navigacija Naslovnica Premium

SVJETSKO PRVENSTVO ZA RUKOMETAŠICE

Crna Gora savladala Tunis, s Brazilom meč odluke

Milena Raičević je bila najefikasnija sa devet golova, a sedam je dala Katarina Bulatović

Svi komentari Komentara: 66

• herceg novi1 7.12.2017 18:33
    Brnovićka je odlična , za mene pozitivno iznenađenje i ona i Klikovac.. znači za pivotmene ne treba brinuti..s obzirom na njihove godine i neiskustvo , one su super odigrale, pogotovo Brnović.. Itana odlična , golmanke dobre , ali je najveći problem u Jaukovićki ..stvarno mi nije jasno, da nema finte , da je kruta i ništa osim šuta nije pokazala..baš šteta za nju..
    • 1
    • 0
  • herceg novi1 6.12.2017 21:45
    najveće razočarenje je Jaukovićka..ne znam šta je problem, ali ona nazaduje u karijeri.. slabo se kreće , troma za svoje godine , nema sinhronizaciju pokreta ni fintu ..baš loša.. šut ima jak , ali pogodi svaki deseti put. Kaća je starija ali je brža i pokretljivija duplo od nje.. šteta za Jaukovićku..
  • ( 4 )
    • 6
    • 1
    DeSoto 6.12.2017 22:01
    Bas evo 3 utakmice(mada ni u Buducnosti nije nista bolja sutira 3 od 12) ni za sta ne sluzi, samo usporava igru Treba Milena na lijevog, a na srednjeg Itana ili Despotovic
    • 1
    • 1
    Buducnost6 6.12.2017 22:17
    Da vam ja odmah kazem da se sa njom ne radi kako treba. U Buducnost regrutuju visoke igracice koje uce da sutiraju sa 9-10m, i ona kukavica slusa i radi to sto joj kazu. Moze ona da bude vrhunski bek da neko sa njom radi na tehnici, fintama, kretnji. Jer ovako je sad samo suterka pa ako udje udje. Pratim je od kadetskih dana, kod Maje je igrala i na fintu, i isla je u prodore i bila je super. Sad sve sto radi je frljekne sa 10 m pa sto bude.
    • 4
    • 1
    Buducnost6 6.12.2017 22:19
    Jer su joj napunili glavu kako ima jak i razoran sut i da dere sa 10m, sto je i tacno ali sa njom iskljucivo rade na tome i nista drugo. Eto Malovic iako je neprecizna do bola ima kretnju i fintu i nije klasican suter, vec je i suter i finter. Samo da se vrati ona u staru formu i bice super. A Itana definitivno treba da je srednji bek i nista vise.
    • 3
    • 1
    Real_Madrid_4 6.12.2017 22:52
    I ja se slazem da je Itana za beka i za nista vise ali cekaj da ovi nasi to provale.
    • 1
    • 0
  • Mladen_pg 6.12.2017 21:25
    Losa igra na momente izgubljena vjerovatno strah i moranje. Sad protiv Brazila makar bod ako nocas izgubi Brazil od Danske onda gol razlika...... Sve u svemu pokazalo se kao krajnje los potez mijenjati selektora 15 ak dana prije pocetka Svjetskog prvenstva
    • 1
    • 3
  • slavko16 6.12.2017 20:58
    Znaci dvije igracice sto je "strucnjak"adzic penzionisa bile najbolje igracice...toliko o njegovoj strucnosti
  • ( 4 )
    • 5
    • 2
    dezerter 6.12.2017 21:10
    Reče kompetentni Slavko16.
    • 1
    • 2
    danilo12445 6.12.2017 21:26
    adzic je vanzemaljac za ovoga peru :)
    • 0
    • 3
    GodraPG 7.12.2017 04:09
    Ne znam što su se pojedini ostrvili na Adžića? To je jedno od legendarnih imena CG i regionalnog sporta i najuspešniji ženski rukometni trener u istoriji našeg regiona! Zlatni čovjek rukometa 2012. zvanično proglašen, evropsko zlato sa reprezentacijom veoma male Crne Gore i praktično zasluženo ZLATO na Olimpijadi, a pokradeni da bi Norvežanke slavile plus Budućnost klupski šampion Evrope. Malo li je za malu Crnu Goru! Nemoj da se brukamo sa komentarima.
