navigacija Naslovnica Premium

MAJKA 15-MJESEČNOG DJEČAKA ISPRIČALA JEZIVU PRIČU

Tužilački dokument: Šišić tukao dijete svakih par dana

Dječak star 15 mjeseci preminuo je u bolnici od posljedica surovih batina u ponedjeljak ujutro na Institutu za bolesti djece

Svi komentari Komentara: 65

• Gradjaninox 8.2.2018 22:05
    Molim korisnike KPD Spuz da im pripreme lijep i dugotrajan docek
    • 4
    • 0
  • Neka_Djalje 8.2.2018 21:43
    Ja napisah da se za najstrozije kazne uvede dozivotna robija bez mogucnosti skracenja. Ne moze se neko adekvatno kazniti, ako moze izac na slobodu i uzivati blagodeti iste nakon par decenija. Ne moze!
    • 5
    • 0
  • Smecar 8.2.2018 21:38
    Da smo narod okupili bismo se masovno,oteli ovog montruma javno ga lincovali i odrezali mu glavu.No nema odje naroda.Mlatinjamo po internetu ka babe...
    • 5
    • 0
  • Kalac 8.2.2018 21:34
    Nemam rijeci za ovakav cin... Kruze pretpostavke da ce taj bezdusni nasilnik dobiti kaznu zatvora do 40 godina ? Nisam pravnik, ali mislim za ovakva i slicna djela trebali bi svi pravnici da budu saglasni, da posle 40 godina odlezane kazne, trebalo bi slucaj ponovo staviti na razmatranje, predefinisati postojeci zakon, i pocinioca osuditi na jos 40 godina zatvora... Tako rade u demokrackim zemljama... Npr Nemacka.
    • 5
    • 0
  • Smecar 8.2.2018 20:28
    Jedina adekvatna kazna za ovog PSIHOPATU,MONSTRUMA,PREBIJACA I UBICU BEBE,koju je udarao sakama po licu (!!!),koja je imala masnice ispod ociju(!!!),koju je udarao sakama po tijelu dok jadnoj bebi NIJE STALO SRCE (!),je isti takav tretman! TREBA GA TUCI DO SMRTI I JAVNO LICNOVATI! ON JE UDARAO BEBU JER PLACE,DA BI PRESTALA DA PLACE ALO!?
    • 6
    • 0
  • Smecar 8.2.2018 20:27
    TREBA GA MUCITI DOK NE ZAZALI STO SE RODIO! Ne pada GNJILOJ "opoziciji" na pamet inicijativa za promjenu zakona i donosenja dozivotne ili smrtne kazne,pa vele sto ih ne glasas! Pu!
    • 3
    • 1
  • Smecar 8.2.2018 20:15
    Osvjedocenom kriminalcu koji je imao pokusaj ubistva u BiH je dozvoljen boravak i zivot u CG ! PLUS (+) Beba koja je i ranije premlacivana je dovedena u bolnicu,receno je da je pala iz krevetca (!),doktoru nista nije bilo sumnjivo (?!?!?!?!) i nije prijavio policiji ! PLUS (+) Ovaj zlocin se u nasem zakonu se NE tretira kao Tesko ubistvo,nego kao lako/nenamjerno ubistvio U OKVIRU porodice za koje se maksimalno dobija sramnih 12 godina,a ne dozivotna robija ! JEDNAKO JE (=) DRZAVA-RASPAD SISTEMA!
    • 4
    • 0
  • VelicanstvenaDuklja 8.2.2018 17:34
    Za mene ce biti prihvatljivo ako procitam kroz mjesec dva da je ovaj kreten izvrsio samoubojstvo u celiji ne mogavsi da izdrzi torturu u Spuzu
    • 9
    • 0
  • BLEKI_DRUGARICA 8.2.2018 15:58
    Bog ce te kazniti junacino...
    • 5
    • 0
  • Mrkela 8.2.2018 15:20
    Na majčine oči se ubija dijete a majka ?
  • ( 1 )
    • 11
    • 0
    Malopomalo 8.2.2018 17:41
    A i majku bih osudio taman toliko koliko i njega ako ne nju vise.
    • 4
    • 0
  • Pelcprcpuc 8.2.2018 14:17
    nije znala da je tukao malog andjela?? a dali se sjeca kada ga je odmah po rodjenju ostavila da ga drugi podizu? bijedo...
  • ( 1 )
    • 8
    • 0
    grma 8.2.2018 14:58
    Kamo sreće da ga nije ni uzimala!
    • 7
    • 0
  • Srbobran 8.2.2018 12:55
    Znam samo jedno da ova olos-sisic nece izlaziti ziv iz Spuza , koliko ga god osude a mozda nece dozivljeti ni presudu , nego ce na najgorim mukama krepati u zatvoru ...
    • 11
    • 0
  • VelicanstveniipadVukovara 8.2.2018 12:43
    Tačno. Prestao sam na pola.
    • 4
    • 0
  • mico.ili.ne 8.2.2018 12:21
    sav teret na dušu 'majke', ako se ovo može majkom nazvati.
    • 15
    • 0
  • SukaMNE 8.2.2018 12:12
    Ajmo momci u Spuzu jeste spremni jedva cekaju da stigne. Bice mi lijepo setice se kad je on imao 15 mjeseci. Proklinjace Dan kad se rodio. A molice za da umre al se ne umire tako lako.
    • 12
    • 0