navigacija Naslovnica Premium

"PRIVILEGOVANI ROKOVI"?

Studenti Arhitektonskog brane profesora: Dobili smo više termina za ispit

Sekulović: Ne radi se o takozvanim privilegovanim studentima, već naprotiv o vrijednim skromnog materijalnog stanja

Svi komentari Komentara: 13

• bulicbulicc 2.8.2017 16:24
    3_Zalosno je sto su profesori zbog ovakvih slucajeva prinudjeni da mijenjaju pristup radu, jer im se dobro nije dobrim vratilo, a to ce najbolje primijetiti naredne generacije. Meni samo ostaje zahvalnost Arhitektonskom fakultetu i profesoru Alihodzicu na znanju koje sam stekla i zelja kolegama da hrabrost usmjere na plemenitije ciljeve! Bulic Selma
  • ( 2 )
    • 3
    • 0
    botulich 4.8.2017 01:38
    samo mi nije jasno zasto je ova napala samo dobroga i predobroga Firka? zar nisu i ostali profesori pomagali oko ocjena za te dvije te cce u Milano, a bile su u Ameriku, pa su preskochile rokove? a ne no je li?
    • 0
    • 3
    Dubravka 4.8.2017 18:26
    Napala je samo Rifata zato što je pala ispit .Kod njega se mora naučit, valjda ti to ne treba pojašnjavat.
    • 2
    • 0
  • bulicbulicc 2.8.2017 16:23
    2_U prijavi se kao otezavajuca okolnost navodi i to da se radi o 'studentkinji muslimanske vjeroispovijesti', sto je, pored nepoznavanja cinjenice da takva vjeroispovijest ne postoji, izmisljanje argumenata u nepostojanju pravih s obzirom da su kod Profesora polozili i ostali studenti, bez obzira na vjeroispovjest, kao i to da sam polozila ostalih 45 predmeta na osnovnim studijama najvisim ocjenama.
    • 3
    • 0
  • bulicbulicc 2.8.2017 16:23
    1_Demant nije objavljen u cjelosti, sve objave treba shvatiti sa rezervom zbog uticaja novinara koji obradjuju tekstove. Za profesora Alihodzica je suvisno pricati kakav je predavac i pedagog, to znaju svi koji su makar jednom prisustvovali njegovim predavanjima. Pomoc koju je pruzio studentima koji ljeto provode radeci u Americi , kao i meni, koja planiram da skolovanje nastavim u inostranstvu, samo je dokaz prijateljskog pristupa studentima koji imaju zdrave ambicije.
    • 3
    • 0
  • MITARMNE 1.8.2017 21:02
    Konacno da se studenti za nesto pobune i iznesu svoje misljenje, svaka cast! Student sam zavrsne godine i profesor Alihodzic je jedan od najkorektnijih profesora koji izlazi u susret studentima na ovom fakultetu, stoga ne znam odakle pravo J.S. i njenoj okolini kao i Vijestima da napisu onakav tekst bez prethodne provjere svih informacija. Neprofesionalno! Mitar Rakcevic
  • ( 1 )
    • 4
    • 0
    SNAJPER 1.8.2017 22:30
    Mitar je dasa što je rijetko danas . Punim imenom i prezimenom , Svaka čast !
    • 5
    • 0
  • Tupa 1.8.2017 18:28
    Sramota je za jednog studenta da pokusa na bilo koji nacin sabotirati skolovanje ostalih ma kakve probleme imao. Kakav to covjek moze biti? Svi studenti arhitekture znaju da je prof. Alihodzic najveci pedagog I mogu garantovati za njegovu strucnost I profesionalnost koju je godinama pokazivao ne steteci ni jednog studenta niti njegova prava.
    • 5
    • 1
  • Palibrk 1.8.2017 17:51
    Studentica ocigledno krsi akademsku etiku, ali takodje novine i portali ne smiju manipulisati cinjenicama i samim tim ugrozavati integritet profesora, narocito u okolnostima gdje zakon ne regulise klevetu.
    • 5
    • 1
  • SNAJPER 1.8.2017 17:29
    Neka se Jeca stidi od kolega i koleginica, žalila se i itlijanskoj ambasadi da spriječi Selmi i Stefaneli odlazak na studije u Milano. Jeca može samo u Blace , tamo će i završit. Profo Rifko drži autoritet, stara dobra garda !
  • ( 1 )
    • 9
    • 1
    Jablan 1.8.2017 18:13
    Boga mi je ni u Blace nece pustit da zavrsi dok god ima onakve nokte!
    • 5
    • 0
  • Dubravka 1.8.2017 17:21
    Ono što smo naučili iz arhitekture naučili smo od njega. Profesor, čovjek i pedagog. Guramo se ko će da diplomira kod njega, to je kao još jedan fakultet i svi se zaposle. Ali ne da ocjene na mufte !
    • 10
    • 1
  • Dubravka 1.8.2017 17:19
    Kako vas nije sramota da, u predhodnim tekstovima, objavite da je u pitanju grupa studenata ? Svi smo znali da je samo Jelena Sekulović. Nije maloljetna da joj krijete ime. Pozdrav za sjanog profesora Rifata, ne možete vi njega urušiti i ako pokušavate ovim tekstovima.
    • 11
    • 2