navigacija Naslovnica Premium

"DOBIT OD OSNIVANJA JE 94 MILIONA"

Socijaldemokrate Radunoviću: Na računu Aerodroma je 21 milion eura, to je konkretan finansijski doprinos državi

"Sudbina nacionalnog avioprevoznika, u slučaju koncesije, bila bi neizvjesna..."

Svi komentari Komentara: 5

• Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 19:39
    Ako je u SD, ostalo imalo časti i dostojanstva (uh...), mora odmah da sazove glavni odbor i donese "važnu odluku", neće valjda dozvoliti da ih na ovakav brutalan način ponižavaju jedan Nurković i Radunović , ili ipak hoće?
    • 4
    • 0
  • Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 19:32
    Kad "ministar" saobraćaja, otvoreno , bez da trepne, izjavljuje da je država - čitaj Vlada, nesposobna da nema ni para ni stručnog kapaciteta za razvoj aerodorma, onda je takva Vlada spremna za metlu i totalnu rekonstrukciju a ostavka bi bila najkorektnija opcija.
    • 3
    • 0
  • coaaa 11.9.2018 19:24
    Ja neznam sto i prenosite bilo koju izjavu ovih parazita koje samo interesuju svoje pare i svoj dzep,koje nemaju svoje ja,dostojanstvo,moral,osjecaj za postenje,nista osim samih sebe....Neka voze i placu jedan drugome nema vise zaposljavanja i klepanja para od aerodroma,papa
    • 1
    • 2
  • Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 19:03
    Nijesmo ni očekivali da će jedan od grobara Montenegro Airlinesa, koji je sa svojim saborcima poharao MA, iznijeti tačne podatke. Dok su se dugovi gomilali prema državi i ACG oni su sebi redovno isplaćivali debele lične dohotke. Pa toga više nema ni u Kongu i Tanzaniji, samo se u ovoj našoj mrčenoj TaRzaniji takvi vrhunski rezultati umjesto "kućnim pritvorom" nagrađuju ministarskom foteljom.
    • 2
    • 0
  • Seven 11.9.2018 18:43
    Ministar je rekao da su aerodromi za 10 god platili budzetu 6.3 miliona..neko tu laze a s.d mi nikako ne uliva povjerenje..
    • 0
    • 2