navigacija Naslovnica Premium

28. DAN SUĐENJA

Sinđelić: Da sam želio da Dikić bude osuđen, ne bi me ovdje vidjeli

Suđenje u Višem sudu nastavlja se u petak, u devet časova

Svi komentari Komentara: 134

• budji 9.12.2017 00:22
    A znam ja koji je to Edi, to je onaj iz Zelenike tacnije iz Kumbora, on je i meni pricao ali nije spominjao DF meni je pricao za SDP, trebali smo da uvezemo oruzje preko prevlake barkama a u Grbalj bi ga podjelili borcima a onda u juris na Cetinje i Podgoricu.
    • 1
    • 0
  • Бритва 8.12.2017 00:11
    Данас ће Бранка да растури Синђу јадника. Катнић ће да попизди.
    • 1
    • 0
  • busola4w 7.12.2017 23:56
    Ovaj reče kako je mogao rasprodati robu,majice i sa onim svim parama pobjeći za Moskvu. ( Srećno živjeti do kraja života) Ne razumijem sa čijim parama bi pošao za Rusiju i kod koga.
    • 0
    • 0
  • CG-preferans 7.12.2017 23:51
    SRBIJA ĆE ZA DVE GODINE VRATITI KOSOVO. Nekadašnji savetnik Slobodana Miloševića Zvonimir Trajković tvrdi da će Srbija povratiti Kosovo i sve druge otete teritorije. Amerika kao velika imperija nepovratno tone. To je nezaustavljiv proces. Kao što je nezaustavljih napredak Kine, Rusije, Indije... Srbija će biti u pobedničkom taboru i zbog toga će vratiti sve svoje teritorije - rekao je Trajković.
    • 1
    • 0
  • CG-preferans 7.12.2017 23:45
    Kad bi se @ cipiripi i @ sonyy prikljucili Nobelu i Kadiji u "Sudnici", nista od DF-a ne bi ostalo. Rasturili bi ga, @cipiripi , dokazima , a @sonyy mudrim, lukavim i "inteligentnim" pitanjima !
    • 3
    • 0
  • CG-preferans 7.12.2017 23:39
    Pravda za @ cipiripija !!!!!!
    • 3
    • 0
  • cipiripi154 7.12.2017 22:58
    preferans@ tema je bila o pipunu. a pipun je,ako ne znas,klempavi...odnosno,jedan od lidera fronta siamis knezevic. dakle...ta pricao matahariju i bla bla mislim da nisam povezao niti jedno slovo sa drugim
    • 0
    • 3
  • cipiripi154 7.12.2017 22:56
    preferans@ rece ,,sjedi dolje...imas li pameti,, mozes li mi objasniti sta je pisac time htio da kaze?
    • 1
    • 2
  • CG-preferans 7.12.2017 22:37
    Prvobitni cilj ovog sudjenja je bio dobijanje izbora i ulazak u Natu. Poslije ostvarenja tih ciljeva, plan se promijenio i usmjeren je na unistenje DF-a i kompromitaciju svega SRPSKOG i RUSKOG ! To je ocigledno ! 3.14!
    • 3
    • 3
  • CG-preferans 7.12.2017 21:32
    CRVENA ZVEZDA - KELN 1:0! Srnić zapalio "Marakanu"!
    • 3
    • 0
  • Mrkela 7.12.2017 20:52
    Toliko stranih državljana radilo o glavi naše Crne Gore zajedno sa našim . u pamet se Crnogorci .
    • 2
    • 3
  • CG-preferans 7.12.2017 19:56
    Zagrebu su na današnji dan prije 26 godina hrvatski policajci ubili srpsku porodicu Zec, oca Mihajla (38), majku Mariju (36) i njihovu 12-godišnju kćerku
  • ( 6 )
    • 4
    • 1
    CG-preferans 7.12.2017 19:57
    Zločin su počinili pripadnici Prve zagrebačke specijalne jedinice pri Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Hrvatske pod nazivom Jesenje kiše, kojom je komandovao Tomislav Merčep, koji je naredio privođenje porodice Zec zbog navodnih veza sa krajiškim Srbima.
    • 2
    • 0
    CG-preferans 7.12.2017 19:58
    Nakon Mihajlove likvidacije, Munib Suljić se vratio u Mihajlovu kuću, odakle je izveo njegovu ženu Mariju i njihovu 12-godišnju kćer Aleksandru, koje je najpre odveo u hotel "Panorama", a odatle na Sljeme, gde ih je ubio hicima iz vatrenog oružja.
    • 2
    • 0
    CG-preferans 7.12.2017 19:58
    Nakon toga, on je naredio ostalim pripadnicima jedinice da leševe bace u jamu za smeće i zatrpaju, ali je nekoliko dana posle likvidacije njihova tela pronašao Marijin brat Zlatko Mesić, i sam pripadnik MUP-a Hrvatske.
    • 2
    • 0
    CG-preferans 7.12.2017 19:59
    Drugo dvoje djece porodice Zec, Gordana i Dušan, uspeli su da prežive, jer su se sakrili u kući i tako promakli ubicama. Ubice porodice Zec su ubrzo pronađene i uhapšene, a u pretkrivičnom postupku priznali su ubistva i odveli policiju na mesto gde su pokopali žrtve.
    • 2
    • 0
    CG-preferans 7.12.2017 19:59
    postupak obustavlja "u nedostatku dokaza".
    • 2
    • 0
    CG-preferans 7.12.2017 20:00
    Vrhovni sud je, presudom iz februara ove godine, preinačio prvostepenu presudu tako što je optuženom Merčepu povećao kaznu na sedam godina zatvora
    • 2
    • 0
  • Jugosloven1 7.12.2017 19:50
    ..u restoranu ,,nelegitimnog krnjeg sindjinog parlamenta,, sada je hit sezonsko jelo raštan na koljenici,,...moze lako da se desi da i gos'in Sindjo svrati ,,kod Bucke na raštan,, ...culi smo da je parlament sindjin a izdajnik onaj ko udje u njega ..tako sa Sindjo ispunjava oba uslova da svrati na raštan..
    • 1
    • 4
  • ĐeSteBebini 7.12.2017 19:44
    Komedija nad komedijama optuzivati DF za neuspjeh opozicije..Pa brate brani li vam ko da glasate "građansku" opoziciju i mirna bosna.Da li je DF i zeru pokazao izdaju ili opstrukciju u vladanju Kotorom..Budvom..Beranima..Novim...da li postoji jedan argument da je DF jednim potezom ugrozio ostatak opozicije,štaviše nudio BS Manjinsku Vladu bez DF naravno,bili bi podtzani i sto bi,izda BS kao nekad SDP.Đe tu grijeh DFa ili sada"pregovori ili ovaj bojkot nema smisla,Becic ima Vijesti i Dan a Df ?"
    • 2
    • 4
  • cipiripi154 7.12.2017 19:34
    preferans@bice:"jesi li ovo ti na slici tu i tu sa tim i tim"? pipun:-jeste "a na ovom snimku jel tvoj glas i govorite to i to"? pipun-jeste...ali dje su pare hahahahahaha
  • ( 1 )
    • 3
    • 4
    CG-preferans 7.12.2017 21:30
    Pipunova je veci spijun od Zorge-a, a njegova djevojka od Mate Hary (jel se tako zvala?). sjedi 1 , DrPs-ov uspaljenik! Imas li i malo pameti?
    • 2
    • 2