    • 1
    • 1
    Realan333 7.12.2017 07:02
    Sta ste zapeli Adzic, pa da najboljim rukometasicama je lako biti prvi. Kupe najbolje i Buducnost mora biti dobra
    • 1
    • 1
  • NKMNEMEN 6.12.2017 19:42
    Treba Malovic da igra vise! Ne samo da bi se Kaca odmorila vec je ona mladi talenat kojem treba pruziti sansu da dobije sansu i pokaze svoj puni potencijal!
  • ( 1 )
    • 7
    • 3
    Buducnost6 6.12.2017 19:45
    Makar neka igra odbranu ako vec u napadu nece da je stavi..
    • 3
    • 2
  • Buducnost6 6.12.2017 19:39
    Jovanka i Kaca hvala vam ali pored Brnovic i ponekad evo Milena nema ko da vas isprati u tom timu. Ostalo je sve tuga. Kao da prvi put rukomet igraju. Nejjasno mi je kao protiv dvije svjetske sile Rusije i Danske odigrase dobro a protiv ekipa koje sluze za gol razliku se muce. Da li su nezainteresovane ili kalkulisu pa se cuvaju za dalje nemam pojma ali definitivno su ove mlade daleko od nivoa koji zahtijeva ovo prvenstvo.
  • ( 7 )
    • 8
    • 1
    zagor te nej 6.12.2017 20:07
    To sto ne shvatas to je mentalitet , protiv najboljeg najbolje , protiv najgoreg najgore... Ne bih se slozio , Jaukovic ce tek da eksplodira , Bobana Klikovac isto odlican pivot , mlada , jaka , samo d se opusti malo , grbic igra solidno , ostalima je dao malo sanse , npr Malovic . Ne zaboravi da 10 dana prije turnira , selektor daje otkaz , vracaju se 2 igracice i naravno da se ovim mladim sve mijenja za 360 stepeni...
    • 1
    • 3
    poseban333 6.12.2017 20:08
    ovo prvenstvo je dokaz da ove mlade su tehnicko takticki na niskom nivou da bi igrali reprezentativni rukomet .Mnogo rada potrebno.Samo zamisljam ovu repr.bez Kace i Jovanke. Pa one nwbi ni Tunis dobile!!!!
    • 6
    • 1
    Buducnost6 6.12.2017 20:19
    Apsolutno se slazem sa tobom poseban. Takticki i tehnicki nisu na potrebnom nivou, cak su daleko ispod. Jaukovic glavni lijevi bek 6-7 golova ukupno dala na 4 utakmice. Pogubljena je i ona jedino bez bloka moze gol da da, nidje tehnike, nidje finte, nidje nekog ukljucenja u igru potpuno je izgubljena, dok npr kod Malovic vidim mnogo dobrih stvari, ima fintu, izbacaj, kretnju, samo je neprecizna. A Milena treba da igra samo lijevog beka, gledaj kako busi kad igra lijevog.
    • 7
    • 1
    dezerter 6.12.2017 20:39
    @budućnost6-smanji malo doživljaj čovječe.U pauzi utakmice ,bivši trener Budućnosti i reprezentacije je u tri rečenice objasnio šta se događa.Trener nepoznanica za igračice a one nepoznanica za trenera.Jedno haotično stanje u kojem su pogubljeni i trener i igračice.I šta je to Jovanka uradila poslije onog promašenog sedmerca.Tim,umjesto da raste kako ima više utakmica,pada.Da ne dužim.Ne radi se ono što je RSCG uradio 10 dana pred takmičenje.
    • 2
    • 3
    dezerter 6.12.2017 20:46
    @budućnost6-nemoj da daješ olake ocjene o mladima.Te mlade,u ligi šampoiona,protiv jačih protivnika od ovih na SP pokazale su i kvalitet i karakter.Ođe,osim pivotmena i Itane Grbić,i ne dobijaju pravu priliku.Ova Jaukovićka,u nekom drugom sistemu daje 5-6 golova po utakmici,a ođe i ne zna šta igra.U zadnje tri utakmice Per luta.
    • 1
    • 3
    Buducnost6 6.12.2017 21:34
