navigacija Naslovnica Premium

"NIJE U INTERESU ZAOŠTRAVANJE ODNOSA"

Rusija može pokušati da spriječi poziv Crnoj Gori u NATO

Lukovac je ocijenio da nikako nije u interesu Crne Gore dalje zaoštravanje odnosa sa Rusijom, bez sumnje jednom od najvećih sila i najvažnijih činilaca međunarodnih odnosa

Svi komentari Komentara: 25

• svemirac3 2.11.2015 09:18
    Ha ha ha protesti zasvrseni covjece protesti se tek zahuktavaju na zalos tvoju i ovih olosi.
    • 0
    • 0
  • Aaron33 1.11.2015 20:13
    Hajde Rusofili ne pišite gluposti. Sta bi Rusi dali da mogu u NATO. Drz te se vi Cg i Evrope. Pa zar ne vidite da su sve zemlje koje su bile u SSSR je napustile. Pa da je bilo tako dobro ostali bi uz Rusiju. Cak njihovi najveći prijatelji Bugarska i Kuba su otisle. Osamdeset posto Srba je okrenuto zapadu.
    • 0
    • 1
  • pravedna1 1.11.2015 19:19
    Zar niko u ovoj nasoj drzavi ne prati vijesti iz svijeta i Evrope?Zar niko ne cita kako se Austrija buni,Madjarska Svedska Irska i da ne nabrajam vise ljudi moji EU se raspada i to velikom brzinom ce to sada ici.Kakva EU,kakav Nato?I jos na vrh vrhova treba da Rusiju okrenemo protiv sebe koja svaki dan evo sada pokazuje ve vecu vojnu moc da ni Americi njie svejedno.Iiiii gdje smo onda?
  • ( 3 )
    • 9
    • 0
    milvoki 1.11.2015 19:20
    mi smo ti druze uvjek na pogresnom mjestu u pogdesno vrijeme...jbg
    • 3
    • 0
    Aaron33 1.11.2015 20:09
    To je bas novo. Sta, Evropa se raspada? Znao sam svi za Rusiju ili Bjelorusiju. Cuo sam u Evropi nema sta da se jede. Nema grijanja, struje, vode goriva ... Eno Amerikanci gladuju i mole Rusiju da im posalje kukuruza.
    • 0
    • 4
    pravedna1 1.11.2015 21:32
    Aaron citaj malo vise vijesti iz evrope pa ces vidjeti u kakvoj je krizi EU i koliko drzava zeli da je napusti.A st se tice Nata sta to fali Austiji,Svedskoj,Svicarskoj sve neutralne a imaju pa najbolj standard u evropi.Ako mislis da je EU spas za bilo koga onda se grdno varas.Pola zemalj je na bankrotu.Sta je sa Grckom,Spanijom,Italijom,Hrvatskom itd.
    • 2
    • 0
  • Savica 1.11.2015 18:55
    lukovac ,kako vjetar duva
    • 1
    • 0
  • Aaron33 1.11.2015 17:58
    U NATO i u Evropu sto pre! CG pripada savremenim državama. Ne nazad, ne u pecine, ne u Moskviča. Rusija 50 godina ne moze da napravi normalno auto, a prica o visokoj tehnologiji.
  • ( 2 )
    • 4
    • 5
    milvoki 1.11.2015 19:14
    e budalo...kad je rus bio u kosmosu te tvoje zapadne zemlje su jos imale robove
    • 2
    • 0
    Aaron33 1.11.2015 20:06
    Ne interesuje me sta je bilo, interesuje me sta je sad. A imas bas lijep rijecnik. Mora da si rasta u nekoj ruskoj pecini. Bas mi te je zao, ali ako zelis da pijes ruski čaj ima ga u Voliju. Nije skup za vas Rusofile.
    • 0
    • 1
  • Metla 1.11.2015 17:45
    NE u NATO i tačka !
    • 6
    • 3
  • barec 1.11.2015 17:11
    U pravu ste g. Lukovac, Rusija jeste velika sila i ta se istina mora uvažavati. Samim tim vjerujem da neće posve pasivno posmatrati ulazak CG u NATO. A šta se iz svega toga može izroditi samo Bog zna. Takođe mislim da se sve, pa i to, može razriješiti na miran i demokratski način. Pregovaranjem, razgovaranjem, dogovaranjem. Samo nam je svima potrebno malo više volje i pameti za sve to.
    • 2
    • 4
  • Feniks2 1.11.2015 16:44
    Sve sto ima pocetak ima i kraj
    • 3
    • 2
  • Nele 1.11.2015 16:41
    Hahahahaha,Lukovac o Rusiji ko Milo o Kostunici.Rusiju trenutno interesuju pedeset drugih stvari na ovoj planeti tako da ju ova unistena ekonomija ne interesuje ni malo.Stalno ponavljaju da je NATO privatna stvar CG ali ovi poltroni dosadise.
    • 6
    • 2
  • tzrg 1.11.2015 16:17
    Milo kralju cuvaj crnu goru
    • 5
    • 6
  • Antipotrcko 1.11.2015 15:57
    Stoji Moskva taman ko i sa onim protestima 2012,koje ste vi iz Vijesti iskoristili uzeli da mlatite sa Vanjom i us.ali se u sve lijepo sto se tada moglo uradit!A da ste posteni i da nijeste svi sujetni ili ludi Vi i Oni sto se preve pametni u Frontu,mogli biste sad cudo napravit!Ali VI iz Vijesti samo nesto glumite i na kraju da ste prava opozicija Narod bi izasao za vama,no ne smijete jer znate podrsku!
  • ( 1 )
    • 4
    • 1
    julija2 1.11.2015 16:19
    putin je suviše ozbiljan da bi sarađivao sa mandićem
    • 2
    • 1
  • Antipotrcko 1.11.2015 15:51
    Da ne pripadas URI ,i da ovako pricas ,rekla bih da si Milov covjek,ovako sad vidimo da ne planirate da idete sa opozicijom ,nego i dalje idete trecim putem ,kao i Pozitivna!
  • ( 1 )
    • 5
    • 1
    julija2 1.11.2015 16:17
    on je bio i ostao u dps. a ako mu bude potrebno da promijeni kurs lako se on okrene. no ajde ti u mirovinu, ne trebaš nam
    • 7
    • 0
  • Leso 1.11.2015 15:24
    Nece Rusija, alo hoce narod Crne Gore. Dolje korumpirana vlast, zivio narod Crne Gore.
    • 18
    • 0
  • demokratija02 1.11.2015 15:22
    @...cudno kako se gradzani ne interesuju niti zanimaju kada ce CG postati dio i uci u sastav Evropske Unije..??? znate li zasto se to ne spominje,?... zato sto CG nikada ne bi bila primijena u sastav EU dok se vlast ne promijeni i Milo zavrsi u Spuz ( samo kako to prodane duse i one budale koji se prodaju za 50 eura da shvate.?? uci u sastav EU je puno vaznije od NATO ...
    • 5
    • 2
  • demokratija02 1.11.2015 15:14
    @... dobro ste ovo rekli g. Lukovac, samo je pitanje koliko ce vas gradzana shvatiti koji klicu diktatoru '' volimo te '' ... ''On je kazao da bi vlasti morale da uvide koliko je rašireno i snažno nezadovoljstvo ukupnom ekonomskom, političkom, socijalnom situacijom, brojnim deformacijama i teškim položajem većine građana...
    • 3
    • 1