navigacija Naslovnica Premium

RUSIJA POČINJE VJEŽBU U MEDITERANU

Zaoštravanje pred ofanzivu u Siriji

Idlib i okolne oblasti su posljednja velika enklava koju drže pobunjenici protiv sirijskog predsjednika Bašara al Asada, bliskog ruskog saveznika, a jedan izvor je rekao Rojtersu da on priprema ofanzivu za njeno preuzimanje

Svi komentari Komentara: 5

• O3 31.8.2018 10:05
    Bogami, ne bih sada bio u kozi onih koji su u Idlibu. Nadam se da su shvatili rusku poruku o "vojnoj vjezbi u septembru" i da ce na vrijeme donijeti pravu odluku. Rudari sretno!
    • 2
    • 0
  • bindi 31.8.2018 09:57
    Uvijek ista filizofija. Kad hoces nesto da napadnes proglasis to za leglo terorista i udri. Isto rade i SAD i Turska a evo vidimo i Rusi sa svojim pulenom. Interesantno je to zbog toga sto velike sile traze kao nekakvo opravdanje zasto napadaju a ne zato sto hoce i sto im se moze. Da sam ja na mjestu Rusa rekao bih: “ napadam Idlib da pomognem svom savezniku a svi ostali poperite se na glavu ako hocete ili nam izadjite na crtu “. Sve ovo oko terorizma je foliranje. Velike sile izazivaju teroriza
    • 0
    • 1
  • pekson 31.8.2018 09:23
    Djao im ga je izio!Rijesio Basar da ih istrijebi.A njihovi mocni saveznici su im doturili oruzje,al bez pomoci s kopna i iz vazduha gotovi su.I red je da pobiju teroriste!To nijesu protivnici rezima,to su psi rata koji za tudki interes pokusavaju oteti Siriji dio terotorije.Kao sto je USA Srbiji pokusala otet KiM.Al dok god to legitimna vlast u Srbiji ne prizna od toga nema nista.
    • 3
    • 0
  • -BenAkiba- 31.8.2018 08:39
    Ovo je udar i na Crnu Goru jer su njeni drzavljani u Ibdilu. Alah se uvalise. Nato save me
    • 5
    • 0
  • Predsjednik_Bojanić 31.8.2018 07:48
    Koliki je Crnogorskih vojnika u Idlibu, među tih 10 000 terorista ISILa, koliko ih se nije vratilo i sklopilo sporazum o priznanju krivice sa Katnićem ???
    • 4
    • 0