navigacija Naslovnica Premium

OPTUŽENA DA JE NAPALA SUTKINJU

Podnijet optužni predlog protiv Sare Vidak

Vidak se trenutno nalazi u spuškom zatvoru. Njoj je određen pritvor do 30 dana

Svi komentari Komentara: 90

• mixon 23.8.2018 21:34
    velika je nekultura.bahatost.i jos mnogo toga a ja nemam rijeci da opisem.makar u sudu da se zavede red a ulicarsko ponasanje i recnik nek ostave za ulicu.bravo za sudiju.
    • 0
    • 1
  • Hhhhh 22.8.2018 23:14
    Ova cura je iz Niksica a sad su sve Beogradjani,neka sud vodi svoj posao.
    • 1
    • 1
  • SinisaMNE 22.8.2018 21:00
    200 000 Srba dodje ,pa da hapse po nacionalnoj osnovi,bio bi LOGOR uhapsenih,a ne jedan slucaj u sezoni
    • 3
    • 1
  • SinisaMNE 22.8.2018 20:59
    PRVO-ne pricajte gluposti da neko mrzi Srbe u Cg,jer 65% stanovnistva se izjasnjava da govori Srpski,a 95% Pravoslavaca ide u SPC....NAJVAZNIJE-zasto je Sarin decko pobjegao nakon hapsenja ,a poslao je djevojcicu tamo,a sada nece ni da dodje da svjedoci-NESTO JAKO SMRDI u ovoj prici
    • 5
    • 2
  • BlažoMilov 22.8.2018 18:41
    Sad će nas jadi naći. Ko god se ogriješi o zakon, tvrdiće da ga proganjaju zbog nacionalne pripadnosti. I druga država će ga podržati. Žalosno
    • 5
    • 1
  • Prolaznick 22.8.2018 17:23
    Srbin sam,ali ne vjerujem da je ova nevinašce.U principu,ti sa pedigreom od čuvenog djeda i tatka su najbahatiji.I,Kurir je dno dna,sramota za ljudski rod,a ne glas srpstva.Tako da o'ladite malo sa tom pričom.Da je digla ruku na sudiju u Bg,sudska straža bi je izula od batina pa makar govorila i 4 svjetska jezika
    • 4
    • 1
  • Laka 22.8.2018 17:06
    Hahaha, šta je ovo!!! Odjednom svi ponavljaju mantru da je djevojka uhapšena ni kriva ni dužne jer je iz Srbije? Alo, čujete li vi sebe?? Jel vi stvarno mislite da ne nešto tako moguće, iskreno? Zašto djevojka od optuženog koja nema veze sa slučajem ide kod sudije da razgovara sa njim? Pa jeste li vi svjesni da bi je u svakoj zemlji odma uhapsili čim bi napravila 2 koraka prema sudiji??? Kakav narod...
  • ( 2 )
    • 9
    • 1
    mico.ili.ne 22.8.2018 17:24
    a ne, namjerno maltretiraju dijete zato što je iz Srbije...pa ovo je smiješno
    • 3
    • 1
    Hhhhh 22.8.2018 23:22
    Ma ima srbijansko drzavljansto a iz Niksica je !
    • 0
    • 1
  • AzrauDarko 22.8.2018 15:47
    Sto ne komentarisete natpis na ulazu u Tuzi na kojem je obavjestenje o vinskom podrumu Sipcanik?Natpis na albanskom pa latinicom pa na engleskom.Albanizacija Crne Gore!Pocela
  • ( 2 )
    • 8
    • 5
    Hhhhh 22.8.2018 16:00
    Kakve to ima veze sa ovim!
    • 3
    • 2
    BillDeW 22.8.2018 16:26
    Ima veze... Milorski identite je u biti anti-Srpski... Albancima se oprasta i fasizam i teritorijalne pretenzije u CG
    • 3
    • 3
  • Hhhhh 22.8.2018 15:29
    Ova mala je kriva,ponasala se bahato,ko bi je iz cista mira zatvorio.Nije audnica pijaca da se moze ulazit i vredjati sud.Ja sam bio jednom u kotoru kod sudije za prekrsaj,upravo kod doticne sutkinje,korektna je bila,trazio sam suocenje sa policajcem koje je prihvatila,na sledecem rocistu policajac se nije pojavio i mene je oslobodila optuzbe.Ne branim je radi toga ali na poslu ako nijesi dosao po potivu osobito u sud niko nema pravo upadati a ponajmanje se prepirati.
    • 12
    • 6
  • vova086 22.8.2018 15:26
    Expresno nema što! Da su ovako revnosni sa nasilnicima bili bi steriln kao Singapur. Ko je maloj kriv što nije narko diler.
    • 6
    • 1
  • Misurr 22.8.2018 14:56
    A zasto nije njen momak otisao da se raspita za proceduru nego ona i njena majka? I zasto se on nista ne oglasava. Nesto smrdi kod ove male
    • 7
    • 4
  • Brskućanin 22.8.2018 14:39
