvo,minimalno,kako je glup ovaj nas narod .
    • 0
    • 0
  • peki 6.12.2017 23:19
    Kad u petka u ponoć ostatak opozicije medju njima i "gradjani" ne upišu svoje uslove u ponudjeni "bijeli prazni papir" s nestrpljenjem ću čekat prvi nastup DF u Parlamentu!Da na prvom zasjedanju,javno pripitaju Milivoja dje su pare koje je ubica Saša predao BIA?Zašto,kad god postave Milivoju novo pitanje oko dokaza, ubica Saša uzvrati još žešćim optužbama protiv njih!Da ga pitaju ko ga"brifuje" jer ga sutkinja Mugoša s velikim simpatijama toleriše da on i pita i komentariše pitanja odbrane
  • ( 1 )
    • 4
    • 1
    peki 6.12.2017 23:23
    Mnogima će povratak DF u Parlament pokvariti planove!Nakon ogromne medijske izolacije,bojkota"gradjanskih"kolega i ofanzive Katnića preko ubice Saše,tako će i oni dobiti pozornicu da govore,umjesto štancovanja saopštenja za javnost.Pa nek gradjani sami procijene koliko su u pravu!Kad DF uhvati u lažima Katnića,ubica sa mnogo većom žestinom na sledećem ročištu nasrne na lidere DF.Plaćen je po učinku!
    • 3
    • 0
  • cipiripi0155 6.12.2017 23:16
    svjedoci su skoro nebitni u odnosu na dokaze.njihova rijec protiv optuzenih i nista vise. zasto se niko od vas ne zapita cemu ovoliko angazovanje da se odugovlaci sa svjedocima i da se po mogucnosti odlozi postupak do beskonacnosti? zato sto lideri fronta ne zele nikako da dodju na red DOKAZI jer tada nemaju sta vise da vam servisiraju na novine. tada su gotovi
  • ( 2 )
    • 1
    • 6
    CG-preferans 6.12.2017 23:18
    niko nista ne odugovlaci. to se ti nadas? Nadaj se, nada poslijednja umire!
    • 4
    • 0
    CG-preferans 6.12.2017 23:18
    pozdrav !
    • 4
    • 0
  • peki 6.12.2017 23:08
    Čitam da će DF ukoliko do petka u ponoć ostatak opozicije medju njima i "gradjani" ne upišu svoje uslove za ujedinjenje u ponudjeni "bijeli prazni papir"vjerovatno se vratiti u Parlament!S pravom!Iako će to mnogima pokvariti plan,bolji potez nakon medijske izolacije,bojkota"gradjanskih"kolega i ofanzive Katnića preko ubice Saše.Kad DF uhvati u lažima Katnića,sa mnogo većom žestinom ubica Saša odmah na sledećem ročištu krene da optužuje lidere DF.
  • ( 1 )
    • 3
    • 0
    peki 6.12.2017 23:11
    Ajde što je danas prvi put "zaprijetio" fotografijom davanja novca liderima DF koju će mu dati Edi,on ide još i žešće pa Nebojšu Medojevića naziva članom zemunskog klana.A sutkinja uživa u zabavi.Da ubica Saša,što više uveseljava javnost Crne Gore dosjetkama iz ANB kuhinje kojom su parirali Medojeviću na svaku njegovu konkretnu optužbu braće i sestre Djukanović
    • 3
    • 0
  • Nicijanijedozore 6.12.2017 22:52
    Edi do pobjede :)))))
    • 5
    • 0
  • Ja_pa_ja 6.12.2017 21:43
    ovo ce taman gusle opjevati
    • 4
    • 0
  • CG-preferans 6.12.2017 21:24
    "Sa Lovcena Vila klice, Sindjelicu SARADNICE,,,,,,ostavljam @"cipiripiju" da dovrsi Pjesmu i da je u gusle stavi!
  • ( 1 )
    • 6
    • 3
    CG-preferans 6.12.2017 22:41
    cipiripi0155@ Sta bi Pipiripi? Opet novi nick, i to broj 155? Ha,ha,ha,,,Tacno ces izgurati na hiljadu!? Ha,ha,ha,,,Mrzi te ovaj Admin! Sta bi sa DOKAZIMA, pipiripi? Ti najavi cio pick-up DOKAZA, a sve osta na "Rece mi EDI"!? Ha,ha,ha,,, Obecao si da ces i ti Nobelom da se opases , ako ne bude DOKAZA!? Znaci, bice dvije expolozije!? Ha,ha,ha
    • 4
    • 0
  • Jugosloven1 6.12.2017 20:57
    Opet kazem ako bi dps kandidovao Sindja za predsjednika a DF Mandica...Sindjo bi ubjedljivo pobijedio ...
  • ( 4 )
    • 3
    • 7
    CG-preferans 6.12.2017 21:20
    Mislis da bi svi DrPS-ovci i Malogradjanska Opozicija, a i ti, glasali za Sindju-Aliju? Mozda i Bosnjaci!?
    • 3
    • 0
    Jugosloven1 6.12.2017 21:58
    ..oooooo..,,CG-preferans,,...nijesam tako mislio ..mislio sam da bi dps opet nastelovao Sindju da pobijedi a dps glasaci ..pašteta..nedje kilo brasna...10 evra..ovo..ono..licne karte..zaokrizivanje srcetom kvadratom ljubicicom...
    • 2
    • 2
    CG-preferans 6.12.2017 22:42
    Jugosloven1@ Slazem se. Pozdrav !
    • 3
    • 0
    Hajdanamaras 8.12.2017 03:38
    E,jes,takav smo mi Narod , fukarski !!!!
    • 0
    • 0
  • Бритва 6.12.2017 20:39
    Правда за Синђу. Остаде без уштеђевине, а у Хрватској ће мало да се 'лади од четништва. Ствар је доброг укуса и самопоштовања више гледати овог медикритета, али ујутро нема хумористичког програма, па "дај што даш"!
    • 5
    • 2