navigacija Naslovnica Premium

"NIKAKVO IZNENAĐENJE"

SD: Dolazak Matije Bećkovića u Budvu nastavak anticrnogorske ideologije DF i Demokrata

„Jeftini izgovori pojedinih od njih još više govore o njihovom ideološkom i političkom posrnuću“, smatra Šušter

Svi komentari Komentara: 40

• bon scott 26.8.2018 02:59
    Ove dukljanoide boli Beckovic ,sad mi je jos i drazi kad vidim koliko pjene na njegov dolazak u CG.Sto se tice ovog sustera ,on je samo puki citac teksta napisanog u udbi !!!Jos nesto nikad nijedan suster ma koliko se crnogorcio nece moci stati uz rame bilo kome iz familije Beckovic ,jer dobro se zna ko je i koliko zaduzio CG!!!!
    • 1
    • 0
  • Lejla_Castellastva 25.8.2018 09:20
    Ovako to izgleda kad jado jadovni prozbori i daje sebi za pravo da u riječ uzima velikog nam pjesnika...
    • 3
    • 1
  • f1leopg 25.8.2018 07:45
    vrnogorska nacija je rođena poslije mene a umrijeće prije mene reće jednom na trgu umna i dodvorna glava Bećkovića... Nijedan pravi srpski pjesnik neće riječ ružnu uputiti prema CGi i crnogorcima jedino to rade posrbice...
    • 3
    • 3
  • hleb 25.8.2018 00:33
    Matija Beckovic veliki pjesnik....ostalo me ne zanima...
    • 2
    • 2
  • Orao3 24.8.2018 22:48
    Sramotna SD komentariše velikog Bećkovića!
    • 4
    • 2
  • blagonamasnjom 24.8.2018 22:23
    potpuno ludilo...Haradinaj,Tači,Mesić,Izetbegović, uvijek dobrodošli a bilo koji srbin...haos i najveći neprijatelj...Ludilo mozga
    • 6
    • 2
  • Мајстор_и_Маргарита 24.8.2018 22:01
    Значи овај чоек од чувеног братства Шуштер брани Црну Гору од Бећковића!!! Није ми јасно да ли је Шуштер презиме или занимање? Или је два у један?!! Посебна је прича колико дубоко мисли. Можда нешто и пише? Никад се не зна...
    • 6
    • 2
  • ROM.CG 24.8.2018 21:29
    Tko vam je kriv SD, ta vi ste na vlasti, srbija zabranila ulazak jednoj Soraji, a vi ne umijete bećkoviću 😂😂😂😂😂😂😂😂
    • 6
    • 4
  • sonnyy 24.8.2018 21:19
    Sd radi što nekada sdp, svoje postojanje oslanja iskčjučivo na napadanju Srba...
    • 7
    • 4
  • nane5 24.8.2018 21:14
    ma ti si meni kralj...
    • 1
    • 2
  • MŠttooo 24.8.2018 20:51
    Kako ljudi mlate po ovih portala ,to je neviđeno!! Matija Beckovic nije Crnigorac Rođen je u Senti Nije nijkad zivio u Crnoj Gori Niti treba da zivi ,jer je ne peiznaje Otac mu je bio Vuk Beckovic četnički Vojvoda ,ko sto su I ovi danas što ga zovu, koliki je necojek vidi se iza toga kako nas naziva I cijeni , Smece četnicko treba procerati iz Nasega prelijepoga Montenegra za koji cemo ginuti
  • ( 7 )
    • 5
    • 9
    vandestorm12 24.8.2018 20:59
    Poenta je da je veci Crnogorac nego svi iz SD-a, pa cak i takav...
    • 5
    • 1
    MŠttooo 24.8.2018 21:17
    Poenta je da nas vrijeđa bez kompromisa, I da ne zasluzuje nase gostoprimstvo Kako rece ono Prof. Radulovic Mrsss
    • 2
    • 4
    sonnyy 24.8.2018 21:23
    Ni ne traži tvoje gosoprimstvo, nije došso zbog tebe i sličnih... Izbori se ti da Njegoš dobije jedan dan kao praznik u Crnoj Gori, pa drži moral a predavanja...u toj Senti bi dobio taj dan, za pola dana...
    • 5
    • 2
    NeutralnaBelgija 24.8.2018 21:25
    I djede Ivana Brajovica tvoga ljubimca je bio cetnik...tvoji ‘spasitelji’ Milo,Sveto,Filip,Misko...i oni su bilo cetnici...Matija je zlo ali mnogo mnogo manje nego bilo koja stranka koja se danas kune u Crnu Goru...zgadija i olos.
    • 3
    • 1
    sonnyy 24.8.2018 21:28
    Matija je veliki intelektualac, i privilegina je to što je u Crnoj Gori. A to što mu se u nekim stvarima žišljenje ne pokčapa sa onim što bi pobedini željeli, nema veze. Zar se ne hvalimo demokratijom, i da svako može da ima svoje mišljenje...
    • 4
    • 2
    baqi 24.8.2018 22:52
    Aj ti sonnyy oladi maloo!! Vodi ga kući pa se uzdižite intelektualno i ti i on !! A na javnim tribinama on prosipa mržnju prema crnogorcima !! Ako ti je on uzor ? Razumijem sad tvoj način pisanja i razmišljanja !! Vodi ga skupa sa ristom kući i besjedite do mile volje !! Ali samo u kući !! Nijesu svi crnogorci dobri crnogorci !! A za tebe svi srbi koji mrze crnogorce i Crnu Goru su dobri srbi !!!
    • 2
    • 3
    sonnyy 24.8.2018 23:13
    Nigdje nisam čuo da "mrzi Crnogorce" , čuo sam sam da kaže da ne postoje kao posebna nacija, (da nisu kao Albanci, Njemci, Kinezi...) Već da pripadamo istom narodu, ali sa svojim specifičnostina. To je i Njegoš mislio, i što Njegoš napada Crnu Goru. Drug "neznanje je car zla svakojega"...Obrazuješ se na portalu, a broj knjiga koje si pročitao na ovoj temi je manji od jedan...Ja volim Crnu Goru, ali za razliku od tebe ne mrzim Srbiju...a i čitam ponešto..
    • 3
    • 2
  • mrki PG 24.8.2018 20:51
    Jes Beckovic anticrnogorski, a koliko god se trudio nece vas u tome stic. Vi ste sramota Gore Crne.
    • 8
    • 1
  • BezDukljeKaBezGaca 24.8.2018 19:49
    Ovaj SD bi jos i imao ponesto da kaze da im vlastiti dzep nije zvijezda vodilja i program partije.
    • 8
    • 1
  • vandestorm12 24.8.2018 19:37
    Ćuti Šušteru ti svoju cjenu imaš. Ako treba bićeš i srpin i crnogorac i bosnjak , sve za potrebe fotelje kao i citav lopovski SD. Pokriji se usima i cuti.
    • 18
    • 1
  • biba struja 24.8.2018 19:28
    sve smo diplome i priznanja ispušili, a u zlo doba i štambilj i potpis, sad imamo ono što pamtimo,gorski vijenac smo napamet naučili,DA GA IMAMO AKO NAM GA OTMU,
  • ( 1 )
    • 7
    • 0
    Lejla_Castellastva 25.8.2018 09:17
    Svaka ti je ka Njegoševa...aferim !
    • 1
    • 0