navigacija Naslovnica Premium

NE MOŽE DA DOBIJE ODOBRENJE ZA RAD

Tomić optužio Klikovca za korupciju: UP tvrdi da su optužbe neutemeljene

Budvanin tvrdi da mu šef Sektora bezbjednosti u saobraćaju ne dozvoljava da otvori montažni objekat za tehnički pregled vozila, iz UP-a su odgovorili da o njegovom zahtjevu nije odlučivao taj službenik

Svi komentari Komentara: 15

• Svileni111 13.8.2018 21:38
    E moj Klikovac, mnogo je mačku jagnjeća glava. Što se tako ne kočiš Zarubicama u Nk, Slavku Miniću u Pg, Šiševićima i ostalima. Što njih ne iskontrolišeš. Što njih ne zatvoriš, a dobro znaš što rade i kako se registruju auta- na daljinu, na nevođeno. No od čega bi se imalo dva stana u Pg na Stari aer, nova kuća u Zetu, kuća u H Novi.??? Moraš i ti nešto čupnuti..
    • 1
    • 0
  • tt199 13.8.2018 21:35
    Ne postoji upotrebna dozvola za privremene lokacije u Budvi to propisuje Ustav Crne Gore.Mada klikovac misli da je iznad ustava i poziva se na propise .Gospodine Klikovac Ustav je iznad svega u Nasoj drzavi bar bi tako trebalo da bude.Nadamo se da ce sud znati da kazni ovaj nepotizam i samovolju "Gospodara" Klikovca
    • 1
    • 0
  • anamarija123 13.8.2018 20:45
    A tek klan Profesori masonskog Klikovac ekipa pišu pravilnik sprovode kontrolisu uredjuju , to Niko ne zna kakva je to mafija i koliko oni uzmu novca od ovih mučenika sto drže tehničke ,ko god ne plati procenat bude zatvoren .a onaj nesretni Radulovic na skupštinu kaže Klikovcu ti si pošteni covjek čuo sam ,e viđeni opoziciju ne mozes glasati
    • 2
    • 0
  • anamarija123 13.8.2018 20:40
    Samoći nijeste znali kako se radi morali ste znati da naprimorje ne mogu da rade tehnički dok se oročena nema Klikovcu ,to vam se bolje isplatilo da ste mu dali procenat odma , a onda nastupa čuveni Danilo Ćupic kao drugo stepeni predstavnik SD partije zvane reketasi .trebaliste pockod njih dvojice i dati procenat svima i radili bi
    • 3
    • 0
  • anamarija123 13.8.2018 20:32
    Klikova prica gluposti licno je rekao Janjusevicu da odbije ,a Jugu i Savi je dao 19 februara dozvolu ,samo pogledajte njegove laži kaže ovi po starom dobili a pravilnik mupa iz 2013 godine .zakon o izgradnji i urbanizmu ukinuo upotrebe dozvole MUP bio dužan da uskladi svoj pravilnik sa zakonom do 14 marta ,zamislite tek ovog Janjusevica pravnik a ne zna daje veci zakon od pravilnika .mup je prošle godine izgubio svih 6 tužbi na upravnom sudu .
    • 2
    • 0
  • lustrator 13.8.2018 19:55
    E jeste nasli crkvu ( veljovica ) dje ce te se moliti. Pa on je i osmislio taj sistem -- ti meni ja tebi -- Zasto krije KOJE JE TO SLUZBENO LICE ako nije Klikovac
    • 2
    • 0
  • Ekonomik 13.8.2018 19:15
    Svi znaju postenje ovom Klikovcu ali niko ne reaguje iz straha od osvete. Svaka kritika njegovog rada dobodi automatski do visednevnih kontrola i kaznjavanja vlasnika tehnickih stanica
    • 3
    • 0
  • Građanin_nikad_rob 13.8.2018 18:58
    Najjači su mi ovi što komentarišu pa kažu:"GOSPODINE VELJOVIĆU..." HAHAHAHHAAAA KOMEDIJA OD NARODA
  • ( 1 )
    • 2
    • 0
    Domacinok 13.8.2018 19:24
    Gradnjanine napisao sam Gospodin zato sto ima muda.. Eto da ti pojasnim.. Ako ti je gospodin bivsi presednik Vujanović koji se pitao kao moja baba Sulumija ili Nebojsa Medojevic koji se od zene ne smije prekrstiti ili Mandic iz fronta koji ne umije napraviti autoritet nad svojim djetetom e onda si u velikoj zabludi...
    • 0
    • 0
  • dux123 13.8.2018 17:39
    Тако ти је то код нас.
  • ( 1 )
    • 5
    • 0
    Domacinok 13.8.2018 18:05
    Pa jeste forsira vladin program za razvoj malih i srednjih preduzeća.. Tu su trebala 4 covjeka da rade ali bolje svakako da on uzme koji euro nego da se rjesava problem nezaposlenosti.. Odma ga unaprijediti za direktora ovog vladinog programa..
    • 0
    • 0
  • Hopacupa 13.8.2018 17:34
    Klikovac priznaj samo ko te plaća,pola će ti biti oprošteno.svakako će ovim ljudima štetu platiti gradjani crne gore to jest poreski obveznici dok ti budeš išao da loviš ptice
  • ( 1 )
    • 6
    • 0
    Domacinok 13.8.2018 17:43
    A na skupstini ga hvali Branko Radulović.. Mora da radi za njega i Medojevica..A jos je i delegat fudbalskog saveza.. Kazu da na klupi ima radar i zaustavlja sve fudbalere koji se krecu brze od dozvoljene brzine.. A kod faula brzo uradi uvidjaj i posalje krivca kod sudije za prekršaje...
    • 0
    • 0
  • Domacinok 13.8.2018 17:24
    E moj klikovac sve lazes.. Upoznat si dobro a sad guras kolegu Iliju Janjusevica koji je potpisao rješenje.. Gospodine Veljovicu pozovi Iliju pa ce ti reci kako je potpisao rješenje.. Pod pritiskom sefa koji je uzeo novac od konkurencije... I nije tacno da su Sava i Jug odavno dobili rješenje.. Laze sekta iz Uprave policije.. Dobili su ga pocet kom godine... Gospodine Veseline Veljovicu rasceraj ovu sektu..
    • 7
    • 0
  • Svileni111 13.8.2018 16:27
    A koje je to "ovlašćeno službeno lice iz Sektora policije", koje je potpisalo i odbilo zahtjev za otvaranje tog tehničkog, zaboga.? Pa to je mogao biti samo neki službenik ovog Klikovca. Nije valjda da je to uradio na svoju ruku, bez znanja šefa.. E Qq. Klikovac, Klikovac, što radiš sa ovim tehničkim pregledima. A tek kad auto škole dođu na red, biće svega. Ili možda ni to nije njegova ingerencija. Čuće se, brzo !!!!
    • 12
    • 0