navigacija Naslovnica Premium

SLABA POSJETA NA STADIONU POD GORICOM

Navijači po potrebi: Neću na Litvaniju, hoću na Srbiju

Litvanija, Srbija ili Francuska, trebalo bi da bude svejedno - ovo je Crna Gora, crnogorski stadion, naša kuća...

Svi komentari Komentara: 69

• JackMacGowran 11.9.2018 13:45
    na promociju dps.a dodje puno vise ljudi,cak je i u tu promociju vise ulozeno nego u stadion
    • 3
    • 0
  • 2312 11.9.2018 00:37
    "Navijači po potrebi: Neću na Litvaniju, hoću na Srbiju" kakav naslov , sigurnoje autor ovoga naslova taj koji ide kao sto je napisao ....
    • 6
    • 0
  • Seven 11.9.2018 00:34
    A milo dos'o..poltroni nisu znali ili skupa im karta..
    • 5
    • 0
  • gibraltar 11.9.2018 00:29
    Bice tih nekoliko dana oko utakmice bolesna atmosfera u CG vec se sad osjeca.Sve ce da se ispolitizuje,srpski predstavnici sa nacionalizmom prorezimski ce kao da brane CG od njih.Pa navijacka prepucavanja,pa srbijanski mediji koji ce da pisu kako se Srbima otkidaju glave sabljama po podgorickim ulicama.Ako dodju gostujuci navijaci bice mozda i neka tuca,osteceno auta.Uglavnom korist i za nase i njihove politicare.Na tome opstaju evo 30 godina manje vise sve vlasti na ex-Yu.
    • 10
    • 0
  • MneForLikeEver 11.9.2018 00:24
    Mole se glasaci fronta, snp-a, demokrata, i koalicije Zdarvo Berane da ne kupuju karte da se javno ne blamiramo. Hvala unaprijed.
    • 2
    • 5
  • Mladen_pg 11.9.2018 00:15
    ja necu moci dobiti kartu protiv srbije, jednostavno ne glasam... a gledao sam skoro sve utakmice CG od 2007 do danas
    • 5
    • 0
  • Catalonac 11.9.2018 00:04
    Odgovor na ovo pitanje treba da da Milo ni on nikada nije dosao na stadion,eto mu patriotizma njegovoga.
    • 5
    • 0
  • RoBa10 11.9.2018 00:00
    e zato ce pojedini da kukaju kad ne mogu da dodju do karte a samo bi da dolaze na jake utakmice..
    • 1
    • 0
  • ProhujaloSvihorom 10.9.2018 23:43
    Uvijek sam govorio, ko je zaista pravi navijac, naci ce kartu i podrzace ekipu i protiv San Marina i protiv Engleske, tako da price kako za velike meceve ne mogu doci do karte su glupe. Pratim reprezentaciju vec 6-7 god redovno, svaki mec kuci sam gledao, istina za one vece meceve sam placao vise, ali bi se naslo. A ovo veceras je sramotno. Ali navijaca na baterije imamo dosta, vidjece se protiv Srbije vjerovatno.
    • 5
    • 2
  • pixla 10.9.2018 23:38
    i te kako je bitan protivnik autore ovog texta.to se svuda desava,protivnik privlaci publiku ako nisi znao to,da je FS stavio cijenu karte od 1 euro nebi ni tada se stadion napunio
    • 2
    • 1
  • Zeljoni 10.9.2018 23:34
    Па ни јс нијесам био на Литванију, ал на Србију тј ЗА СРБИЈУ НА ЈУГ итекако💪💪💪
    • 6
    • 4
  • SamoPosmatram 10.9.2018 23:27
    aoooo nemojte molim vas da nas tucete sto nismo bili da gledamo fudbal eto molim vas fala vi
    • 3
    • 1
  • Makao 10.9.2018 23:17
    A ima brate i toga što navijamo za svoje pa nećemo na Litvaniju jer ne igraju a oćemo na Srbiju iako su nam bolji košarkaši
    • 3
    • 0
  • tandrket 10.9.2018 23:11
    Brazil da dodje vise ne bih posao na utakmicu, sve i da mi daju dzabe kartu. DPSovski navijaci, ne moze od poltrona i trebovanja karata za njih doc covjek koji voli fudbal i reprezentaciju da gleda. Nisu znali da ce Milo i Barovic bit tu, inace bi pun bio. Cast izuzecima
    • 7
    • 0
  • Ilija5 10.9.2018 23:10
    Hahhahahhaaha... ne možete ni stadion bez srbije da napunite, zvezde i partizana. Ne interesujete nas! Gledajte kom i drezgu i uživajte. Mi imamo naše i ne zabadajte nos u tuđe, nepristojno je😉
    • 11
    • 4