navigacija Naslovnica Premium

DJEVOJČICA HTJELA DA SE ZABAVI

Nikad ne potcjenjuj moć fontane

Korisnici Facebooka bili su u čudu kako su djeca bila izložena opasnosti

Svi komentari Komentara: 7

• Lumatroska 8.2.2018 13:14
    A vidite li na ovom vodeu ovu debelguzu, dijete olijepilo o beton, a ona ni da mrdne.
    • 1
    • 0
  • bonito 8.2.2018 11:13
    E dobro ga prizva,moj,Brank0, hahahahahhaahahah
    • 4
    • 0
  • Verdiana_Cattaneo 8.2.2018 10:18
    Jednostavno radim svaki tjedan $ 6k do $ 7k samo tako što radim jednostavan posao od kuće. Prošli mjesec sam napravio $ 25712 iz ovog posla. Iznenađujuće je i lako raditi i redoviti prihod od ovog iznenađujuće. Predlažem vam da se svi pridružite ovom poslu sada kao dio vremena i zaradite više od prihoda od punog radnogg vremena slijedeći ovu vezu.... >>>>>>>>> w­w­w.T­r­g­o­v­i­n­a­9.​C­o­m
    • 1
    • 9
  • Brank0 8.2.2018 09:28
    Zaposlite programera koji će spriječiti spamovanje... na svakoj temi vam "komentarišu" kompjuteri koji postavljaju tekstove o nekakvim zaradama ilažnim poslovima... je li moguće da vi to ne vidite ili vidite a ništa ne radite povodom toga? Riješite to makar se iznova svi registrovali sa potvrdom da se radi o čovjeku a ne o mašini...
  • ( 3 )
    • 16
    • 0
    Maču1pikču 8.2.2018 09:44
    e moj brankO ako povezes to spamovanje sa tekstovima o bitcoinu na portalu zakljucilo bi se da oni to i rade...
    • 5
    • 0
    SuperHik 8.2.2018 10:37
    vjerovatno su plaćeni i oni,inače bi uklonili.
    • 4
    • 0
    dangerous 8.2.2018 12:22
    Ne brini, vide kad ja postavim komentar. Admin bi prije pristao da umre nego da preskoci brisanje mojih komentara, u kojima btw nema govora mrznje, klevetanja, vrijedjanja itd.
    • 0
    • 0