navigacija Naslovnica Premium

OKUPLJANJE 1. DECEMBRA

"Proslavom godišnjice Podgoričke skupšine podižu rejting DF-u"

U DF-u ističu da obilježavanje stogodišnjice Podgoričke skupštine ne radikalizuje političku scenu

Svi komentari Komentara: 233

• GIULIANO 10.9.2018 06:34
    Sve potrpati u kamione I pravac Spuz
    • 1
    • 0
  • MneForLikeEver 9.9.2018 23:04
    Igra prijestola: Slavnom i junackom Dzonatan Starku nasem lideru śevera otkinuta glava i svrgnut sa trona, ipak neki śevernjaci koji se predstavljaju kao pravi cuvari njegovog nasljedja proslavljaju godisnjicu tog dogadjaja. Cak i traze da ga oni naslijede i preuzmu vladavinu śeverom. Za rubriku: vjerovali ili ne!
    • 0
    • 0
  • Beogradski_Crnogorac 9.9.2018 11:12
    Treba ih pustiti da se ikupe ali svakog snimiti, fotografisati, identifikovati i objaviti ime i prezime. Posle neka se ne čude ako ne budu moglu da se zaposle u državnu službu ili javna preduzeća.
    • 3
    • 1
  • Belavista1 9.9.2018 10:25
    Mora se priznati da je asimilacija Crnogoraca do 1918 bila gotovo završena. Preuranjeni “završni udarac” našoj državi 1918 je otrijeznio mnoge. Dogadjaji od 1942-45 i 1989-1996 su samo još više probudili osjećaj Crnogorske posebnost i samobitnost, uprkos svoj sili negatora iz države Srbije, SANU, a posebno iz SPC, koja je sistematski radila i dan danas radi, na posrbljavanju i održavanju podijeljene Crnogorske svijesti. Vrijeme liječi sve, pa će se i Crnogorci osloboditi iluzije o Srpstvu.
    • 4
    • 0
  • Belavista1 9.9.2018 10:01
    I treba da slavite sve dok ne shvati ovaj narod da je to bila izdaja i da su se i tada šaka jada prodala za položaj i stan u Beogradu, kao što su od tada bezbroj puta uradili, i kao što se danas nude ovi što idu na kanabe kod Vučića. Nije problem u izdajnicima, problem je što tu veleizdaju relativizuju tako da se uopšte i ne stide toga. Govore kao o nekoj medju dinastičkoj borbi, prikrivajući nestanak svoje države i zločine koji su tada učinjeni nad Crnogorskim patriotama.
    • 3
    • 0
  • MneForLikeEver 9.9.2018 07:46
    Visevjekovnu drzavnost i slavnu istoriju, dinastiju i kralja poklonismo drugom kralju i dinastiji. Izbrisasmo se kao gumicom, a ovi to slave, sramota me njih samih, casti mi.
    • 4
    • 0
  • Strucnjak 8.9.2018 19:09
    A kako kontrolisete ove tekstove daleko bilo. Po vama Misko Vuković napravio transfer iz DPS u DF. A kakvi su i jedni i drugi ne bi me čudilo. Kolji se narode oko četnika, komunista, kralja ovoga ili onoga, zelenaša, bjelasa, to će vam platit račune sjutra.
    • 1
    • 0
  • fasada 8.9.2018 17:53
    Neki iz df trebaju da se zapitaju kakosu im porodice nastradale od ruke srbijenske vojske .Koristim izvještaj od 26.jula 1920 iz rim od poručnika Boža Bulatovića dan 26 marta.1920 srbijnska vojske je mučila Manju ženu Radivoja Bulatovića, Milicu ženu MIra Bulatovića, maru ženu Pera Bulatovićaoni su žena podvezali doljni dio sukljne pošto su ubacili dvije mačke trebali da nabrjam koga su kad ubili i opljačkali
