navigacija Naslovnica Premium

NEDJELJNA MANDALA

Soroševci, proklete im duše!

Neka ipak ostane zapisano kako u pauzama prozivke poturica, Nebojša Medojević u crnogorsku politiku uvodi diskurs rasne paranoje i ksenofobije, što nije malo od nekadašnjeg predsjedničkog kandidata manjina

Svi komentari Komentara: 57

• Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 21:23
    Btw, Brano nije Sorošev plaćenik, on je na platnom spisku farmaceutske mafije, nakon njegovih kolumni, drastično skače potrošnja onih malih tabletica za smirenje.
    • 0
    • 0
  • Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 21:18
    Kad je neki od ovih naših hroničnih luzera rekao, priznajem, zasrao sam, pretjerao sam, izvinjavam se građanima čije sam povjerenje izigrao? Evidentno je da ovaj narod boluje od hronične amnezije, da nema ovakvih kao što je Brano, da s vremena na vrijeme upale svijetlo, pojedini likovi koji su potpuno devalvirali nikad ne bi povukli ručnu.
    • 0
    • 0
  • sjeverac 10.9.2018 23:23
    B.M. je zakljucno sa ovim tekstom definitivno...ne znam sta reci. A nijesu bile lose ranije njegove kolumne, rado sam ih citao.
    • 0
    • 1
  • MneForLikeEver 9.9.2018 22:29
    Brano poceli su i kod tebe ovi nasi nazovi desnicari (iako se vise radi o lokalnom primitivizmu i zaludjenosti mitovima i legendama) da ti redovno dolaze i komentarisu. Mogu ti rec: na dobrom si putu, jer znamo svi da su to portalski perjanici za beznadje.
  • ( 1 )
    • 2
    • 1
    area51 11.9.2018 08:35
    a ti mu dodjes kao neki ljevicar u tradicionalnoj koaliciji liberala i islamista u lijevo-fasistickom nametanji neoliberanih ideja desnicarima.
    • 1
    • 1
  • SuperHik 9.9.2018 21:49
    drži se brano one haiku poezije koju niko nije razumio ni čitao. pristrasan si,i postoji i drugi način da se dodvoriš tazbini,tako da ne moraš pravdati očiglednu 'arapizaciju' evrope,koju vide svi osim onih koji imaju sitnog inzeresa da je ne vide.
    • 4
    • 5
  • XXX 9.9.2018 19:47
    Ajde Brano ne prdnjavi ništa od njega bolji nisi, ista fela!
    • 2
    • 5
  • MEDITERAN 9.9.2018 18:38
    Daleko od toga da je Medo savrsen . Al da njega nije bilo , jos bi neki klicali "mladom crnogorskom drzavniku evropskog nivoa" .
    • 2
    • 4
  • Zipp1 9.9.2018 18:29
    I dobro je što je u koaliciji sa Mandićem koji ga vuče prema centru, jer njegovo stavovi u poslednje dvije godine su ekstremno desničarski, tako da mu je Mandić i Nova korektivni faktor.
    • 1
    • 3
  • Zipp1 9.9.2018 18:26
    Medojević je opozocionar po profesiji, koji, da ga nema, Milo bi ga morao izmisliti. Medojević i kolega mu Radulović su izgleda zaduženi da povećavaju broj apstinenata na "izborima". Jer kada ih vide i čuju, mnogi se pomire sa tim da čak i ovakva vlast nema alternativu. Mada ima Medojević i dobrih poteza, kao Beba Popović npr. Kupio je 2000 Tableta svojim simpatizerima i napravio armiju botova koji su obesmislili svako komentarisanje i na vašem portalu.
  • ( 1 )
    • 6
    • 2
    Nema trte-mrte, samo trte 11.9.2018 21:20
    Sjedi (5) !
    • 0
    • 0
  • Crna Gora , a ne Montenegro! 9.9.2018 17:57
    Brano,svaki tvoj tekst uvijek vise kaze o tebi nego o onima koje "obrađuješ"..To je tvoj odraz u ogledalu..Ova tema,i uglavnom one kojima se bavis ,su na 1001 mjestu po vaznosti za CG..
    • 2
    • 4
  • božapub 9.9.2018 16:13
    Ja budale, braćo moja mila...što bi reko Izet Fazlinović
    • 3
    • 4
  • stanisic 9.9.2018 16:11
    Kad bi samo znali koliko je Medojević od Soroša uzeo za projekte novca a projekte nikada nije završio. Imao je direktne susrete sa njim, bio je na platnom spisku Fondacije.
    • 4
    • 5
  • Pavo 9.9.2018 15:24
    "Sobe bez vode i klime nece vise cak ni Srbijanci"..."U Jasenovcu je stradalo nekolike desetine hiljada ljudi" znamo ko ste i sta ste ...
    • 5
    • 3
  • laka1 9.9.2018 14:21
    Sve vas je stavio na aparate, Brano svaka cast.
    • 6
    • 10
  • MaliMilo 9.9.2018 14:12
    Brano, jesi kad razmislio sta ti radis, koliko si objektivan i tekst u cjelini odise mrznjom i svrstanoscu sto ne priluci objektivnom novinaru koji se sprda na ono sto NJEMU ne odgovara, a sta mislis, mozda nisi u pravu, a?
  • ( 1 )
    • 11
    • 4
    pluskvamperfekat 9.9.2018 15:29
    Pa to je i poenta kolumne. Iznošenje mišljenja/stava, ne objektivnost.
    • 5
    • 3