navigacija Naslovnica Premium

PREDSJEDNIK SKUPŠTINE KOSOVA O POSJETI VUČIĆA

Veselji: Srpski lideri ne dolaze da pomažu Srbe, već da promovišu sebe

On smatra da je dobro što je predsjednik Srbije posjetio Kosovo, jer je još jednom dokazao da se nastavlja tradicija Slobodana Miloševića

Svi komentari Komentara: 9

• apatriduscrnogorikus 10.9.2018 07:53
    Izgleda da su navedeni albanski lideri zaboravili srpski jer sam slušao govor sinoć i nijedno od navedenog Vučić nije spomenuo .Rekao je da nikad više neće dozvoliti da neko proganja srpski narod ,ali inače pozivao na mir .
    • 0
    • 0
  • mhm88 10.9.2018 07:22
    Nije tacno da se zakleo da nece nikada priznati Kosovo. On je rekao da nikada nece priznati kosovo do kraja godine.
    • 0
    • 0
  • Pionir 10.9.2018 07:02
    Ne volim ove lidere albanaca sa Kosova iz razloga što su im ruke krvave ali što se ovoga tiče u pravu je. Vučić je došao sebe da promoviše a da mu je do svog naroda na Kosovu ne bi dokazio da sjutra neko tuče Srbe i sveti im se što su morali ovoga da puste a to nisu željeli.
    • 1
    • 1
  • Strucnjak 10.9.2018 05:53
    Ništa pogriješio nije. Samo je zaboravio da napomene da se ni Albanci ne brinu mnogo za svoj narod već svoje dobro. Ne znam tog političara koji se bori za narod prije nego svoje blagostanje. Tu im je nacija univerzalna.
    • 4
    • 0
  • velicar 9.9.2018 22:38
    Tako je Veselji...sve si u pravu...sve samoreklamerstvo a navodno borba za i tetes naroda...
    • 4
    • 4
  • Nema trte-mrte, samo trte 9.9.2018 22:10
    Podjela Kosova po etničkoj osnovi je jedino trajno rješenje kojim se mogu izbjeći novi sukobi na Kosovu. Na žalost, drugog rješenja nema, suživot tu više nije moguć, mladi Albanci ne znaju ni riječ srpskog, mladi Srbi albanski taman koliko da "prežive", gdje nema dijaloga, nema ni razumijevanja pa ni mira.
  • ( 1 )
    • 9
    • 1
    Nema trte-mrte, samo trte 9.9.2018 22:11
    Intelektualci ne smiju živi da se čuju, država i vlast su u rukama militantnih ratnih veterana koji nemaju niti političkog iskustva niti demokratskog kapaciteta za uspostavljanje pravne države.
    • 6
    • 0
  • Katastrofa1133 9.9.2018 21:29
    veselji ti dodje kao sto mi sad posmatramo mila kako se protivi vecinskoj volji stanovnistva jer je politicar sto je sasvim dovoljno a sa obje strane imas one koje su za i protiv istog u sopstvenoj drzavi... tj oni koji se izjasnjavaju i formiraju opoziciju i vlast.. a mi narod cemo samo da gledamo i kao da biramo na koju cemo stranu pa bilo da je to,srbija,bosna,crna gora,albanija,kurdistan...zao mi je normalnog naroda koji hoce samo da zivi zivot bez sukoba,konflikta,podjele,mrznje straha itd
    • 5
    • 3
  • Roni 9.9.2018 21:28
    Ovaj Veseli je sve u pravu, da nema neko njegov broj tel. treba mi nesto !
    • 5
    • 1