navigacija Naslovnica Premium

VOJNI SPORAZUM SIRIJE I IRANA IH "NEĆE ZAPLAŠITI"

Netanjahu: Ko god nam prijeti dovodi sebe u opasnost

Netanjahu je najavio da će "Izraelske odbrambene snage nastaviti da djeluju s potpunom odlučnošću i snagom protiv pokušaja Irana da stacionira svoje snage i unaprijeđene sisteme oružja u Siriji"

Svi komentari Komentara: 6

• Skaljarin 30.8.2018 00:47
    Ne moze Jevrejskom narodu ni matici drzavi Izraelu niko nista , te samo mogu da ih mrze oni sto ih od uvjek ne vole. Svako dobro i svaka sreca neka uvjek prati sve ukupni Jevrejski narod sirom svijeta i neka Bog cuva drzavu Izrael .
    • 4
    • 0
  • sekule 29.8.2018 21:53
    Pomozi Gospode Bože, i Isuse Hriste! Mir svima nama daj!
    • 4
    • 0
  • Nathan 29.8.2018 20:43
    "Jer Gospod neće ostaviti narod svoj radi velikog imena svog; jer Gospodu bi volja da vas učini svojim narodom." "Jer ovako veli Gospod nad vojskama: Za slavom posla me k narodima, koji vas opleniše; jer ko tiče u vas, tiče u zenicu oka Njegovog." "Daće ti Gospod neprijatelje tvoje koji ustanu na te da ih biješ; jednim će putem doći na te, a na sedam će puteva bežati od tebe."
  • ( 3 )
    • 1
    • 3
    Nathan 29.8.2018 20:47
    Ali i: "Nemoj da se ponese srce tvoje i zaboraviš Gospoda Boga svog, koji te je izveo iz zemlje misirske, iz kuće ropske...  Niti govori u srcu svom; moja snaga, i sila moje ruke dobavila mi je ovo blago...Nego se opominji Gospoda Boga svog; jer ti On daje snagu da dobavljaš blago, da bi potvrdio zavet svoj."
    • 1
    • 2
    XXXX 30.8.2018 01:59
    Amin.
    • 0
    • 0
    Crnogorski 31.8.2018 04:13
    Amin!
    • 0
    • 0