navigacija Naslovnica Premium

PRIMERA

18.4.2014 22:27

Atletiko grabi ka tituli, savladan i Elće

Atletiko Madrid ruši preoreke na putu ka titulu. "Jorgandžije" su večeras pred svojim navijačima savladali Elće sa 2:0, ali su morali dobro da se pomuče.

Mrežu gostiju prvo je u 72. minutu pogodio defanzivac Miranda, a konačan rezultat postavio je Dijego Košta iz penala u 91. minutu.

Pobjeda izabranika Dijega Siomeonea mogla je biti ubjedljivija da je David Vilja u 50. minutu iskoristio najstrožu kaznu.

Njegov udarac zaustavio je Manu Herero.

Interesantno je da je oba penala skrivio Rumun Kristijan Sapunaru, pa je zbog dva žuta kartona završio meč prije vremena.

Ovom pobjedom Atletiko je pobjegao Realu šest (85-79), a Barseloni sedam bodova (85-78).

Madriđani i Katalonci imaju meč manje.

Subota: Osasuna - Valensija, Levante - Hetafe, Sosijedad - Espanjol.

Nedelja: Almerija - Selta, Rajo Valjekano - Betis, Sevilja - Granada, Barselona - Atletik Bilbao.

Ponedeljak: Malaga - Viljareal.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

0 (0 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 3

• IzgoreAv-U-to 4 godine i 6 mjeseci
    Bogalji, izbacise me 1+ za 170€.
    • 0
    • 0
  • *pepe* 4 godine i 6 mjeseci
    navijam za real...ali kad vidim kako momci igraju i sa kojim budzetom raspolazu i igracima..znaci neka osvoje oba trofeja..isto kao liverpul sto u engleskoj sto radi...dokaz da nekad novcem ne mozes kupiti sta oces.