navigacija Naslovnica Premium

KOTOR: POLICIJA ISTRAŽUJE NOVI NAPAD NA RADONJIĆA

Saslušani članovi "škaljarskog klana"

Radonjića je u vezi napada saslušao viši državni tužilac, koji će se izjasniti o kvalifikaciji krivičnog djela

Svi komentari Komentara: 45

• Bokica1982 2.6.2016 17:14
    jedini pravi momci su Jovica i ekipa sva oko njega. a ove pickice sto laju po portalu mogu samo da se lijece odje jer razumijem ih. ljepsi je jedan dan jovicin nego 10godina bit debil kao Gorcilo i slicni njemu
    • 0
    • 3
  • MILOV Poltron 2.6.2016 09:51
    Kakvi crni skaljari...
    • 0
    • 0
  • BARUM-BARUM 2.6.2016 07:17
    kao starleta mi je ovaj jovica
    • 2
    • 1
  • M.Lašić 2.6.2016 04:46
    Čuo sam da je suparnički klan Vukotića preko poznatog advokata iz Pipera,podnio krivičnu prijavu protiv gospodina Vukotića,tražeći materijalnu statifakciju od 100 000€ za narušavanjem ugleda,pretrpljenu materijalnu štetu i duševne bolove,nazivajući ih po štampi "KVAZI kriminalcima".Traze da izvini,posebno preko Sveta i Skandala i u emisiji Narod pita na Tv Grand i da se izbači "KVAZI" zadovijek.
    • 2
    • 1
  • M.Lašić 2.6.2016 04:20
    Kakva je oďe prepiska klanova,što iz ZIKSa što iz štekova,komunikacija na nivou onog zadnjeg šljama društva,ne kvazi kriminalaca kako ih nazvao nekvazikriminalac,nego slugu koji su za šaku $ ili gram heroina ubili i spremni da ubiju bilo đe i bilo koga.To je Kotor,to je bezvlašće,narkortafiking u sprezi sa politikom koja se svodi na korupciju izbora i reketiranje,ugostiteljstvo,turizam,građevinske i druge mafije režima.Postaje se KLAN taki sto ti daju pistolj i ubiješ nekog,spreman?
  • ( 1 )
    • 4
    • 1
    Dalmatinka 2.6.2016 14:54
    kakvom moralnom sljamu se daje prostor u štampi, jadno !
    • 2
    • 0
  • Glavojebac 2.6.2016 02:19
    ako je istina da pomenuti radonjic pripada klanu izvjesnog Rala Zvicera,postavlja se pitanje kakav je sef kad dozvoljava da mu tako biju ljude
  • ( 1 )
    • 1
    • 1
    Nesomaratonac2 2.6.2016 08:39
    sve ovo sto cine oni sami sceniraju. jer jasno je kao dan kad nekog oces naces nacin da ga ubijes ne pomazu mu blinde i panciri. a oni samo placu i dizu frku kao i ovi botovi odje sto ih stite jos malo
    • 1
    • 2
  • Satatatara 2.6.2016 01:13
    Postovani Admin-e, kako se postaje KLAN zelim da znam?
  • ( 1 )
    • 4
    • 0
    Srbinizcg 2.6.2016 08:50
    10e mjesecno prijavi se u opstinu oni su ti sad najbolji i najpovoljniji
    • 0
    • 0
  • MORACA 2.6.2016 01:06
    ja sam nedje procito da Skaljari imaju blizu dva milona stanovnika pa je policiji tesko da ustanovi ko bi to mogao da radi
    • 5
    • 0
  • cikamika 2.6.2016 00:48
    Mada ja mislim da on nije puca,jer ima alibi novinar iz skandala rece da su imali intervju sada za sledeci broj. Tako da ne moze biti na dvije strane. Nije lako starleta biti,nemojte misliti. Evo ja te podrzavam i tvome pokusaju promjene pola Jovanka!
  • ( 1 )
    • 5
    • 0
    Srbinizcg 2.6.2016 08:53
    hahahah...komarac
    • 0
    • 0
  • cikamika 2.6.2016 00:36
    Ja znam da je Janko izda no su ovi grdji izgleda! Toliko grdji da se i izdajnik sjemena stidi!! A i neka je za mi ga je oba mi oka ovoliko se nije isplaka ni kad mu je baba umrla jer bo mu priganice nijesu dali da ije.
    • 5
    • 0
  • cikamika 2.6.2016 00:24
    Morao sam se registrovati da ve pitam zemljci moji sa brda i sa mora! Recitemi castivi vase sto se prepucavate ka kakve zenetine? Pa po ovome ispade da ve ne zovu dzaba skaljarice cio dan cakule. Jeli moguce da ovi izdananak Jankov ovo cini? Apelujem na ministra da mu pomoze te da ga nevina ne zapale ka karneval jer se zaista isplaka da se Janko sjemena stidi.
  • ( 3 )
    • 4
    • 2
    Gorcilo1 2.6.2016 00:28
    A koji Janko ? Pa on je izdao Crnu Goru i kralja Nikolu .Krsto Popovic mu je zivot oprostio .
    • 5
    • 0
    Zoukkaa 2.6.2016 04:05
    ne zanima me kriminal i ove gkuposti, ali gorcilo za ovaj komentar izadji napolje, izbrisi profil i ugasi svjetlo. Bas se vidi da u skolu ulazio nisi. Ne znas ti ko je serdar Janko Vukotic i cuvene Mojkovacke bitke. iscitaj malo, to sto ne volis Jovicu, ne znaci da treba i za ovoga da pricas tako!
    • 1
    • 2
    Srbinizcg 2.6.2016 08:55
    ovo je neki ljakse sa Njegusa pa mora bit da su im internet ugradili
    • 0
    • 1
  • Gorcilo1 2.6.2016 00:17
    Maratonac oces li zaspivat nocas,ubio si dnevnicu danas , samo sto ce te sklempo zapaliti za pare kao svakog do sad 😅😅😅😅
    • 5
    • 0
  • Nesomaratonac2 1.6.2016 23:23
    e ata rade botovi zvicera koji se trenutno nalaze na poslu u centar bezbjednosti ... a koje fukse prodane
    • 2
    • 5
  • Realansamo 1.6.2016 22:38
    Vukotic je isti kristijan golubovic,kristijan iz skaljara
  • ( 1 )
    • 4
    • 3
    Gorcilo1 2.6.2016 00:15
    Vukotic je izbjeglica iz dobrote , nije nikad imao druga pa je doso dedovica da zove za kuma posle 5 minuta druzenja...mada i dedovic zna kakva je to ulizica..
    • 3
    • 0
  • Drug Stari 1.6.2016 22:20
    a da oni možda neće da prereknu Budvu po ubistvima? čudnih li takmičenja i maškara
    • 4
    • 0