navigacija Naslovnica Premium

STARTOVALA KAMPANJU U RODNOM GRADU

Vuksanović iz Bara poručila: Dobićemo prvu predsjednicu u istoriji Crne Gore

U pratnji predsjednika barskog odbora SDP Dragana Vojvodića i mladih članova stranke, dr Vuksanović je na zelenoj pijaci obišla prodavačice, uručila im ruže i čestitala im Osmi mart. Čestitajući međunarodni dan žena svim ženama Crne Gore, dr Vuksanović im je poručila da želi da bude njihov glas "a posebno glas obespravljenih žena"

Svi komentari Komentara: 120

• Mikhail Breznikov 8.3.2018 23:15
    Ova ladno vjeruje da to moze
    • 0
    • 0
  • bager11 8.3.2018 18:05
    pravi kandidat DRAGINJA VUKSANOVIC
    • 5
    • 1
  • steel1 8.3.2018 17:33
    Predsednica iz partije direktora.
    • 1
    • 0
  • skuleta 8.3.2018 15:39
    Liči malo na Kolindu. Hahah bolje odustani !
    • 1
    • 5
  • Peco 8.3.2018 15:34
    Posto je Jovicevic povukao kandidaturu, veliki broj glasaca DFa ce glasati Draginju. Naprijed Draginja, nemoj ni da pomislis da povuces kandidaturu sad, imas ogromnu podrsku, to se odmah osjeti.
  • ( 1 )
    • 6
    • 1
    ЗБОР 8.3.2018 19:21
    из ДФ је неће нико гласати одмах д ти кажем !
    • 2
    • 1
  • Dukati77 8.3.2018 15:25
    mrčila se kakva si...do unazad par godina nije te čovjek moga vidjet na džadu a kamoli ružama za 8mart
  • ( 1 )
    • 1
    • 5
    Maslina_mir_ovo_ono 8.3.2018 15:50
    Pitaj stanovnike Bara koliko godina SDP Bar zajedno sa Draginjom obilaze pijacu 8. marta!
    • 3
    • 0
  • Vrag_iz_potoka 8.3.2018 14:28
    Podrska za Draginju! A u komentarima vidim aktivnost malog zbuna, kojem samo noge vire samo ne znam iz cije... Izadji po koji put, uzmi malo svjezeg kiseonika jer u debelom crijevu ga nema.
    • 9
    • 2
  • veramne 8.3.2018 14:19
    Draginja sa srećom.
    • 8
    • 3
  • BottinaVeneta 8.3.2018 13:55
    Za ovu Draginju će glasati pofino urbanog stanovništva, što će da načepi Bečića, posebno u PG. Ajte DFovci, nađite vi dobrog kandidata, da još i urbanije Srbe odvratite od Bečka, da nema šanse da ode u drugi krug, ako ga bude uopšte. Milo za drago, i on je vama brstio birače bez milosti, ali je već malo potrošen. Da se ne lažemo, nema ni Z od zajedničkog kandidata opozicije, pa bi bar mogli SDP i DF da stuku megalomana s kravaticom, dok bi mrčeni Abaz bio kolateralna šteta
    • 5
    • 2
  • Baranin33 8.3.2018 13:50
    Pa za ovu ni uža rodbina neće glasati ali lijepo je što pokušava da pomogne DPS-u,što je ipak i tradicija SDP-a,stranke u izumiranju.Da ne pričamo da niko normalan iz srpskih i prosrpskih stranaka neće glasati za nju,tako da je računica jasna.Bez ako će glasači DPS-a da je glasaju?
  • ( 2 )
    • 3
    • 9
    Duklja__MN 8.3.2018 14:08
    Nijesi ti baranin no brdjanin. Sto rece niko normalan iz srpskih stranaka? Pa tamo i nema takvih
    • 2
    • 0
    bager11 8.3.2018 17:59
    glasat cu ja i svi moji i to iz zadovoljstva i budi ubedjen da bolji kandidat se ne moze pojaviti. srecno GOSPODJO DRAGINJA.dobar dio ulcinja je stobom spremni da ti pruzaju podrsku.
    • 1
    • 0
  • Niksic10 8.3.2018 13:45
    Koliko još treba opoziciji da razmisli o kandidatu? Ko želi promjene i dobro našoj državi - ne treba da razmišlja. Rešenje je već tu! Ne treba nam isfrustrirani Goran Danilović, niti lik sa dijagnozom - Marko Milačić, kao ni njima slični. Ne trebaju nam neiskusni pioni koji su mijenjali 5 partija, niti oni koji ne umiju sastaviti dvije rečenice! TREBA NAM neko ko ima čvrst stav, hrabrost i inteligenciju, a to je naša Draginja!
  • ( 2 )
    • 7
    • 3
    skuleta 8.3.2018 15:42
    Da ti nisi dijagnozu Milačiću ustanovio??? Baš nam takav i treba! Mlad, pametan, hrabar!
    • 1
    • 3
    Niksic10 8.3.2018 16:28
    skuleta Jesu li koljenice i danas na meniju ili su se ubuđale?
    • 3
    • 0
  • said.s 8.3.2018 13:44
    Može li iko u ovoj zemlji da glasa samostalno za neku osobu, a da se pri tome ne poziva na stranku.Draginja može da pobijedi ako joj mi damo glasove,dosta više sa tim koliko je SDP imala glasova!
  • ( 2 )
    • 6
    • 3
    Baranin33 8.3.2018 13:53
    ko to "mi"?Ko će to normalan da glasa za osobu koja godinama služi DPS-u??I koja nema ni 1% šanse da pobijedi?Ne budi dijete.Koliko god da mrzim Mikovu kriminalnu grupaiju prije ću njih glasati nego nego ove,koji su još gori.Pa kad utvrdiš koji smo to "mi",onda nas prebroj prvo pa komentariši.Prvi Barani je neće glasati a ne ko drugi.
    • 2
    • 2
    Hogar 8.3.2018 15:47
    ti Baranin??? haha.
    • 2
    • 0
  • Bulatovic 8.3.2018 13:24
    Ne znam koliko novca dobijaju kandidati koji pokupe potpise ( koji se ne provjeravaju). Moguce da je to jedan od motiva. Jasno je da je u Crnoj Gori, samo DF opozicija. Gradjanske partije su od pocetka bile protiv zajednickog nestranackog kandidata. Njihov cilj je bio da okrive DF, zato sto nema zajednickog kandidata. Vijesti ce podrzati kampanju Draginje. Kandidovati ce se Becic, pa ce Draginja biti uzaludna prica. Posto oni nijesu opozicija, DF mora sam kao i do sada.
  • ( 1 )
    • 3
    • 8
    skuleta 8.3.2018 15:59
    Baš DF nije opozicija. Više su dojadili i Bogu i narodu. MARKO MILAČIĆ!
    • 0
    • 1
  • nikolapetrovicI 8.3.2018 13:15
    Muz joj je veliki minus.
  • ( 1 )
    • 5
    • 5
    Hogar 8.3.2018 13:26
    ada i ce glasat za nju. Ne no ce za Simovica ili Milicu
    • 0
    • 0
  • Hogar 8.3.2018 13:14
    Ne volim SDP ali ova gospodja stvarno zasluzuje svaki glas.Hrabra, elokventna, pametna, i lijepa sto je mnogo bitno. Mi se neumijemo dogovoriti. Da je srece da je komplet opozicija podrzi. Sretno i do pobjede!
    • 11
    • 4