navigacija Naslovnica Premium

SLOBODNO ZIDARSTVO

Veliki majstor Velike lože CG: Ima nas dovoljno da čuvamo prave vrijednosti

Nedavno izabrani veliki majstor Velike lože za „Vijesti nedjeljom” o masonskoj organizaciji u Crnoj Gori, o broju, uticaju i ciljevima...

Svi komentari Komentara: 75

• Borisony 18.6.2013 14:06
    Nije strana masonerija u Crnoj Gori,u zadnjih 20 godina kod Sahat kule vazda možeš nać po 15 masona :-)
    • 0
    • 0
  • Krivina 18.6.2013 01:29
    Na karaju svih krajeva ,otkinut cemo mu ruku u kojoj nosi baklju ,i zabiti mu tamo dje sunce ne sija ... by Adonai ;)
    • 0
    • 0
  • Henry 17.6.2013 20:31
    Trla baba lan...
    • 0
    • 0
  • Banal 17.6.2013 10:37
    Druze, ili su tebe za**bali, ili ti nas za**bavas.
    • 0
    • 0
  • ДУШАН ВУКОВИЋ 17.6.2013 10:31
    Онако како си сачувао ЋИРИЛИЦУ тако ћеш и остало сачувати.
    • 2
    • 1
  • skeptik 17.6.2013 10:26
    @Gero: Ova bulumenta koju navodis je iz one loze koja je osnovana u selu Mtvo duboko,a glavni cilj joj je da zastiti funkcije i da drze u tajnosti koliko je ko pokrao ovaj narod.
    • 0
    • 0
  • Zipp 17.6.2013 10:08
    Da lično ne poznajem gospodina Vukovića(ne Miška već Duška:)), vjerovatno bih se pridružio salvi negativnih komentara o masonima zbog predsrasuda koje imam o Masonskoj loži. Ovako, i dalje sam na distanci što se tiče Maosnska lože(iako vrlo malo znam o njoj), ali bez distanciranja mogu reći da je Duško Vuković: intelektualac u pravom smislu te riječi, humanista, osoba koja sa uvažavanjem sasluša drugačije stavove, prijatan i zaniljiv sagovornik, pošten čovjek.
    • 0
    • 0
  • mojash 17.6.2013 09:43
    Gero, da si procitao tekst, vidio bi da Mishko, Jelic i Co. su u takozvanoj lozi :) samoproklamovanoj..ne ovoj zvanicnoj.. za zvanicne masone, znamo za Duska Vukovic, prosesor Novak Jaukovic... imamo 2 crkve, akademije, udruzenja,..itd pa mozemo i 2 masonske loze
    • 2
    • 0
  • Gero 17.6.2013 09:33
    Još kad viđeh Miška Vukovića.Jelića,Drecuna...poseri se u tu ložu,uz dužno izvinjenje pojedincima koji imaju kvalitete u tojloži.
    • 0
    • 0
  • mojash 17.6.2013 08:37
    licno o masonima nema do kraja izgradjeno misljenje, jer ne znam dovoljno cinjenica o toj organizaciji, a ove sto se informisu iz seznacionalisticnih i pristrasnih tekstova, pozivam da prvo procitaju i neke objektivnije tekstove, i vide ko je sve bio mason u istoriji koje poznate licnosti sa ovih prostora i iz svijeta, pa recite sta bi ste onda rekli o tim ljudima? postoje dobri i losi ljudi...a ima ih svuda bila to crkva, ljekari, masoni ili sudije...
    • 0
    • 0
  • mojash 17.6.2013 08:33
    da je vise ljudi kao Dusko, Crna Gora bi bila bolje mjesto za zivot...mislim da ko god ga je upoznao privatno ili kroz posao ne moze reci nista lose za ovog covjeka, naprotiv. gledano iz tog ugla siguran sam da ne bi on ucestvovao u necem sto je lose, nemoralno...treba biti otvoren, citati informisati se pa tek onda pricati i osudjivati nesto, ali nasa "casrsija" sve zna, za sve je strucna, nema potrebe da cita/istrazuje...mi smo strucnjaci za sve, zato smo tu gdje jesmo...
    • 0
    • 0
  • meteor 17.6.2013 08:04
    primate li muslimane obzirom da cete se sastajati u hramu? kakva glupost od masonerije. prije je sveuciliste.
    • 0
    • 0
  • sale 17.6.2013 07:25
    Po broju minusa rekao bih da imamo dosta majstora
    • 0
    • 0
  • Dark_Messiah 17.6.2013 03:16
    false grand master.. i`am close to the light...
    • 0
    • 0
  • SamoRealan 17.6.2013 02:33
    Do prije nedelju dana ne bih mogao ni da naslutim da ce ovako u javnosti da pricaju pripadnici masonerije, obozavaoci sotone, tajna drustva, nekad veliki neprijatelji rimokatolika a sad njihovi saveznici. Samo bih pitao ovog piona-masona sto su to dobro masoni ikad uradili za svijet i sto imaju u planu da urade...
    • 3
    • 0