navigacija Naslovnica Premium

PROTIV NASILJA

Građansko okupljanje u Podgorici: "Institucije, odlučnije reagujte. Zaštitite djecu!"

Veliki broj roditelja je došao sa djecom

Svi komentari Komentara: 57

• brigante srbljevino ooo tugo j 7.2.2018 16:41
    Suhih upalio svijeću, a dijete mu umrlo na operacionom stolu, roditelji ga tužili da je njegovim činjenjem ali ga politika sačuvala od krivičnoga suda. Ova patetična javna okupljanja treba zabraniti. Niti je ko što činio da do ovoga ne dođe, a danas se okupljaju i traže glavu ubice
    • 0
    • 0
  • tsar333 7.2.2018 02:36
    Citam kako se prepucavate... cast izuzecima...A meni zao djeteta, na srce me zaboljelo kad sam procitao... Mrva
    • 1
    • 2
  • SindjaVasOtkači 7.2.2018 02:21
    Mislim da nije dozvoljeno slikati djecu a da im se ne zatamni lice...niti se mogu koristiti maloljetna lica za bilo kakve proteste ...barem je tako u demokratskim zemljama..ođe je sve moguće pa i da osuđeni robijas iz Tuzle boravi i radi u Crnoj Gori..!!!
    • 0
    • 1
  • Blekberi18 7.2.2018 01:55
    svaka cast tako treba!!!
    • 1
    • 0
  • zetatim 6.2.2018 23:05
    bravo narode.ako ova dusa mala,nije imala oca,majku,mladost,djetinjstvo,drugare,priliku da osjeti zivot.neka mu barem na ovaj nacin,odaju pocast.Pavle nisi sam,narod je uz tebe.i neka se nikad vise,ovo ne desi.slava ti mali andjele...
    • 4
    • 1
  • BotinaVeneta 6.2.2018 22:28
    Institucije do sad nisu mogle da urade ništa - ovaj ušao u CG legalno, nije bio ni na kakvoj potjernici; nikad niko prijavio nasilje, ni majka, ni komšije - nema načina da se moglo preventivno djelovati. Institucije bi valjalo da rade sad, tj sud da ovoga odalami to što može, i ako je moguće, da ga ne zakači kakva amnestija, poluotvoreno, uslovni otpust i sl. Zaključati i baciti ključ.
    • 5
    • 1
  • DAleK 6.2.2018 22:27
    Koje institucije vi upozoravate?Pa mi nemamo institucije to i ptice na grani znaju.Odavde sto prije treba bjezati sto dalje..
    • 3
    • 0
  • NarcisaZec_ 6.2.2018 22:26
    Dok ne bude svakome od nas najnormalnije da prijavi nasilje kad ga vidi/čuje pa bio to prvi komšija, muž, ko god - džabe sve! Naravno da treba pooštriti zakon, ali dok god smo ovako zatucani sve je to... premalo.
    • 2
    • 0
  • DAleK 6.2.2018 22:24
    Koliko je godina proslo od tragicne zeljeznicke nesrece nezapamcene koja je odnijela toliko zivota?Sta je uradila tzv drzava Gora Crna?Osudila masinovodju?!A vozovi i dalje oni sto smo dobili na poklon od Rusije 1981 godine nakon sto ih je Rusija izbacila iz upotrebe zbog dotrajalosti..
    • 13
    • 0
  • DAleK 6.2.2018 22:21
    Institucije?Pa ima li ova gora crna institucije ili porobljene,nestrucne,nedemokratske kancelarije u kojoj rade kadrovi dps-a koji su do posla dosli tako sto su omogucili 10 glasova?
    • 6
    • 0
  • Pule 6.2.2018 22:11
    Uvesti Pavlov zakon za ovakve monstrume, 60god. strogog zatvora u zatvorenom djelu. Bez prava smanjenja ili pomilivanja ili dobrog vladanja!!!!
    • 4
    • 0
  • idioti 6.2.2018 22:01
    ako su na celu tih institucija gospoda za koje glasate vi koji protestvujete, razmislite ko je kriv.
    • 2
    • 0
  • VelicanstveniipadVukovara 6.2.2018 21:33
    Odmah ga optužiti za genocid kao što bi to uradili u Tuzli da je neki naš u pitanju.
    • 4
    • 3
  • Charlie Harper 6.2.2018 21:20
    Ako ovo nije dovoljno da ministar rada i socijalnog staranja podnese ostavku, onda ja ne znam što je. Možda još da dozvolimo da i našu đecu bije
    • 7
    • 1
  • Smecar 6.2.2018 21:12
    Ovo je jedna lakrdija,performans za samoreklamiranje,glumatanje ne znam ni ja kakve gradjankse svijesti.Trazite ili vracanje smrtne kazne ili dozivotne robije.Manite se transparenata i svijetlecih balona.Borimo se za totalno unistenje svih onih destruktivnih uticaja na muski i zenski pol,za pretvaranje u prah i pepeo svih losih uticaja i iskusenja koji su nas pretvorili u zvijeri a koji su na svakom koraku!!! Nama je potrebna kompletna mentalitetska i kulturna metamorfoza a ne baloni!!!
    • 8
    • 1