    Druze pusti ti mene da ja komentarisema ti placi za Adzicem i "sistemom". Toliko je dobar sistem da se mimo ovih starijih nijedna mlada ne umije snac u utakmici no moraju starije da zavrsavaju sve. Logicno bi bilo da je Milena pogubljena jer ona radi sa Adzicem cijeli zivot, pa je evo normalnija nego kod njega.
    • 3
    • 1
    dezerter 7.12.2017 09:35
    Niko ti nemože zabraniti da komentarišeš,ali si isuviše ličan i imaš probleme sa objektivnhošću.Uostalom,šta ja imam da pričam,kad to što ja pišem priča i Nikola Petrović i Katarina Bulatović i ljudi koji su rukometu dugo.Što se plača tiče dođe mi da stvarno zaplačem nad nekim postovima.A što se Adžića tiče nije mi ni rod ni pomozi bog.Ja samo tvrdim da,ako su ovi iz RSCG već htjeli nešto da mijenjaju,trebali su to da urade mnogo ranije.
    • 0
    • 0
  • poseban333 6.12.2017 19:35
    Cestitam na pobjedi Protiv Brazila ce biti mnogo tesko Ako pored Milene,Jovanke i Kace ,jos neki igrac ne pocne da igra kako treba tesko da mozemo vise bilo koga pobijediti.Brnovic neki.doprinos u napadu a u odbrani losa.Ostale pokazuju da moraju jos puno da rade da bi igrale rukomet na vrhunskom nivou.
  • ( 4 )
    • 5
    • 1
    Buducnost6 6.12.2017 19:41
    Brnovic je dobra i u odbrani, makar ih bije tamo i dobija iskljucnja i time zaustavi ostale pustaju prolaze kao krz svajcarski sir. Fali nam Ema mnogo u odbrani.
    • 3
    • 2
    poseban333 6.12.2017 20:05
    Vuce za dres .To je 2 minuta.Danaa je 2x iskljucena zbog toga
    • 3
    • 0
    grma 6.12.2017 20:06
    Dobiti isključenje nije znak da dobro igra odbranu, naprotiv! Ali je mlada i treba da igra, da se kali i da je saigračice što više koriste. Koliko puta je bila sama i u dobroj poziciji za šut ali nijedna od iskusnih da je fino proigra, sem kad ne znaju đe će sa loptom!
    • 4
    • 1
    Buducnost6 6.12.2017 20:23
    Ne govorim o tome da su iskljucenja znak dobre odbrane nego da su znak da igras agresivnije na igraca sto je dobra stvar, samo treba da budes umjeren. A Brnovic igra doru agresivnu odbranu dok npr izmedju Kace i Jovanke promaja, i tamo kod Ivone i Itane. Zato je Kaca bolja na sredinu a Brnovic dok je igrala izmedju njih dvije ove nisu mogle da prodju ;)
    • 3
    • 1
  • danilo12445 6.12.2017 19:33
    finale srbija-rusija...;)
    • 2
    • 9
  • dux123 6.12.2017 19:29
    Глат освајају свјетско убједљиво су најаче.Показале су то досадашњим бриљантним играма.
    • 0
    • 4
  • Simo Matavulj 6.12.2017 19:23
    Tunis poznata sila u rukometu😂 koliko su milogorci platili za pobedu?
  • ( 1 )
    • 1
    • 13
    Korisnik1 6.12.2017 20:13
    Koliko god da su nadam se da su oteli tebi od djedovine.
    • 6
    • 0
  • grma 6.12.2017 19:10
    Kako su nam ,,pametni" bekovi, ne daju loptu slobodnim pivotmenima da šutiraju sa sredine, nego tjeraju krila iz mrtvog ugla!
    • 1
    • 1
  • Oci_boje_neba 6.12.2017 19:04
    Ovo je Tunis koji sluzi za gol razliku, a nase se muce cijeli mec. Mora se odje joos dosta raditi, dosta napredovati. Ali samo hrabro, naprijed!
    • 8
    • 1
  • bindi 6.12.2017 18:58
    spore samo to mogu reci. Ocekivao sam mnogo od novog trenera. Mozda nije inao vremena.
    • 1
    • 0
  • danilo12445 6.12.2017 18:57
    ovog rasula hahahahaha
    • 0
    • 6
  • Бригадир 6.12.2017 18:55
    Ajmo 💪
    • 6
    • 1