    KOLIKO jadnih i bijednih komentara za nepovjerovat. Uvukla se nek bolest u tim ljudima pa im je najjači komentar svi mrze srbe. PS. sucu se ne postavljaju pitanja nego se odgovara na njegova pitanja. Ko nije u sporu nema što da pita suca i da mu prijeti. Ovaj kaže pustite to dijete, a dijete došlo s momkom. ?
  • ( 6 )
    • 13
    • 4
    Hogar 22.8.2018 15:04
    Je li ukrala? Nije. Je li ubila? Nije. Pa cak i da se posvadjalo dijete jer jes dijete sto??? Treba da bude u Spuž???? Pa sto ako ima momka??? Dje zivis ti jadan nebio?? Nemoj da se brukamo. To je djevojčica alo
    • 6
    • 8
    mico.ili.ne 22.8.2018 15:30
    a što će dijete po sudova???
    • 7
    • 2
    BillDeW 22.8.2018 16:10
    Bitno je na djetetu pokazati da funkcionise Crnogorsko sudstvo....u tome je stvar. A vidim ima dovoljno dileja koji aplaudiraju izivljavanju nad detetom.
    • 7
    • 3
    Brskućanin 22.8.2018 16:51
    HOGAR i ostali, kakva jevojčica, punoljetna, 20 godina. Nešto nevjerovatno (nije ukrala, nije ubila) pa sa sudijom se nemože raspravljat ni optuženi ni advokat a kamoli neko iz publike. Ko se neprimjereno ponaša obezbjeđenje ga izbaci napolje ili mislite, ako je iz Srbije može kako hoće. "e neće da može".!!! advokat
    • 4
    • 2
    Baranin_2017 22.8.2018 17:07
    Brskucanine vajni advokatu kako si nam ga reka,evo pretrnusmo.Rekoh ja pa mi izbrisase komentar da sudija nije ni dzelat ni ubica koji drzi uperen levor da ne smije da se postavi bezazleno pitanje gdje da se ulozi prigovor na PRESUDU.Mala Sara (mala rastom) iako punoljetna skoro se operisala mislim da joj nije ni na kraj pameti bilo ni da se raspravlja a ni da se bije sa sudijom u zgradi suda.I samim tim sto zivi na Zapadu gdje je dobro upoznata kako treba da se ponasa.Ovdje nesto puno smrdi.
    • 2
    • 2
    mico.ili.ne 22.8.2018 18:24
    evo Baranine ti si bio na licu mjesta dok znaš da je dijete samo željelo da bezazleno postavi pitanje. Kakve veze ima da li se operisala ili ne, koga to interesuje?! Mene baš zanima da li bi joj palo na pamet da na zapadu samo nešto priupita sudiju... a ne nego su tamo manji od makovog zrna a ođe se šepure.
    • 2
    • 2
  • markobr 22.8.2018 14:32
    ja ne znam sto se o ovome ovoliko pise. sad sam stao da procitam o cemu se ovo ovoliko radi...
  • ( 1 )
    • 5
    • 1
    Mrlja 22.8.2018 15:10
    masu smo se potresli što ti ne znaš. fala što si svratio.
    • 1
    • 3
  • BottinaVeneta 22.8.2018 14:29
    Ovoj je majka smo odmogla, jer normalno da sad neće CG sudije dozvoliti da im Kurir i Blic diktiraju politiku. Sve bi se završilo nagodbom s tužiocem, da uplati nekoj školi 300€ i da ide kući, ali mama oće da zarati s čitavim CG prvosuđem - eto joj ga sd
  • ( 4 )
    • 10
    • 6
    Derok 22.8.2018 14:48
    Trazi li blic..kurir..nesfeco..da se pokaze video snimak ili advokat..da se pokaze defektno i osiono ponasanje dezurne sudijinice za prekrsaje, koja je u samim postupku premkrsila 3-4 norme..od ibracanja stranci do hvatanja nekig za ruku ??!! Slijepcu !
    • 4
    • 7
    BillDeW 22.8.2018 16:11
    Da li ti kazes da ce sudstvo sada da se intai zbog napisa medija?
    • 3
    • 4
    BillDeW 22.8.2018 16:19
    Ako je pravo sudstvo bavice se pravom a ne napisima iz medija niti izjavama majke... Treba da pozovu vestaka da se utvrdi da li je sudinici iscupana ruka i da li ce preteci...
    • 3
    • 3
    Brskućanin 22.8.2018 17:16
    Billidew gdje ti živiš, moželi to u nekoj drugoj zemlji da se poblika raspravlja sasucim i da im prijeti. Nije je sutkinja uhvatila za vrat i izbacila napolje ne go obezbjeđenje po nalogu sutkinje.I što vam tu trebaju nadzornkamere. ?
    • 1
    • 1
  • pixla 22.8.2018 14:28
    pronlem je sto sad ova sutkinja i ministar pazin,neznaju kako da se izvuku iz ovog procesa a da ne ispadnu ovce.jer da su znali da ce se ovo izazvati ovoliku reakciju jedne drzave i svih medija te drzave sigurno je nebi ni osudili.
    • 6
    • 5