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    sonnyy 8.9.2018 18:29
    Što sa Poharama Kuča... Da nisu Srbijanci...
    • 0
    • 1
  • Nema trte-mrte, samo trte 8.9.2018 16:27
    Ono, kad shvatiš da se bez zapada ne može mijenjati vlast u CG, pa mazohistički kreneš putem totalne destrukcije sebe i svega što se zove opozicija jer ovakvo stanje ti najviše odgovara, povremeno zalaješ, gospodar ti baci mesnatu kosku, oglođeš , ostatak baciš sitnoj boraniji ... pa opet iz početka.
    • 4
    • 2
  • sonnyy 8.9.2018 15:49
    Pitam "montenegrine" što se predaje u Mup kada treba dozvola za Gusle, mislim da je komplikovanije neko za vatreno oružje...Do toga ste u ime Crne Gorw doveli Crnu Goru.. Da je Njegoš "genocidni pjesnik"...tako da Gusle treba gledati kao "oružje"... Bravo...
  • ( 3 )
    • 3
    • 6
    Nema trte-mrte, samo trte 8.9.2018 16:42
    Sonny , što si neurozan ? Ćetiri godine ćamiš ćekajući?
    • 4
    • 2
    Gorski 8.9.2018 17:09
    Soni, precerujes...
    • 2
    • 2
    sonnyy 8.9.2018 17:26
    Ne pretjerujem, ako je Gorski Vjenac "genocidno djelo", onda su Gusle sredstvo za širenje i slvaljenje toga istoga. Da sam ti prije godinu rekao da Njegoš u sred Crne Gore ne može dobiti jedan dan kao praznik, jer je "genocidan", tek mi bi rekao da pretjerujem...
    • 1
    • 1
  • original 8.9.2018 15:06
    ..ako bi nekako sve opozicione partije usle u DPS to jest ako bi imali jednopartijski sistem bez opozicije misim da bi narod pocinuo..ne bi ekonomski nista bilo bolje ali bi mu laknulo u glavu..,,klali,, bi se samo oko jednog : esi za vlas ili nisi..
    • 0
    • 2
  • fasada 8.9.2018 15:04
    sad nešto podgoričkoj skupštini prvo nelegalna jer prema ustavu iz 1905 godine trbalo je da kralj Nikola sazove narodnu skupštinu izabranu 1914 kojoj je još trajao mandat jer je bilo ratno vrijeme i trajao je mandat a novih izbora nije bilo.Tako da je PodGORIČKA skupština 24-29.1918 neustavna i nelegalna odluk o aneksij
  • ( 2 )
    • 7
    • 2
    me_77 8.9.2018 15:15
    Сами краљ Никола на којег се тобоже позивају је назива нелегалном и агресивном окупацијом у “Гласу Црногорца” из јан. 1919. Издајницима своје земље џабе објашњаваш...
    • 6
    • 0
    sonnyy 8.9.2018 15:21
    Šta je sa ujedinjenjem 1945 i 1992...
    • 2
    • 4
  • Neshooo 8.9.2018 14:57
    samo NAPRED DF. ovim MILOGORCIMA sve smeta dok im se drukcije ne naredi. to su BLESE.
    • 1
    • 5
  • fasada 8.9.2018 14:55
    NIKAD više 1918 godine.Svi oni koji .ti koji slave 1918 godinu i okupatore evo gledam proglas srpske vojske citat komanda mjesta na cetinju za 23.oktobar 1918 tacke 3.zabranju se izlazak i slobodno kretanje po ulicam i putevima od 7 sati uvecer zabranjuje se sve do 5 casova ujutro 4. postavljeni organima vlasti mora se ukazivati bezuslovna poslušnost ovaj okupcioni akt potpisao je komadant mjesta svetolik nikolić major.
    • 8
    • 3
  • dakadarode 8.9.2018 14:53
    Bas me zanima kako ce Medojevic proslaviti ovu godisnjicu?
    • 1
    • 1