navigacija Naslovnica Premium

PREGOVARAČKO POGLAVLJE 14: SAOBRAĆAJNA POLITIKA

Od makadama ka autoputu

Crna Gora mora da obezbijedi nezavisno i efikasno regulatorno tijelo i tijelo za bezbjednost u željezničkom saobraćaju, te da se uskladi s pravnom tekovinom o pravima putnika u svim oblastima saobraćaja, kao i o upravljanju vazdušnim saobraćajem

Svi komentari Komentara: 6

• mozak 3.2.2016 21:24
    ja bih zatvorio poglavlje 14 kad bi makli s puta bahate policajce u neispravnim golf 2
    • 1
    • 0
  • Turbo srbin 4x4 3.2.2016 16:43
    kurir javlja da ce biti gotov 2091
    • 1
    • 1
  • spas 3.2.2016 15:30
    Ne ocekivat skoriju voznju autoputem-treba da se slegne i stvrdne asfalt.
    • 1
    • 1
  • buldozer1 3.2.2016 14:58
    Nema tog zakona ili uredbe koju ovi nece pismeno uskladiti sa EU i obecanjima ali koliko se od toga odmakne to mi najbolje znamo u CG, njeni gradjani. Mi zivimo u jednoj drzavi u kojoj caruje kriminal,nepotizam,nezaposlenost,pljacka,korupcija a oni prema EU prikazuju drzavu kakvu zeli EU da vidi, pravnu,uredjenu i jednaku za sve. To je nas problem ali to dobro funkcionise, svi se prave mutavi.
    • 9
    • 0
  • Tito 3.2.2016 13:45
    21 vijek,jos nam ka nekim gradovima idu busevi iz 70-80 god.Voze nas kao stoku,primorani smo da idem sa takvim prevozom jer drugoga izbora nemamo.Kai u filmi ,,ko to tamo peva,, Takve buseve kojim se vozimo trebalo bi zabraniti i u garazi da stoje a ne na putevima!!!
    • 17
    • 0
  • Srbinizcg 3.2.2016 13:23
    sve manje vjerujem da cemo se uskoro voziti ovim putem,dodatni troskovi zakopavaju drzavu dok drzava iz regiona gazi prema Boljarima i zavrsava svoj dio...Crna si crna....
    • 12
    • 2